Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

Ja sam isto pokupio Biza u nadi da će imati bar 20mpg mada može da se desi i da Aldama uzme koji minut na 5 kada se oporavi.

Ukoliko bude imao tih 20tak mpg moglo bi to da bude 6ppg, 7rpg i 2,5blk. Nadam se blokadama i skokovima, a imama i Aldamu tako da bi jedan morao doneti kvalitetnu produkciju u naprasno oslabljenoj unutrašnjoj liniji Grizlija.

Link to comment
Share on other sites

Aldama bi se okoristio na C da nije došao Bizmek, sada neće imati dodirnih tačaka sa C. Sem Tilmana i Bizmeka, verovatno je da će JJJ da skuplja minute na C neki vremenski period.

 

Mislim da je 20 minuta za Bizmeka neka realnost. To je za njega sasvim dovoljno da ima lepu statistiku, jer nije praznominutaš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Većina njihovih fanova su stava da se neće vraćati ove sezone, ali ko zna, još ništa nisu rekli iz Memfisa. Kod mene je bio višak na IR, pa neće moja ekipa ni dana da trpi zbog Brendona Klarka, jer je sve podređeno povratku Morenta.

 

Takođe i da se vrati, imaće ozbiljne restrikcije sa upitnom formom, a ja baš sumnjam da ću nešto biti voljan da ga trpim.

 

 

Edited by Dracarys
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Aldama bi se okoristio na C da nije došao Bizmek, sada neće imati dodirnih tačaka sa C. Sem Tilmana i Bizmeka, verovatno je da će JJJ da skuplja minute na C neki vremenski period.

 

Mislim da je 20 minuta za Bizmeka neka realnost. To je za njega sasvim dovoljno da ima lepu statistiku, jer nije praznominutaš.

 

 

JJJ/Aldama

Tilman/JJJ/Bizmark

 

Deluje da Bizmark onda neće imati više od 15mpg kao što je kolega uini prognozirao.

Aldama bi tu mogao da bude na oko 25 mpg što opet nije loše za rbd i 3pm

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...