Jump to content

Recommended Posts

 

Onaj spin move i zakucavanje sa druge strane obruča je baš impresivan, Brooks gleda i ne veruje. I naravno one dve blokčine na Smith-u, čini mi se da je prva bila negde na 12ft.

 

 

Mnogo mi se sviđa igra praunuka Abrahama Linkolna. Ne plaši se kontakta iako je lagan ko pero. 

 

Edited by Darko
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, freethrow said:

Dobar Stef, ušao je snažno u sezou. CP3 se još malo traži po terenu, biće smislenije kada se Draimondo vrati u petorku. Opasni Kingsi užasno zanemarivani po projekcijama, realno odmah tu iza ili u grupi sa  DEN-PHO-LAL-GSW.

 

uvek kure udje all in ali retko ovih godina ostane zdrav. njegov spisak povreda je "jednom u zivotu", tako da ne verujem da ce dubsi biti u top3.

 

cetvrti vs peti je vec svejedno.

Link to comment
Share on other sites

Dobro se sinoc i do pred sam kraj Majami drzao protiv Bostona iako su bili liseni usluga JRicha, Caleba i ajde Hajsmita. Plejof tekma, videla se velika zelja i kod jednih i kod drugih, to je trenutno i najvece rivalstvo u ligi kad pogledas da su vec igrali 3 ECF u 4 godine sa trenutnim kosturima igraca

Wonderboi usao u sezonu nikad jaci i spremniji, oduvao je Holideja na jednom prodoru, a kada istrci iz bloka i pogodi trojku, kao da vidis Klay Thompsona. Vidi se da je plan da on i Adebayo zestoko povuku ove sezone i rasterete Butlera. Boston ima sigurno najjacu prvu petorku u ligi ali klupa bas ne postoji i to moze biti problem npr u iscrpljujucim plejof serijama. 

 

 Mumija Lowry ponovo deluje dobro. Jedan od najcudnijih likova, toliko je mator i ispovredjivan i proso svasta, deluje da je uvek pred konacno gasenje ali vecito vaskrsne u nekim utakmicama i podsetis se kakav je majstor, GOAT kad su u pitanju iznudjeni chargevi, a vidi se da i ceo Majami pravovremenim postavljanjem nadoknadjuje manjak centimetara i kilogama i dosta puta iznude faul u napadu, i Lav je dobar tu.

 

 Nije Riley bas tako naivan. Zeli da ima Herroa i Adebaya kao okosnicu na duze stazu pa sta se uradi dok je Jimmy jos elitni igrac, uradi. Siguran sam da ce i sa ovim rosterom da budu nocna mora Milvokiju/Bostonu u plejofu. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado 

Da parafraziram Zek Loua, Hiro treba više da igra ko Klej nego ko Harden 

Naravno ne misli se na kvalitet igrača, ali njegova želja da igra konstantno sa loptom, vrti pikove i diriguje napadom jednostavno ne uspeva na tom nivou. Kada bi se ful okrenuo igri od lopte + hendof igra sa Bamom uz povremeni 2 na 2 napad njih dvojice iz pika mislim da bi to bilo savršeno i za njega i za Majami

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo tako, Herro definitivno ume sa loptom i ima i prodor i moze da izbaci pas, ali primarno treba da bude knockdown suter i da izlazi iz blokova ala Klay i trpa. Tacno im vidis slicnost u sutu i dizanju kada izadju iz bloka. J-Rich bi mogao ponovo da bude koristan i funkcionalan igrac u njihovom sistemu, tu je igrao dobru kosarku bas na pocetku karijere. Kad se setim kako je i Waiters izgledao tamo.. pa onda i zaboravljeni Tyler Johnson, a bice i ove sezone nekih iskopina, vec zanimljivo deluje ovaj Dru Smith, a jedva cekam da zaigra i Highsmith, covek dade 19 poena u nba finalnoj utakmici..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@Darko meni je Chet zanimljiviji od Wemby-a. Ovaj mi je ishajpovan samo tako. 

Jeste Wemby ishajpovan do bola ali je ipak veći potencijal i još je dve godine mlađi od Cheta. Nisam još sold na Wemby-a, treba da pokaže dobar bball IQ da bi me kupio. U svakom slučaju, volim oba da gledam i mislim da će obadvoje da imaju sjajne karijere ako ih povrede zaobiđu.

 

4 minutes ago, delgado said:

Upravo tako, Herro definitivno ume sa loptom i ima i prodor i moze da izbaci pas, ali primarno treba da bude knockdown suter i da izlazi iz blokova ala Klay i trpa. Tacno im vidis slicnost u sutu i dizanju kada izadju iz bloka. J-Rich bi mogao ponovo da bude koristan i funkcionalan igrac u njihovom sistemu, tu je igrao dobru kosarku bas na pocetku karijere. Kad se setim kako je i Waiters izgledao tamo.. pa onda i zaboravljeni Tyler Johnson, a bice i ove sezone nekih iskopina, vec zanimljivo deluje ovaj Dru Smith, a jedva cekam da zaigra i Highsmith, covek dade 19 poena u nba finalnoj utakmici..

Mislim da trebaju dati minute Joviću. Vratiće im se do plejofa.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Upravo tako, Herro definitivno ume sa loptom i ima i prodor i moze da izbaci pas, ali primarno treba da bude knockdown suter i da izlazi iz blokova ala Klay i trpa. Tacno im vidis slicnost u sutu i dizanju kada izadju iz bloka. J-Rich bi mogao ponovo da bude koristan i funkcionalan igrac u njihovom sistemu, tu je igrao dobru kosarku bas na pocetku karijere. Kad se setim kako je i Waiters izgledao tamo.. pa onda i zaboravljeni Tyler Johnson, a bice i ove sezone nekih iskopina, vec zanimljivo deluje ovaj Dru Smith, a jedva cekam da zaigra i Highsmith, covek dade 19 poena u nba finalnoj utakmici..

Potencijalno i novi Max Strus u vidu Cole Swider-a (malo je viši) + pokušaj oporavka RJ Hemptona uz Jovića, neko(liko) će sigurno iskočiti

Meni omiljeni deo te Heat priče je kako svi izgube moći nakon što odu iz Majamija, a neki se čak i vrhunski naplate ala Tyler Johnson 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

 

ne moze chat da bude uzor kada je unapredjen

 

kao da kazes da windows 286 treba da se ugleda na pentium, lupetam.

Izvini ali ne razumem šta hoćeš da kažeš. Oba su slične visine i građe, agilni i dobri sa loptom, sa tim što je Čet bolja verzija. Mislim ako može Chet ovako da igra, mogao je i Poku. 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao malo Vembija juce tipa prvu cetvrtinu i bas sili decko mislim da kad god je doso do lopte opalio je sut, malo bilo bolno za gledanje. Mada vidim na kraju odlicna statistika, treba malo da se fokusira i na druge stvari u napadu osim pripaljivanja iz svake prilike ali tek je druga utakmica tako da nzm sta kenjam. 
Ako ga zaobidju povrede nece biti hajp uzaludan stvarno je one of a kind unicorn, ne verujem da ce bas da bude LBJ/MJ lvl ali bice svakako superstar.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Duren iz Detroita ima najbolji početak od ovih klinaca mada jedini on i izgleda kao da je 5 godina stariji, kao da mu je 24-25, a ne 19. Ima neke sulude statse u prve dve tekme.

@Sombor Shuffle Nnađi baš dobro izgledao sinoć, sve preuzimao , skakao. Odličan kao bek ap.

I dalje ima kamene ruke. Ispala su mu bar 3 vec pokupljena skoka pod svojim kosem iz ruku posle kojih je Memfis poentirao. Ne secam se kad sam video da je Denver izgubio toliko 50/50 skokova pod kosem i imao toliko izgubljenih lopti. Da je taj segment bio samo los umesto katastrofalan, bilo bi 15+ razlike i garbage time na kraju.

Edited by Radalek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebiga svi hoće da skinu skalp šampionu + što je Memfis bez obzira na to što nedostaje nekoliko igrača izuzetno zajebano gostovanje. Baš su tukli onako junački, a i sudije su to ispoštovale dok je Denver očekivao da odradi.

Videćemo u nedelju protiv OKC, baš nezgodan raspored na početku.

 

Kad smo kod OKC Vasa debitovao, solidno. Prvi šut trojka kao kap, ključno je da pogađa trojke

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Darko said:

Izvini ali ne razumem šta hoćeš da kažeš. Oba su slične visine i građe, agilni i dobri sa loptom, sa tim što je Čet bolja verzija. Mislim ako može Chet ovako da igra, mogao je i Poku. 

 

pa bas to sto si opisao, chat je new&improved verzija, kako poku da se ugleda na njega, kada je u buducnosti?

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, freethrow said:

Dobar Stef, ušao je snažno u sezou. CP3 se još malo traži po terenu, biće smislenije kada se Draimondo vrati u petorku. Opasni Kingsi užasno zanemarivani po projekcijama, realno odmah tu iza ili u grupi sa  DEN-PHO-LAL-GSW.

 

ne možemo vas hipstere nikako da rešimo

 

sad sa kris polom i šarićem ste zajebaniji nego lane... mogu samo da se nadam da će drejmond nekog da nabode kad se vrati

 

 

ps. riđokosi počinje ozbiljno da me brine... počeo je da se gasi u finišu prošle sezone, ajde de, pala forma, nemož' u NBA da očekuješ max broj obrtaja svako veče.

još nije za panic taster.

Edited by ljutikrilo
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

pa bas to sto si opisao, chat je new&improved verzija, kako poku da se ugleda na njega, kada je u buducnosti?

Ovaj ... da popravi šut, odbranu itd. Slične su građe i konstitucije, i oba znaju sa loptom. Ovo što Chet igra sada možda je mogao i Poku.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Darko said:

Ovaj ... da popravi šut, odbranu itd. Slične su građe i konstitucije, i oba znaju sa loptom. Ovo što Chet igra sada možda je mogao i Poku.

 

holmgren ima preko 70% za tri, to ni durant ne moze da popravi.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Sombor Shuffle said:

Klint Kapela? Sta je uradio, samo sam se povremeno prebacivao na taj mec. Vise mi je delovalo da je Trajce tu zeznuo stvar, promasio je cist zicer na -4 i 20-ak sekundi do kraja.

 

 

 

prvi promasaj na 2:45, drugi na 5:20

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...