Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, freethrow said:

Ima nešto duboko nekošarkaško u Tajrizu Haliburtonu što mi ga čini neprihvatljivim, iako je jedan od najboljih plejmejkera i igrača lige. Sa druge strane ima nešto duboko košarkaško u Edvardsu.

Ti si bese Kobijevac? Mozda to sto dodaje loptu?  🙂

Salu na stranu, mislim da je vizuelni dojam. Ant vizuelno izgleda sjajno, dok Hali nekako cudno...

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Čak su i ovi nizerazredni smece tekstovi turbo folk pjesama smisleniji od vecine novog sranja koje američki igrači u slušaju. 

 

 

Edited by Bojdo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dok ostali Mavsi verovatno slušaju klasiku, free jazz, prog rock i technical grindcore.

 

Šta god da slušaju sigurno nije ovakav trash što sluša Luka. 

Link to comment
Share on other sites

Još ću se učlaniti u Lukin fan klub :lol_2: Eh, da je pustio meni najdraže Brenine pesme... 

 

Razumem ovo što fritrou piše za Halija i Antmana, mada su meni obojica interesantna za gledanje na svoj način. Ali Edwards ima istaknutiji taj killer instinct.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Skyglider said:

 

Šta god da slušaju sigurno nije ovakav trash što sluša Luka. 

 

Ua kapitalisto, kako moze da ti smeta Brenina antimaterijalisticka himna 🫣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bojdo said:

Tekstovi novih "hip-hop" pjesma su nivo mentalne zrelosti osmogodisnjaka. Isto ili jos gore smeće od turbo folka u kontekstu lirike.

 

Dobro, to je istina, ne mogu da se ne složim sa tim, ali i ovo što Luka pušta na treninzima je žešći trash 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

a gde je tu pool party?

Poole je NBA champion kao treći strelac ekipe, nosilac te iste ekipe tokom perioda povređenosti glavnih zvezda i direktni odlučivač par utakmica u finalu. Rekao bih, više nego što je postiglo 99% igrača u svojoj karijeri. Od udarca onog magarca i cele priče je sjeban, nije više isti i pitanje je da li će ikada biti, ali za ono što je igrao 2022 bi mnogi igrači prst ili dva dali.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Tristan bi mogao imati ok minute naredne sezone, ali on sad mora ojačati maksimalno, ako Risasera uzme Wasington to njega nece izbaciti iz rotacije, a on je jedini mladji igrac na 5 koji ima neki potencijal za budućnost.

 

 

Samo da tu Sarr ne završi to bi mogao biti problem.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, freethrow said:

Poole je NBA champion kao treći strelac ekipe, nosilac te iste ekipe tokom perioda povređenosti glavnih zvezda i direktni odlučivač par utakmica u finalu. Rekao bih, više nego što je postiglo 99% igrača u svojoj karijeri. Od udarca onog magarca i cele priče je sjeban, nije više isti i pitanje je da li će ikada biti, ali za ono što je igrao 2022 bi mnogi igrači prst ili dva dali.

I meni je bio ono baš faca. Sve nakon onog incidenta je za zaborav nažalost. Možda se i vrati na stari put nekada. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, crni_bombarder said:

Atlanta može uzeti masu pikova za Janga, Mareja, Bogija, a i neki drugi pik za Kapelu.

 

 

Takodje trebaju juriti Okl scenario sa SGA, da probaju nekog mladog tu uvući u trejd uz naravno nekog ko ima jak ugovor da uopšte može doći do trejda( ala Tobi Heris tesko vise od toga, a i ne treba im moraju od početka krenuti sve drugo je hod u prazno).

 

 

Ovaj Sarr je zanimljiv igrac i što je najbitnije centar je, uz Okungwua tu bi pokrili sjajno poziciju kroz x godina, dok krilo im i ne treba.

 

 

bas su u zanimljivoj situaciji. i bez ovog prvog pika je bilo skoro sigurno da ce jedan od dva beka otici u trejdu na leto i da bi tu trebalo da bude dosta promena ali sada sa ovim pikom stvar je postala jos zanimljivija. cak nisam siguran da ni oni znaju sta ce uraditi i kojim ce pravcem krenuti za buducnost.

razlika u plati izmedju prvog i desetog pika je nekih 7 miliona otprilike. i to moze da igra ulogu u planovima za sledecu sezonu. ja bih sigurno trejdovao murraya i capelu. a za huntera i bogdanovica bih slusao ponude. najveci problem je sto ne kontrolisu pick za sledecu sezonu, to ide spursima iz murray trejda, dakle nema neke logike ni da idu u tank odjednom, cak i sa youngom, mora biti bar neke kompetentnosti. osim ako naravno ne dobiju taj pik nazad u trejdu sa spursima.

san antonio je vec kao izjavljivao da nisu zainteresovani za younga, a murray, koji je malo opljunuo spurse posle odlaska, moze biti druga opcija. nisu ni spursi bas u zurbi da krenu u full ozbiljan mod. mogu oni dovesti nekog igraca ali i da jos uvek odrane neki soft tank na kraju sezone. i da sa svojim a i sa ovim atlantinim pikom imaju sto vece sanse da opet budu prvi i upare wembanyamu sa flaggom. 

sa ovom lutrijom i 'srecom' sto se desilo atlanti je mozda indirektno i sledeci njihov pik postao jos vredniji i teze da ga dobiju nazad u trejdu za murraya ili younga.

 

btw gledam ove mokove i na br kazu da je za risachera, drugog pika, komp harrison barnes a za treceg reeda shepparda kirk hinrich :classic_ninja:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, gggggggg said:

 

btw gledam ove mokove i na br kazu da je za risachera, drugog pika, komp harrison barnes a za treceg reeda shepparda kirk hinrich :classic_ninja:

 

BR odavno ne čitam jer je postao smeće.  Gde nađoše ta poređenja, niti Risacher podseća na Barnesa niti Reed na Kirka :ajme:

 

edit: a vidim za Topića: Pro Comparison: Goran Dragić  :classic_laugh:

 

Edited by Skyglider
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Skyglider said:

 

BR odavno ne čitam jer je postao smeće.  Gde nađoše ta poređenja, niti Risacher podseća na Barnesa niti Reed na Kirka :ajme:

 

edit: a vidim za Topića: Pro Comparison: Goran Dragić  :classic_laugh:

 

 

Nije to uopšte loše poređenje za Topića, s tim što je Dragon bio još eksplozivniji, ali sličan profil igrača. Mislim da je to ujedno i best case scenario za Topa.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Nije to uopšte loše poređenje za Topića, s tim što je Dragon bio još eksplozivniji, ali sličan profil igrača. Mislim da je to ujedno i best case scenario za Topa.

 

Sta znam, meni je Topic najslicniji Micicu, s tim da bi mogao da ima bolju karijeru, jer ce ranije preko i sigurno ce se pazljivije raditi s njim. Odlican organizator igre i distributer lopte, gde saigraci kad je on na terenu uvek imaju dobar sut, plus vrhunski ball handling i smirenost, kreativnost, doslovno da ako si trener hoces da ga imas na terenu jer ti deluje da ce svaku tvoju zamisao da prenese na teren i da ima playbook u malom prstu.

 

Dragic je bas bio munjica koliko ga se ja secam i imao je vrhunski ulaz gde je prednost sticao brzinom i driblingom. Topic mora da radi na ulazu koji je bukvalno pravolinijski, gde on gotovo nikad ni driblingom, ni brzinom ne napravi prednost, vec eventualno na neku tehniku ili nesto streaky sto uradi u trenutku. Meni je i Vasa isti takav bio, ali se posle bas fino napucao pa je dosta i na snagu igrao kad su ulazi u pitanju. Opet, nije mi Dragic nikad bio neki floor general, a Topic mi je bukvalno to u nastajanju. Ni sa Rubijom mi nije to to poredjenje, jer je Riki vrhunski defanzivac bio, a Topic korektno, ali nista spec, i uglavnom sem sizea, za sada ne nudi mnogo toga.

 

Svakako, Topicu ce najbitnije da nabaci i masu i sut i mislim da ce to najvise da mu determinise NBA karijeru, uz naravno klub koji ga izabere. Ako ne bude tu prosperirao, tesko ce on tamo mnogo da se zadrzi. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Nije to uopšte loše poređenje za Topića, s tim što je Dragon bio još eksplozivniji, ali sličan profil igrača. Mislim da je to ujedno i best case scenario za Topa.

 

Meni Topić uopšte nije nešto mnogo sličan Dragiću. Dragić je bio više undersized SG, slasher, brz, eksploszivan, prođe kroz odbranu kao nož i ide na obruč, Topić mi je više klasičan PG, gleda da razigrava saigrače da kreira playeve, a nije nešto mnogo brz ni eksplozivan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bivši Nugetlija said:

Jebale ih 7. utakmica u noći nedelje ponedeljka.

 

Ja samo da iskoristim priliku da se pokenjam na Knickse, ponadao sam se da će da završe seriju protiv Indiane da mogu da gledam Nuggets vs Wolves sutra u normalnom terminu od 22:30 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...