Jump to content

Recommended Posts

4 minutes ago, Урош19 said:

Baš me zanima koga će staviti na Luku jer je i veći i jači od Mareja pa neće moći NAW i McDaniels baš toliko da ga izmuče dok ima loptu. Edwards jeste jak ali mislim da bi mu to bila baš velika potrošnja u odbrani i da ne bi bio toliko efikasan u napadu kao u ovoj seriji.

 

Čuvaće ga McDaniels i NAW uz verovatno neke sekvence Edwardsa. Nije to loše.

 

Ja mislim da će visoki Minesote urnisati Gafforda i Livelya. Gobert je ono što bi oni hteli da budu kad porastu + Towns koji konačno igra pobedničku košarku + Reid. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, McLeod said:

Bas ogavna ekipa, bez nekog veceg kvaliteta.

 

Oni jesu sklopljeni sa Edwardsom kao jedinim u ulozi superstara, što je neobično za moderni NBA. Ali možda se upravo tu krije tajna njihovog uspeha. Oni su lagano mogli da gone priču Ant&Kat, strašni duo, ovo ono. Da mu puste da izigrava Embiida i provedu se slično kao Sixersi svake godine.

Ali, pametno su prepoznali da Towns nije taj kalibar. Pronašli mu ulogu koja pozitivno utiče na njihovu timsku igru, a ne negativno. A njemu svaka čast što je to brez drame (barem što je meni poznato) to prihvatio i ispunjuje svoje zadatke maksimalno.

 

Momenat gde sam ja skapirao da je ova Minnesota legit je bila neka utakmica usred sezone. Kada je Finch posle jedne od pobeda na KZŠ javno kritikovao Townsa zato što je na kraju utakmice bio sebičan zbog nekog rekorda. Recimo Doc Rivers bi u istoj situaciji počeo da peni kako KAT nije u priči za MVP-ja.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nonick said:

 

Mozda treba da odmoris malo od NBA 🙂

 

Meni je ova prva sezone posla vise od dvadest godina negledanja. Ovaj je PO dosta zabavan, neman neki set standard za šta da usporedim posle toliko vremena. 

 

Denver je jako dobra ekipa ali izgleda mladji timovi vec znaju da ih procitaju. 

 

I ja bi voleo da pobedi Dalas ali ce im trebali dosta energije, koje do sad nisu pokazali u ovom PO-u.

 

 

Uzbudjenje nije jednako i kvalitet 🙂 Uzbudljiv je bio i derbi pre neki dan, pa kvalitet nije bio neki.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Čuvaće ga McDaniels i NAW uz verovatno neke sekvence Edwardsa. Nije to loše.

 

Ja mislim da će visoki Minesote urnisati Gafforda i Livelya. Gobert je ono što bi oni hteli da budu kad porastu + Towns koji konačno igra pobedničku košarku + Reid. 

Iskreno KAT me je naterao da pojedem svoja g... sa ovom serijom, pred početak serije sam rekao da nema šanse da će odigrati nešto međutim odigrao je odličnu utakmicu i održao Minesotu u životu dok se još neki igrači nisu uključili. Ma celu seriju je odigrao sasvim dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Uzbudjenje nije jednako i kvalitet 🙂 Uzbudljiv je bio i derbi pre neki dan, pa kvalitet nije bio neki.

Molim te vise nikad da ne komentarises NBA i bilo sta sto dodje u kontakt, na ovaj ili onaj nacin sa Jokicem i Denverom.

Hvala.

  • Thanks 2
  • Ha-ha 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Oni jesu sklopljeni sa Edwardsom kao jedinim u ulozi superstara, što je neobično za moderni NBA. Ali možda se upravo tu krije tajna njihovog uspeha. Oni su lagano mogli da gone priču Ant&Kat, strašni duo, ovo ono. Da mu puste da izigrava Embiida i provedu se slično kao Sixersi svake godine.

Ali, pametno su prepoznali da Towns nije taj kalibar. Pronašli mu ulogu koja pozitivno utiče na njihovu timsku igru, a ne negativno. A njemu svaka čast što je to brez drame (barem što je meni poznato) to prihvatio i ispunjuje svoje zadatke maksimalno.

 

Momenat gde sam ja skapirao da je ova Minnesota legit je bila neka utakmica usred sezone. Kada je Finch posle jedne od pobeda na KZŠ javno kritikovao Townsa zato što je na kraju utakmice bio sebičan zbog nekog rekorda. Recimo Doc Rivers bi u istoj situaciji počeo da peni kako KAT nije u priči za MVP-ja.

 

Slazem se potpuno, lepo poslozena ekipa, lepo je u vakuumu i videti da i Denver pa i oni prakticno housebuiltuju tim i idu daleko, to nije radio niko od Spursa (bar ne uspesno), pa sa te strane je lepo, ali ovo je lican utisak, ogavni su mi, Edvards je paklen kosarkas stvarno, ali jako nesimpatican bar meni i to je to.

 

Nisam siguran da li su uspeli Taunsa da svedu na pravu meru silom ili on ipak nije toliko delusional za procenu da treba da bude second fiddle Edvardsu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, McLeod said:

 

Uzbudjenje nije jednako i kvalitet 🙂 Uzbudljiv je bio i derbi pre neki dan, pa kvalitet nije bio 

 

Kvalitet je samo deo igre, uzbudjenje i zabava je ono sto mene vise privlaci. Skoro svaki mec kad sednem da gledam uvek pocinjem da navijam za underdoga. Najbilizi tim u okolini su mi Raptors, koji su na svu sreću u uvek u toj poziciji. 🙂

 

Sin mi poceo da igra rep, ova sad druga godina (6. razred osnovne) i nekvalitetni mečevi ponekad ostavljaju isti utisak kao da gledam najkvalitetniju NBA partiju. Ako je hustle tu i ponekad i neki buzzerbeater, jbg, sta ćeš više.🙂

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prvo neka se goni u kurac onaj koji je radio raspored, sjebao mi je radni dan. Sramotna sezona i playof. Nikag gori nba i umesto da se napravi dinastija sa 3-4 titule kao Wariorsi, oni gube doma seriju od prosečne Minesote i to nakon 20 razlike. Jokić je ovime dokazao da nije veliki igrač ni u top 20.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
22 minutes ago, gggggggg said:

 

nekome radi nekome npr. meni -ne. cudno...

Meni na telefonu radi samo kad podelim iz aplikacije a na kompu ne i tako već duže vreme.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

ali koji raspad nagetsa, koja sramota da prospes 15 razlike, koja sramota da primis 32 poena u 4/4 sedme tekme. koja sramota da kao sampion imas takav pristup, da na 35 sekundi do kraja i -6 jokic se ni ne vraca u odbranu vec krenuo da ne znam sta odvezuje pertle...

kakva cigla mpj sredinom trece, ceo mec se ispucavaju za 3, jokic imao 0-7 do 4/4...

sve u svemu bilo je ono samo jedno leto, jedan ples i to zato sto su spolstra i dzimi izbacili boston inace ni toga ne bi bilo.

 

po meni ovim je svaka dalja prica o jokicu kao nekom all time greatest u ozbiljnom problemu, jer jesu tu 3 mvp titule ali nije uopste nerealno da ostane na jednom prstenu. takodje manje vise ocajan odbrambeni igrac, gotovo nepostojeci rim protekteor, nema tajming za blokadu, realtivno spore noge. ogroman minus u njegovoj igri i ogroman minus u nekoj prici o top 10 ikad.

 

inace jokara je meni bas igrac za lejkerse, mogu misliti koji bi to bio hajp i koja bi superzvezda postao. ono novi medzik u gradu, pa holivud, da se snimi 100 nastavaka betmena gde joker uvek pobedjuje, itd...

 

al ok, sudbina je jos odavno odlucila posle onog duksa da je on taj koji ce bar jednom usreciti one nesrecnike sto nikad nista nisu osvojili.

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, daftpunk said:

ali koji raspad nagetsa, koja sramota da prospes 15 razlike, koja sramota da primis 32 poena u 4/4 sedme tekme. koja sramota da kao sampion imas takav pristup, da na 35 sekundi do kraja i -6 jokic se ni ne vraca u odbranu vec krenuo da ne znam sta odvezuje pertle...

kakva cigla mpj sredinom trece, ceo mec se ispucavaju za 3, jokic imao 0-7 do 4/4...

sve u svemu bilo je ono samo jedno leto, jedan ples i to zato sto su spolstra i dzimi izbacili boston inace ni toga ne bi bilo.

 

po meni ovim je svaka dalja prica o jokicu kao nekom all time greatest u ozbiljnom problemu, jer jesu tu 3 mvp titule ali nije uopste nerealno da ostane na jednom prstenu. takodje manje vise ocajan odbrambeni igrac, gotovo nepostojeci rim protekteor, nema tajming za blokadu, realtivno spore noge. ogroman minus u njegovoj igri i ogroman minus u nekoj prici o top 10 ikad.

 

inace jokara je meni bas igrac za lejkerse, mogu misliti koji bi to bio hajp i koja bi superzvezda postao. ono novi medzik u gradu, pa holivud, da se snimi 100 nastavaka betmena gde joker uvek pobedjuje, itd...

 

al ok, sudbina je jos odavno odlucila posle onog duksa da je on taj koji ce bar jednom usreciti one nesrecnike sto nikad nista nisu osvojili.

 

 

 

 

 

 

Iz krajnosti u krajnost kao i uvek što se tiče Denvera na ovom forumu. Niko u Denveru nije na zalasku karijere pa da kažeš sa sigurnošću da više nikad neće osvojiti prsten, uz malo jaču klupu oni već sledeće sezone mogu osvojiti prsten ponovo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Edvards nekako više vuče ka Kavaju. Sjajan igrač u dobro podmazanim mašinama od ekipa kao SAS14 ili TOR19.

 

Inače, njegova upoređivanja sa MJ su preterana, nema on baš toliko veliki uticaj na ekipu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
13 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Presmijesni LeBot, na svaki nacin pokusava da spusti MJ.

 

Michael Jordan has the most career points per game in the playoffs, with 33.4 per game

Michael Jordan's Playoff Scoring Average by Season 👇

1984-85 NBA Playoffs: 29.3 PPG

1985-86 NBA Playoffs: 43.7 PPG

1986-87 NBA Playoffs: 35.7 PPG

1987-88 NBA Playoffs: 36.3 PPG

1988-89 NBA Playoffs: 34.8 PPG

1989-90 NBA Playoffs: 36.7 PPG

1990-91 NBA Playoffs: 31.1 PPG

1991-92 NBA Playoffs: 34.5 PPG

1992-93 NBA Playoffs: 35.1 PPG

1994-95 NBA Playoffs: 31.5 PPG

1995-96 NBA Playoffs: 30.7 PPG

1996-97 NBA Playoffs: 31.1 PPG

1997-98 NBA Playoffs: 32.4 PPG

Preteruje se sa hajpom oko Edwardsa ali razumem Amere ipak u poslednjih 5 godina Evropljani dominiraju ligom manje više, dočekali su možda nekog svog ali videćemo pita se i Luka nešto u ovoj seriji.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Урош19 said:

Preteruje se sa hajpom oko Edwardsa ali razumem Amere ipak u poslednjih 5 godina Evropljani dominiraju ligom manje više, dočekali su možda nekog svog ali videćemo pita se i Luka nešto u ovoj seriji.

image.png.9c192e50b8d4f96926eb10c996cf2b89.png

 

From Denever Nuggets to Dallas Mavericks.

 

Aproved by @delgado

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mi nismo nikad bila ekipa koja gubi dobivene utakmice pogotovo nakon 20 razlike. Čak suprotno stizali smo Kliperse u onom playofu. Ove sezone brdo takvih utakmica npr ona protiv San Antonio. Iako skor u rs naoko nije bio loš kao šta reko kvaliteta ostalih timova je u padu. Baš bezveze protraćena sezona, nije bilo ni nekih većih povreda, a niti je neko od mlađih napredovao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

image.png.9c192e50b8d4f96926eb10c996cf2b89.png

 

From Denever Nuggets to Dallas Mavericks.

 

Aproved by @delgado

Ja sam na početku plej ofa rekao da navijam za Dalas Denver finale zapada, možeš me eventualno u neki polu bandwagon ubaciti jer sam sad definitivno samo Dončićevac.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Урош19 said:

Preteruje se sa hajpom oko Edwardsa ali razumem Amere ipak u poslednjih 5 godina Evropljani dominiraju ligom manje više, dočekali su možda nekog svog ali videćemo pita se i Luka nešto u ovoj seriji.

Decko je sjajan i buducnost lige ali ga bas spremaju za giljotinu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Урош19 said:

Preteruje se sa hajpom oko Edwardsa ali razumem Amere ipak u poslednjih 5 godina Evropljani dominiraju ligom manje više, dočekali su možda nekog svog ali videćemo pita se i Luka nešto u ovoj seriji.

Da je Luka na nivou iz prethodna tri plej ofa, možda bi i moglo biti zanimljivo, ovako sa povredom koju vuče, jedna pobeda maksimalno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...