Jump to content

Recommended Posts

 
[mention=139]alpaka Bereta Sida[/mention] jos da kliknu timski u odbrani i bice jos zapazenije brojke.  
 
Svakako ide po DPOY ali moraju se spomenuti Bam i Gobert. Igraji sjano u odbrani ove sezone. Rudy je imao sinoc najbolju odbranu sezone kada je izblokirao, cini mi se Sarica u finisu meca pri sutu za 3
I Jokaru zaustavio na 12-22 u prvom kolu.
Vazda DPOY
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Za sad je iznenađenje sezone Tajris. Kako može ovako da igra?

Koji Tyrese? Imas Haliburtona i Maxeya?

Maxey je najjaci ugovor lige.

1 minute ago, Luchifer89 said:

I Jokaru zaustavio na 12-22 u prvom kolu.
Vazda DPOY

Dugo je trebalo Jokicevcima da se oglase. Vrvt ga je AD cuvao svo vrijeme?🤣🤣

6/9 Jokic, 13 poena

Link to comment
Share on other sites

Miki, Alpaka, ako ste slucajno gledali ovo, sta se jebeno desava ?

Probudih se malopre, nije da sam imao dobar osecaj al da sam ocekivao gotovu tekmu i blowout ovako rano, i nisam bas

Neverovatno, kakav reality check posle razbijanja Memfe. 

 

Mislio sam kad sam pogledao statline Obrve da se povredio opet, ali nije. Krenuo po DPOY i MVP :ajme: 

Link to comment
Share on other sites

Borili su se u 4toj da poprave utisak (uz opustanje Kingsa ofc) al nema se vremena. 
Tuzno kako su nas pregazili za manje od tri pune cetvrtine na nasem terenu, ovaj Huerter nas uvek usere kao da je prime Ray Allen.

 

Sabonis pojeo future DPOY-a za dorucak i ispljunuo...  Rivs... Da se ne lazemo, dosta je losiji ove sezone, moguce da je procitan i da sad obracaju vise paznje na njega, ocajne igre

 

 Bruka i sramota, pristup utakmicama je ocajan, trener se igra sa rotacijama i generalno ne zna kud udara. Pozitivne stvari - tripl dabl Kinga & sve bolji Redish. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado Fox probija po zelji i odbrana se pomjera, ne stizu da isprate. Ocajan skok uz mnogo izgubljenih lopti sto je omogucilo Kingsima masu poena iz tranzicije. Odbrana je tako postavljena da AD bude taj koji koriguje ali kada vidno nije na 100% onda ne uspijevaju nista odbraniti. 104 poena u 3/4 primiti, katastrofa.

 

Da je pristup bio kao u 4/4 mozda se i moglo dobiti ali to nazalost nije bio slucaj. Konstantno od pocetka sezone ovakav pristup utakmicama, skoro uvijek u 1/4 je minus od 10+ razlike.

Ne mogu docekati Vanda i Vincenta. Svaka cast DLo za napad ali preko njega se primi duplo. 

Lebron je dao sve od sebe ( tripldabl ) ali uz ovakvog AD i pored neupotrebljivog DLo u odbrani i moram reci dosta tankog Prince na oba dijela parketa ne moze se protiv Kingsa koji pritisnu gas do maximuma i ubiju te tempom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...