Jump to content

Recommended Posts

On 12/15/2023 at 6:15 AM, 033zero330 said:

Znam da nije uobičajeno u temi, neka moderacija da šta treba, opomena, poeni, ban, šta god nemam ništa protiv...

 

"AI prenos" utakmice, još jednom. Može biti da sam se ispalio, jer možda ima na nbapass, ne znam. Čisto da se vidi:

 

https://topstreams.info/nba/clippers

 

Na šta misliš pod ovim? Ne uspevam da provalim na osnovu ovih par premotavanja, nisam se udubljivao.

Link to comment
Share on other sites

knicks drugari i lopta > bucks drugari i lopta

 

New York Knicks forward Julius Randle saw the chaos that ensued between the Indiana Pacers and Milwaukee Bucks over a game ball and wasn't taking any chances to ensure he could get the ball in the hands of Jalen Brunson after a historic performance on Friday night.

Speaking to reporters after the Knicks' 139-122 win over the Phoenix Suns, Randle explained why he rushed over to Ryan Arcidiacono as time expired to secure the ball.

"To be completely honest, I've never cared about it," Randle said. "Now I do. ...I don't trust Ryan with the game ball. They might look at him and think, 'We can take that.' I had to make sure I got it, and I secured it."

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Manu said:

Na šta misliš pod ovim? Ne uspevam da provalim na osnovu ovih par premotavanja, nisam se udubljivao.

 

Sad u tom stream-u ili pregledu, nema.

 

Mislim na to, da kad igrač ima loptu, i oko njega baner sa njegovim imenom i njegovim procentima u samom baneru, koji se menjanju reda bukvalno milisekunde uživo. Što je bliže košu, povećavaju su procenti i slično. Teško pojasniti, treba videti sopstvenim očima. Možda budem noćas našao, pa ko uhvati.

 

Jedan primer od pre i teren u gornjem desnom uglu:

 

ktova1L.png

Edited by 033zero330
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koliko samo meni Pity Mvp ide na onu stvar. Kakvo izlozavanje protiv Detroita, Washingtona i Charlota a onda mu se Horford usere u zivot čim počne da se igra ozbiljnija košarka.

 

Bogdan odličan u poslednje vreme, nisam ispratio kakva povreda je u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

@delgado sta je sa Bamom? Vec masu meceva propustio

 

 Jbg, kao i svake godine veliki problemi sa povredama u Majamiju, ali nekako se snalaze. Valjda se do kraja godine ocekuju da se vrate i Herro i on;

 Kod Lakersa je zabrinjavajuce kad neko od ovih propusti odmah veliki problemi. Sto rece Uini ima kod Spursa nekog kvaliteta i subjektivno nisu losi za gledanje, al ceo dvomec je bruka, posto su i prvi mec mogli lagano da prospu nakon ogromne prednosti. Jes da nam cele sezone fali deo rotacije, no brine me ako budu extended odsustva nekog od ove dvojice, a zapad je brrr, ne prasta. Vec sad klizimo na tankom ledu plejin zone... 

 

  Btw, razmisljam o nedavnim partijama Haliburtona, Brunsona, Antmana.. I ne mogu da se nacudim kako ne osvojise SP, ozbiljno brukanje kad se realno sagleda.

 

 PS.  Sanjao sam da nam je Denver urucio novu metlu u plejofu. Top 3 kosmara do sad u zivotu sigurno

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@delgado Znaci Bam otpada iz konkurencije za DPOY. Ostaju AD i Gibert uz standardno ulizivanje Brooku, Janisu i JJJ.

 

Imali su sad 2 dana odkora, taman da se malo pokrpe pa.sutra protiv uinijevih da odigraju dobar mec. Gledam sad raspored do NG, bice tu svega ali januar je period koji lomi sezonu, tu se mora uci u seriju pobjeda. 

 

Nema metle, nema da brines.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@delgado Znaci Bam otpada iz konkurencije za DPOY. Ostaju AD i Gibert uz standardno ulizivanje Brooku, Janisu i JJJ.

 

Imali su sad 2 dana odkora, taman da se malo pokrpe pa.sutra protiv uinijevih da odigraju dobar mec. Gledam sad raspored do NG, bice tu svega ali januar je period koji lomi sezonu, tu se mora uci u seriju pobjeda. 

 

Nema metle, nema da brines.

 

ajdebajo ima nekih problema sa kukom, ono, point-hip, vise je bolna stvar nego sto je dramaticna

 

mislim da sam negde video da treba da se vrati sledece nedelje

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...