Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Tavarez ne forsira nešto ove sezone jer za to i nema potrebe.Za 21 min 9,7p uz dobre procente,za 2 67% slobodna 79% sto pokazuje da ne uzima puno šuteva.

Nama će veći problem biti što ćemo izgubiti Lukin doprinos u napadu tako da bi ja gledao da Luka što manje bude na parketu kada je Tavarez.Dok je Tavarez na parketu pokušati odigrati kao protiv Olimpiakosa prvo poluvrijeme dok Fal nije počeo preuzimati, sa dosta šuteva igrača sa loptom nakon pika.

 

Edited by Taki
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Taki said:

Tavarez ne forsira nešto ove sezone jer za to i nema potrebe.Za 21 min 9,7p uz dobre procente,za 2 67% slobodna 79% sto pokazuje da ne uzima puno šuteva.

Nama će veći problem biti što ćemo izgubiti Lukin doprinos u napadu tako da bi ja gledao da Luka što manje bude na parketu kada je Tavarez.

Prosle god je unistio Mitrovica, jezivo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg kad imamo sve same dobrice i surove profesionalce u timu. Teo i Deda batalili cigare, Neda ne izlazi, eventualno do prodavnice, Kuz i Laza izadju samo na glasanje. Ko će da izvede sad Tavaresa i pokaže mu čari noćnog života?! To bi nam završilo pola posla.

Edited by Čvarkov
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Tavares nema neku brutalnu statistiku jer ove sezone pored sebe ima zdravog Poiriera za kog sam prije početka sezone rekao da bi možda bio i prvi centar takmičenja da nije Tavaresa, pa su me prozivali zbog Milutinova. Ima čovjek 1.6 blokada po meču.

 

Biće čudo ako nešto uradimo u reketu a Tobišku i da konačno krene šut, oni sa tim mogu da žive. Meni lično ne smeta i da izgubimo 20 razlike, sramota je onako pući od Armanija kući. To što smo mi pod moranjem da tražimo pobjedu i protiv njih zbog toliko poraza je nešto drugo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Karakondzula! said:

Ono sto je Kampaco odigrao kod nas na kraju sezone je skandalozno. Samo sto to nije popularno misljenje jebiga.

 

Niti smo u Evroligi sa njim u timu imali neke ekstra serije pobeda i ne znam ti ja cega.

 

Malo na kraju u "garbage time" i utakmicama gde nije bilo rezultatskog pritiska, dok smo sminkali ucinak 17-17.

 

Možda ima i do toga što nam je u poslednjih 9 utakmica u EL, koje je mogao da igra, trebalo 8 ili svih 9 pobeda da bismo ušli u plejof. 

 

A reći da je skandalozno to što je bio jedino šuterski lošiji u finalu ABA... Pa voleo bih da čujem koja onda reč tačno opisuje ovo što Šabaz igra kod nas trenutno, a da bude dovoljna razlika između njihovog doprinosa. 

Kampaco -> skandalozan

Šabaz -> ________? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čvarkov said:

Jbg kad imamo sve same dobrice i surove profesionalce u timu. Teo i Deda batalili cigare, Neda ne izlazi, eventualno do prodavnice, Kuz i Laza izadju samo na glasanje. Ko će da izvede sad Tavaresa i pokaže mu čari noćnog života?! To bi nam završilo pola posla.

Nidje trepavice kad treba mada smo na to i navikli😀

On bi pokazao cari BG zivota kompletnoj ekipi Reala

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Taki said:

Tavarez ne forsira nešto ove sezone jer za to i nema potrebe.Za 21 min 9,7p uz dobre procente,za 2 67% slobodna 79% sto pokazuje da ne uzima puno šuteva.

Nama će veći problem biti što ćemo izgubiti Lukin doprinos u napadu tako da bi ja gledao da Luka što manje bude na parketu kada je Tavarez.Dok je Tavarez na parketu pokušati odigrati kao protiv Olimpiakosa prvo poluvrijeme dok Fal nije počeo preuzimati, sa dosta šuteva igrača sa loptom nakon pika.

 

Luka ce biti na 4,Bolomboy na 5...Samim tim verujem da ce biti ideja da izvlace Tavaresa gore u pik,a dole ce Luka imati prednost u odnosu na Ndiayea i Hezonju(ako ne igra Dek,Hezonja ce biti na 4 veci deo meca)

1.Facu 2.Ljulj 3.Musa 4.Hezonja 5.Tavares

To ce biti petorka veci deo meca

1.Caco 2.Kozer 3.Abalde 4.Ndiaye 5.Poirie

Kao igraci sa klupe...Mislim da su nam znatno vece sanse bez Deka i Rudija

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Nini3112 said:

Nadam se da nece poceti veceras sa Yagom,bila bi to velika greska,u reketi Tavares a na njemu Kampaco,ne moze dobro po nas da se zavrsi nikako

Ili Yago ili diva. Niposto Teo da pocinje. 

Ko god od ove prvopomenute dvokice da krene mora sa Nedovicem koji ce nam biti najbitniji igrac i kora da koristi ulaz maximalno kako bi opteretio odbranu Reala pa u skladu sa reakcijom odbrane da ide drive ili kick out.

 

Inace Realu svi zivi su skoro pa u top formi, eto i taj Llull koji ne masi nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Borky said:

Ako ne igraju Dek i Jabusele  to nije mala stvar jer su to vrhunski igraci koji igraju na poziciji gdje mi imamo najvise problema.  Jesu i dalje jaki i favoriti al daleko od toga da nemamo bas nikakve sanse.

Po meni više šanse nego na gostovanjima Panatenaikosu i Feneru.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Nini3112 said:

Nadam se da nece poceti veceras sa Yagom,bila bi to velika greska,u reketi Tavares a na njemu Kampaco,ne moze dobro po nas da se zavrsi nikako

 

upravo tako; baci napiera u more facu campazza, pa ako propliva, super, ako se udavi, jebiga

nema potrebe taktizirati večeras, to hoću da kažem

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

upravo tako; baci napiera u more facu campazza, pa ako propliva, super, ako se udavi, jebiga

nema potrebe taktizirati večeras, to hoću da kažem

Yago bas nikako ne moze da pomogne veceras ekipi,ja bi ga pustio nekih 7-10 minuta nikako vise

Link to comment
Share on other sites

Campazzo je zbog konstrukcije prošlogodišnjeg rostera i očajne Vildozine forme u finišu sezone morao da igra ne samo plejmejkera nego i scorera i šutera, što nije njegova uloga. I tu je doprinosio koliko je mogao. Svakako da nije ni on bio u životnoj formi ali je bio najmanji problem u ekipi, sećam se da je par poluvremena skoro sam igrao protiv KKP i bio bolji od njih. Fenomenalan igrač koji je pošteno odradio svoju gažu koliko je igrao, nit je sebi dao taj ugovor a još manje je sam sebe onemogućio da igra zbog administrativnih svinjarija.

 

Slažem se i za Vildozu da je većini navijača antipatičan, ležeran, iščupkanih obrva i ostalo ali tačno je da nas je jedno vreme uz Nedovića i Petruševa svojeručno činio kompetentnim u Evroligi. Dobar igrač ali nije najviša EL klasa jer je nestabilan.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Delija96 said:

Luka ce biti na 4,Bolomboy na 5...Samim tim verujem da ce biti ideja da izvlace Tavaresa gore u pik,a dole ce Luka imati prednost u odnosu na Ndiayea i Hezonju(ako ne igra Dek,Hezonja ce biti na 4 veci deo meca)

A kako mislis da ih nateras da u tom slucaju Tavares bude na Bolomboju a ne na Mitrovicu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...