Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

Ko bi rekao da Rajta neće da dočeka vejver. Nisam hteo da trošim #2. Nadam da će uskoro da padne neki alfa igrač.

On 11/9/2023 at 9:21 AM, Dovla said:

Mislio sam da će se opametiti... ali očito je organizacija Jazz-a očajna... čuj to, Agbaji nba igrač 😆

Ma sve što je u vezi njih je buđavo. Benčovali su THT-a, pa su još više nabijeni. Ne bi me čudilo da usledi ove sezone veliki tank mod i da trejduju buđavce Klarksona i Olinika, a Markanenu i Kolinsu daju slobodno do sledeće sezone.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dracarys said:

Ko bi rekao da Rajta neće da dočeka vejver. Nisam hteo da trošim #2. Nadam da će uskoro da padne neki alfa igrač.

Ma sve što je u vezi njih je buđavo. Benčovali su THT-a, pa su još više nabijeni. Ne bi me čudilo da usledi ove sezone veliki tank mod i da trejduju buđavce Klarksona i Olinika, a Markanenu i Kolinsu daju slobodno do sledeće sezone.

Ti si prvi plej kejonteeee kejonteeee iakonima samo sg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Haha, nadaj se da će da ga ugase. Memfis nije sranje tim, dosta poraza su imali u samim završnicama. Kada se vrati Morent, opet će moći da zaređaju 4-5 pobeda bez problema.

 

Takođe, sinoć su baš opljačkali Memfis, čime je i JJJ isključen sa utakmice. Juta je dalje bedan tim. Pre će Markanena da pošalju na odmor.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dracarys said:

Haha, nadaj se da će da ga ugase. Memfis nije sranje tim, dosta poraza su imali u samim završnicama. Kada se vrati Morent, opet će moći da zaređaju 4-5 pobeda bez problema.

 

Takođe, sinoć su baš opljačkali Memfis, čime je i JJJ isključen sa utakmice. Juta je dalje bedan tim. Pre će Markanena da pošalju na odmor.

Aha nije sranje tim dobili po picici od Jute 2 puta i mocnih Wizardsa i Blazersa.

Sreca pa nisu sranje sta bi bilo da su

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Aha nije sranje tim dobili po picici od Jute 2 puta i mocnih Wizardsa i Blazersa.

Sreca pa nisu sranje sta bi bilo da su

Tvoja tvrdnja bi važila da u ligi nema plej ina, boriće se do kraja da uhvate poslednje mesto. Takođe, na samo tri pobede su od desetog mesta. Potcenjuješ još pedesetak utakmica Morenta. Memfis iz godine u godinu tuku u regularnoj sezoni, uvek drugo ili treće mesto, a ne sumnjam da će i ove kada budu videli da im vidi sezona.

 

 

Bolje se pobrini da trejduješ Markanena što pre, jer neće moći beskonačno da pegla brojeve u tankerskoj ekipi. Postoje dve opcije za njega, trejd u ekipu, gde će biti treća-četvrta opcija ili gašenje, jer je Juta buđav tim koja će opet naknadno da oslabi čim bude trejdovano i ovo malo kvaliteta što imaju u vidu Klarksona i Olinika.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Tvoja tvrdnja bi važila da u ligi nema plej ina, boriće se do kraja da uhvate poslednje mesto. Takođe, na samo tri pobede su od desetog mesta. Potcenjuješ još pedesetak utakmica Morenta. Memfis iz godine u godinu tuku u regularnoj sezoni, uvek drugo ili treće mesto, a ne sumnjam da će i ove kada budu videli da im vidi sezona.

 

 

Bolje se pobrini da trejduješ Markanena što pre, jer neće moći beskonačno da pegla brojeve u tankerskoj ekipi. Postoje dve opcije za njega, trejd u ekipu, gde će biti treća-četvrta opcija ili gašenje, jer je Juta buđav tim koja će opet naknadno da oslabi čim bude trejdovano i ovo malo kvaliteta što imaju u vidu Klarksona i Olinika.

Pa da pogotovo su tukli kada ta stetocina nije igrala pa su jedne sezone imali jaci skor sa Jonesom kao 1 pg.

Lepo je sto gledas Markanena ali bolje nadji nekog da ti uzme Moranta dok ga ne ugase ili dok ne izvadi pistolj da proslavi tu 3 pobedu Memfisa u 25 kolu.

Ohhh ne trejdovace Klarksona ozbiljan udarac za Markanena

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šta radi moćni Bizmek 12p-12sk-1.3blk.

 

Igra kao drugorundaš, za sada najbolji FA sezone.

 

12 hours ago, Manu said:

Čestitke @Dracarys. Prilično loša nedelja mojih koju sam završio bez načinjene izmene. Ipak, zadovoljan sam za sada FA-ovima koje sam pokupio, nadam se da će tako i ostati.

Imao sam malo sreće u asistencijama, nisam verovao da ću to dobiti, razmišljao sam da izbacim sve igrače zbog TO, ali sam se bojao nekog iznenađenja u stl/blk. Na kraju sam zadovoljan kako je ispalo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...