Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, Luchifer89 said:
12 minutes ago, delgado said:
 
Dokazi ili gtfo..

Radikalska posla

 

U pravu si, nema sta.

Popizdeo sam malo kad sam video tuznu reakciju od Vinija, da budem iskren. Ne volim kad mi se ta persona podsmeva, al' da ne idemo dalje u off.

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, delgado said:

 

U pravu si, nema sta.

Popizdeo sam malo kad sam video tuznu reakciju od Vinija, da budem iskren. Ne volim kad mi se ta persona podsmeva, al' da ne idemo dalje u off.

 

ne smeta ti kada bacas tuzhice cim vidis da sam pomenuo neki argument zbog kojeg djordano i brondzo ne idu u istu recenicu ali ti smetaju moji tuzhici ka radikalskom opozicionom senzibilitetu.

 

mislim da i na wikiju moze da se razume zasto je to sto si napisao oksimoron a kamo da se posvetis malo duze, tipa, sat vremena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Registrovao sam se na forum odavno samo da bi pratio ovu temu, ima ovde baš živopisnih likova koji pišu. Ne pišem nikad ništa, ali moram da upišem da mi se napase muda ova somborska konjina zbog podrške picoustom, ako je to tačno.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока

  • Like 4
  • Love 5
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Horium said:

 

Kasno za to, izgubio vecinu svoje vrednosti. 

 

sigurno ima jos vrednosti, pre svega jer se mozda misli da mu se ne igra u bezveznom new orleansu i da bi sa drugacijim pristupom igrao u drugoj ekipi.

ima jos cetiri godina ugovora, sto moze biti argument i za trejd a i za odustajanje od ideje.

 

ovu sezonu bi svakako trebalo jos izgurati, dogod su u prici za playoff, ali nakon toga, na leto bih ozbiljnije razmislio da sam langdon i griffin.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...