Jump to content

Recommended Posts

Jamal ubica Lejkersa, MPJ ipak najbolji u Denveru. Jokić monstruozna statistika opet, ali nije to to. Bez slobodnog bacanja, praktično cijelu utakmicu nije ništa odigrao na postu. :krstipd4: Lejkersi skupo prodali kožu, stvarno šteta što je ovo bio duel prvog kruga, u drugi krug će proći mnogo lošijih ekipa. Denver - Vukovi će biti ozbiljan fight.  :thumbsup:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Uopste ne zalim sto nisu kalkulisali. Odigrali su odlicno imajuci u vidu da su bez trenera. 

Ne znam... Mislim da bi se prošetali i protiv OKC-a a i protiv ko god prođe od vječnih ranjenika i dvoglave aždaje sa statistima..... Steta u Aprilu na pecanje a mogli ste još uživati u mjesec dana navijačke košarke

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Minimalno 10 promasenih potpuno otvoreni trica u utakmici, 5 promasenih slobodnih u zadnjoj cetvrtini i opet pustanje ofanzivnog skoka na kraju. Dva Jamalova suta na kraju odlucila seriju. 

Onaj ofanzivni skok Gordona,bukvalno sa glave skinuo Lebronu loptu i lagana 3 za Jamala. Jbg.

 

Dinwiddie koji masi 2 bacanja a na drugoj strani MPJ pakuje trojku. Nedopustivo.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Austin Reaves 34 minute u utakmici od koje ti sezona zavisi. Polupismena celava spodoba. 

Nadam se da je bivsi. Kriminal sta je uradio ove godine a imao je u 90% utakmica zdrave AD i Lebrona.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Sa ovakvom igrom Denver nema sta da trazi protiv Minesote,bas ne vidim kako mogu da ih dobiju,bas su vukovi skockana ekipa

Nadam se da ce sad biti malo veceg doprinosa sa klupe u vidu watsona i brauna.. ako nista defanzivno watsona jer ipak lakse je cuvati Townsa i Mcdanielsa nego strvine Davisa i Lebrona... A i prednost dpmaceg terena znaci nesto... Al ipak sve ovisi u Murrayevu zdravlju... Denver in 7

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nenson said:

Nadam se da ce sad biti malo veceg doprinosa sa klupe u vidu watsona i brauna.. ako nista defanzivno watsona jer ipak lakse je cuvati Townsa i Mcdanielsa nego strvine Davisa i Lebrona... A i prednost dpmaceg terena znaci nesto... Al ipak sve ovisi u Murrayevu zdravlju... Denver in 7

Nemam prevelika ocekivanja od Watsona sada dok bi Braun morao da se pokaze,imao je fine poteze u plejoffu prosle sezone...

Mislim da je ostalo dosta snage u Jokicu,nije ga Davis bas udavio,svakako ce drugacije biti protiv Goberta

Link to comment
Share on other sites

Ova serija je baš komotno mogla ići i na stranu LAL. Šteta šta neko reče gore da se nisu kasnije sastali. Iz ove perspektive deluje da će Denver imati vraški težak posao protiv Sote ali pricekajmo malo sa prognozama. 

Link to comment
Share on other sites

Јокић ненормална статистика у овој серији, Мареј 2 гејм винера, али прави х фактор Портер, каква серија свака му част.

Edited by Bogoljub Gagic
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jamal the slayer of the purple dreams. 

 

Ne znam po kom osnovu bi umorniji Lebron mogao vise da isparira Denveru koji ce se samo zategnuti kako ide PO, ako nema nekih ogranicavajucih povreda. 

Vrhunska serija, mislim da je Lebron izvukao apsolutni maksimum iz sebe. Sad moze da dodje u SAC, draftovacemo mi mu Bronija. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 40Wins said:

Jamal the slayer of the purple dreams. 

 

Ne znam po kom osnovu bi umorniji Lebron mogao vise da isparira Denveru koji ce se samo zategnuti kako ide PO, ako nema nekih ogranicavajucih povreda. 

Vrhunska serija, mislim da je Lebron izvukao apsolutni maksimum iz sebe. Sad moze da dodje u SAC, draftovacemo mi mu Bronija. 

Dje da potpisem?

Link to comment
Share on other sites

Prosla je prije svega puno puno bolje vodjena ekipa, a posljedicno i sama fransiza. Razlika u igrackom kvalitetu Nuggetsa i Lakersa je minimalna sto se moglo vidjeti kroz citavu seriju. Prica da su Nuggetsi igrali nesto neozbiljno il se cuvali je nesto u sto samo totalni duduk moze povjerovati. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Јокић ненормална статистика у овој серији, Мареј 2 гејм винера, али прави х фактор Портер, каква серија свака му част.

MPJ

 

22.8 PPG
8.4 RPG
1.2 APG
1.2 SPG
0.4 BPG

48.8% 3PT
55.3% 2PT
76.9% FT
69.8% True Shooting
+24 in 5 Games

 

Brutalne brojke. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...