Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

8 minutes ago, Nele said:

Upravo izbacio i meridian nisu naveli tezinu povrede ali da je bio na magnetnu rezonancu i da nije iskljuceno da se vratimo na trziste u potragu za jos jednim visokim.

Očekivano. Sreća u nesreći, bolje sad nego u sred sezone. Mada izvor Meridianu je Telesport. Treba sve to uzeti sa rezervom. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ne piše nam se dobro. Sad mi je jasno kojom logikom smo se vodili u prelaznom roku. Dovedi stare i povređene i što više igrača, iskoristiće se. Duško kako rekao da moraju svi da igraju odbranu od jednom svi nešto povređeni. 😶😅

Edited by Čočo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Isto tako može da se nabroji bar 10 koji su jedva dočekali ovako nešto da bi napisali "esam reko". 
Da li stvarno misliš da je iko ovde " jedva dočekao " da se Bjelica povredi ?
Mi nismo ni počeli sezonu a oba pleja su nam pod staklenim zvonom dok se Bjelica povredio nakon par minuta pripremnih tekmi.

I baš ta trojica da budu u problemu a juče opremu zadužili.
Za Nejpira se verovatno većina trenera bez prvog pleja raspitivala a neki bili spremni da preuzmu rizik za možda manju cenu.
Za Tea...mi i Virtus.
Za Bjelicu...samo mi.

Videli smo komentar Luke u vezi treninga...šljaka se momački. Nismo spojili par dana kompletni a počinjemo EL kao domaćini protiv underdog tima. Znači pritisak je na max.








  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Stanko1997 said:

Isto tako može da se nabroji bar 10 koji su jedva dočekali ovako nešto da bi napisali "esam reko". 

 

Treba biti bas bolestan pa se radovati povredi bilo koga a posebno Bjelice ali je potpuno jasno da to nikome ne bi bilo iznenadjenje.

 

Meni licno nikakva satisfakcija ako sam bio u pravu, samo bes jer sam nemocan da sprecim Covicevo pijano milionerstvo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Treba biti bas bolestan pa se radovati povredi bilo koga a posebno Bjelice ali je potpuno jasno da to nikome ne bi bilo iznenadjenje.

 

Meni licno nikakva satisfakcija ako sam bio u pravu, samo bes jer sam nemocan da sprecim Covicevo pijano milionerstvo.

Daleko od toga da sam mislio na radovanje. Pre sam mislio na neku ličnu satisfakciju da se bilo u pravu što se tiče njega i njegovih povreda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stanko1997 said:

Daleko od toga da sam mislio na radovanje. Pre sam mislio na neku ličnu satisfakciju da se bilo u pravu što se tiče njega i njegovih povreda.

 

Pa i to bi bilo glupo. Svi znaju da je Bjelkan veoma istrosen igrac. On i da nije povredjen morao bi da pauzira svako malo, jer je veteran.

 

Licno stvarno nista lose o coveku, cak suprotno, ali jasno je da smo napravili tri cetiri dobra transfera ali i par fejlova.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wake in Fright said:

Loše za Bjelicu, ali ovo može biti na kraju dobro za nas. Sad postoji mogućnost da kompletiramo roster sa jednom pravom četvorkom. Simonović i Davidovac neka pokrpe u početku, mislim da se mogu istrpjeti neko vrijeme. 

 

pise da je procenjena pauza nedelju+ dana, kapiram da nije drama

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...