Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, quentin said:

Nama je za onaj Makabi u Pioniru trebala bukvalno jedna od nekoliko najboljih EL partija Teodosića u karijeri. Teško da će moći tako nešto da ponovi, tako da će morati Tobi i Gedraitis da odigraju kao da je ABA. Ne mislim da je realno, ali gledamo, navijamo, šta drugo možemo...  

Gledam tabelu EL i kaze onaj Makabi u Pioniru ima 9-7 skor. Ovaj bauk od Pao-a ima? 9-7 skor. 

 

Gledam onaj Makabi vs Pao kad ono onaj Makabi slavio u Atini

Sta cemo, navijamo, drugo nista ne mozemo.

Gostujemo najboljem Pao-u u istoriji i vrlo moguce da su i u top 3 EL ekipe ikada. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Gledam tabelu EL i kaze onaj Makabi u Pioniru ima 9-7 skor. Ovaj bauk od Pao-a ima? 9-7 skor. 

 

Gledam onaj Makabi vs Pao kad ono onaj Makabi slavio u Atini

Sta cemo, navijamo, drugo nista ne mozemo.

Gostujemo najboljem Pao-u u istoriji i vrlo moguce da su i u top 3 EL ekipe ikada. 

S tom razlikom sto je Makabi trenutno u rasulu, igraci im bojkotuju domace prvrnstvo, nece da putuju, uprava im smanjila plate, igraju pred praznim tribinama u tudjoj zemlji kao domacini. 

Gostovati  sada Makabiju i Panatinaikosu je nebo i zemlja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zarco_srb said:

S tom razlikom sto je Makabi trenutno u rasulu, igraci im bojkotuju domace prvrnstvo, nece da putuju, uprava im smanjila plate, igraju pred praznim tribinama u tudjoj zemlji kao domacini. 

Gostovati  sada Makabiju i Panatinaikosu je nebo i zemlja

Naravno, nisam ni sumnjao. 

Dobise Efes i Baskoniju i bas nastade rasulo pred Zvezdu. Da coek ne povjeruje

2 minutes ago, Čvarkov said:

Ja ću da se žrtvujem i krećem od sad da pijem. Javiću vam dokle sam stigao.

Tako se to radi😀 ziv bio 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Naravno, nisam ni sumnjao. 

Pa cisto da uzmemo sve cinjenice u obzir 🙂

Evo, iskreno mi reci, zar nije lakse odraditi (dobiti) gostovanje u svom gradu, u hali u kojoj treniras cesto, pred 0 gostujucih navijaca, protiv ekipe gde stranci imaju smanjenje plate i bojkotuju uoravu za domace prvenstvo, a domaci igraci lete u ratnu zonu da igraju to isto prvenstvo nego protiv Panate, pred punom halom, gde su u najboljoj formi od pocetka sezone? 

Samo cist razum

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Zarco_srb said:

Pa cisto da uzmemo sve cinjenice u obzir 🙂

Evo, iskreno mi reci, zar nije lakse odraditi (dobiti) gostovanje u svom gradu, u hali u kojoj treniras cesto, pred 0 gostujucih navijaca, protiv ekipe gde stranci imaju smanjenje plate i bojkotuju uoravu za domace prvenstvo, a domaci igraci lete u ratnu zonu da igraju to isto prvenstvo nego protiv Panate, pred punom halom, gde su u najboljoj formi od pocetka sezone? 

Samo cist razum

Ja mislim da ti treba ove sezone da predjes za Real da navijas. Samo cist razum.

 

Nije za tebe ovo. Dobije se Makabi, oni su u rasulu. Izgubi se od nekog, koje smo mi sranje od tima.Bas zanimljivo.

 

Naravno nije mi namjera da te uvrijedim nego mi bas zanimljivo ovo tvoje vidjenje gdje obrces kako ti odgovara da bi imao razloga da mracis konstantno. Ne zamjeri😉

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ja mislim da ti treba ove sezone da predjes za Real da navijas. Samo cist razum.

 

Nije za tebe ovo. Dobije se Makabi, oni su u rasulu. Izgubi se od nekog, koje smo mi sranje od tima.Bas zanimljivo.

 

Naravno nije mi namjera da te uvrijedim nego mi bas zanimljivo ovo tvoje vidjenje gdje obrces kako ti odgovara da bi imao razloga da mracis konstantno. Ne zamjeri😉

Ma gde se vredjam, valjda je poenta da svako svoje vidjenje ovde iskaze. 

Ja sam tako naucen, da realno gledam na stvari. Ali to, navijaj za Real jeste suvisno. Ceo zivot idem na svaku utakmicu, i fudbal i kosarku, kupujem sezonsku,na utakmicama podrzavam klub, ma kakva nam ekipa bila i to msm da je posteno. 

Ovde, cisto kazem svoje misljenje, na osnovu nekih realnih cinjenica. A cinjenica je da imamo samo jednu pobedu na strani, i cinjenica je da to i nije bas gostovanje bilo. A i cinjenica je da je i za tu pobedu bila neophodna vanserijska partija coveka od 37 godina. Sto samo govori o kakvom promasenom rosteru za ovu sezonu se radi

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Topićev dolazak/povratak je najbolji potez kluba u godini koja polako curi...što dosta govori o tome kakva je ona bila..voleo bih da mislim da je to najava nekih novih vetrova u klubu,ali dok je Udbaš iz Železnika tamo - mrka kapa.

Kasni ovaj potez pola godine,ali bolje i sada nego nikada.

P.S. ne postoji ni promil šanse da će malom iko da zviždi

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Skidam kapu svakom od vas sto ste znali da ce se jedan lik tako raspasti👍 svaka cast.

 

Teo vrvt nece odigrati 27&14 partiju ali moze itekako odigrati kvalitetno jer je odmoran, u formi. Imamo jos nekoliko igraca koji su usli u formu, mozda se i Neda i Luka vrate. Hemija u ekipi je odlicna sada. 

 

Polako sa tim mahanjem bijele zastave.

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

"Matijas je imao problem sa leđima usred treninga. Naše medicinsko osoblje vredno radi, nadam se da će biti na terenu. Trenutno je na 80-90%. Znam Matijasa, on želi da igra, biće na terenu", zaključio je Ataman.

Usraće ga Tobinator trojkama

  • Like 4
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...