Jump to content

Recommended Posts

Verovatno je Denver sinoć "izgubio" sve šanse da ne bude prvi. Do kraja gostuju Sparsima i Grizlijima, tu će verovatno da probaju da se što više odmore uz lagane pobede. Na kraju krajeva, i u prvoj rundi će im doći neko izranavljen i verovatno umorniji iz PI.

 

Jokić sinoć 16/20 iz igre. Surovo.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

Stvarno se nadam da će neko da naguzi Denver i Boston u plejofu. 

 

Nije lepo sto si dodala Boston cisto radi reda. 😄

 

No dobro, navijati protiv favorita je privilegija neutralaca

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Boston vecni favorit, nikad nista ne uradi.

 

Ja inace gotivim sve vise ovaj Denver. Sve mi lepse izgledaju i igraju.

 

Pogotovo ovog deckica epizodistu

 

 

Mnogo volim kad se neko posere po "DPOY"-u.

 

I bice mnogo smesno kad ova Minesota opet izleti u prvom kolu sa kim god da igra.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Horium said:

Nije lepo sto si dodala Boston cisto radi reda. 😄

 

No dobro, navijati protiv favorita je privilegija neutralaca

 

Nije radi reda, generalno me smara kad ekipe gaze sve redom i izraziti su favoriti. Msm svakako to nije na lepe oči, kvalitetne su, ali ja ne moram da navijam za njih.

 

Naravno, Denver ima i tu otežavajuću okolnost da im je zvezda tima SNS bot. 

 

29 minutes ago, McLeod said:

Boston vecni favorit, nikad nista ne uradi.

 

"Samo" su od 2019. godine 3 puta igrali finale konferencije i jedno finale lige...

 

29 minutes ago, McLeod said:

I bice mnogo smesno kad ova Minesota opet izleti u prvom kolu sa kim god da igra.

 

Čestitajmo Minesoti prolazak u finale Zapada odma' sad. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako dobra playoff tekma jutros. Nikola dobar standardno...Dzamal po potrebi.
CB + Watson 💪

Inace Minesota bas uklopila dobro tim. Naz Rid je pravi dzoker.

 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, DameTime said:

 

 

 

 

"Samo" su od 2019. godine 3 puta igrali finale konferencije i jedno finale lige...

 

 

S obzirom na to na sta lici Istok, malo. Imaju za protivnike jednog superstara koji nije u zivotu odigrao 70 utakmica u sezoni i drugog koji je isto u poslednjih 5 godina igrao u proseku 65 utakmica. Redovno bar 3 tima koji tankuju i vec od 4. mesta mozes da nadjes istorijski zestoke mediokritete sto se retko kad desavalo, evo kao sada na primer ovaj Njujork, koji je kanta od tima.

 

Nek osvoje titulu bar jednom pa mozda mozemo da pricamo, mada u ovakvom prelaznom periodu 2-3 bi trebalo da im budu minimum. Hjuston je osvojio obe kad se Dzordan sklonio, samo na primer.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dalas dao gas u finisu sezone, i sad je pitanje koliko je ostalo goriva za makljanje u po. Zapad bas bas jak, istok sprdnja, cak i Majami nema onaj gen svih ovih godina. Milsio sam da Baksi mogu da skinu Seltikse, ali povreda Janisa ne izgleda naivno.

Svakako osvaja neko sa zapada.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Chaos Is Me said:

Vratio se rugoba i Hawksi odmah pukli na svom terenu od Hornetsa. Kakav kancer od lika.

Nema veze sto su i 3 prethodne bez njega izgubili?😀

5 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

90% da cemo morati dobiti 2 playin tekme u gostima i ako to kojim cudom prezivimo Denver u prvoj rundi. Veliko hvala celavom teroristi sto je svojim ludilom uspio unistiti sezonu. 

Izgovori. Potencirali su zdravlje tokom sezone tako da ae da ih vidimo na djelu.

Link to comment
Share on other sites

Tacno tako,Tre Mladi, je kancer i klovn, neozbiljan.igrac koji place da.bude isamaran.na.svakoj tekmi.Cak Dejli bi ga ,da je ziv, izbacio naglavacke, ili mu dao cetke da riba pod.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

Dalas dao gas u finisu sezone, i sad je pitanje koliko je ostalo goriva za makljanje u po. Zapad bas bas jak, istok sprdnja, cak i Majami nema onaj gen svih ovih godina. Milsio sam da Baksi mogu da skinu Seltikse, ali povreda Janisa ne izgleda naivno.

Svakako osvaja neko sa zapada.

Pasce njima dobro samaranje u prvoj rundi plej of-a, samo se uzalud lozite😉

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio da su Hawksi izgubili od Hornetsa baš zbog Younga ali je indikativno da su igrali bolje dok je on bio povređen, skupili su se i imali što se kaže sense of urgency. On je zabavan igrač, bio je glavni baja u ekipi koja je došla do ECF i to je bilo najgore što je moglo da im se desi, pomislili su da su bolji nego što jesu i da je on franšizni igrač za veće domete. Nakon toga je ostala samo gola statistika na volumen i usage rate, brojke su mu dramatično pale kao i realna vrednost.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni Young bi mi bio idealan kao 6 igrac.

Kad mu je vece das mu 20-25min da trpa nemilice i pritom organizuje kroz pic and roll a kad mu ne ide 10-15 minuta i to je to.

Kao glavni igrac se videlo kako izgleda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ima valjda nesto izmedju prvog igraca i sestog igraca xd

daj ga spursima i videcemo koliko ce biti korisniji sa odlicnim centrom koji zna spustiti loptu na parket i sutnuti.

 

btw jos uvek ima finale istoka kao glavni igrac. koliko god to bilo 'fluke' i dalje ga ima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...