Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 hours ago, Stanko1997 said:

Bogami, Duško je baš očigledno izbegao pitanje o Bjelici, i pre nego što je novinar do kraja pitao

Na 1:45

 😂

Stvarno mi idu na onu stvar te tajnovitosti i "pravimo se da se nista ne desava" fore... Sta je problem reci barem nesto?!

 

Kazes lepo "ima problem, jos se proverava nivo povrede i kakve ce posledice biti" i kraj, bez detalja ali barem se ne pravis kao da nista nije bilo. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Stvarno mi idu na onu stvar te tajnovitosti i "pravimo se da se nista ne desava" fore... Sta je problem reci barem nesto?!

 

Kazes lepo "ima problem, jos se proverava nivo povrede i kakve ce posledice biti" i kraj, bez detalja ali barem se ne pravis kao da nista nije bilo. 

Zato sto nije povreda u pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  

10 minutes ago, Stanko1997 said:

Pa sad mi ima logike ona priča da nije povreda nego neki problem sa Duškom, ili nekim drugim. Čim Duško neće da kaže. Rekao bi da je povređen.

 

E tek u to ne verujem, Bjelica i Dusko su saradjivali i Bjelica nije lik koji bi pravio problem. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, srlepajce said:

Pa nego sta je? 

Pokacili su se na treningu i to dobro. Bjelica je resio da vise ne igra, ali je dogovor da ostane pod ugovorom, jer Fener placa 80%, a on ne bi da ostane bez tih para. I da ,mi necemo placati nista, jer bi u suprotnom raskinuli ugovor. Info je po meni jako pouzdan i zato sam pitao da li dolazi na medija dan, dan pre tog dogadjaja, ali me je Don Dusko na pravdi Boga suspendovao, pa nisam mogao da obrazlozim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pokacili su se na treningu i to dobro. Bjelica je resio da vise ne igra, ali je dogovor da ostane pod ugovorom, jer Fener placa 80%, a on ne bi da ostane bez tih para. I da ,mi necemo placati nista, jer bi u suprotnom raskinuli ugovor. Info je po meni jako pouzdan i zato sam pitao da li dolazi na medija dan, dan pre tog dogadjaja, ali me je Don Dusko na pravdi Boga suspendovao, pa nisam mogao da obrazlozim.

 

Da je tako nesto onda bi barem slagali da je povredjen i ne bi ostavljali prostora za razne spekulacije. 

 

Ovakvo hendlovanje situacije je cista glupost. I znamo iz cije kuhinje to dolazi a nisu teta Vesnine sarmice. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jos manje od 22h do pocetka. Cigani sad slave, pevaju posle gola Jang Bojsu, a ja gledam kako stoji Asvel... Izgubise 'ladno sinoc, videlo se vec posle prvih 10minuta. Em je delovalo da nisu u utakmici, em nije igrao Nando. Ni Kahudi, odmarali su. I njima je tekma u Areni fokus. Ali... Frank Dzekson izgleda jako lose kad naidje na tvrdo. Jako malo asistencija, igra im nije tecna. 'Loveranz' da svoje, ali mi deluje da ga treba i pustiti - ako zaustavimo spoljnu liniju i otezamo njihov ionako traljav protok lopte oni nemaju kapaciteta da nam daju dovoljno. Pa sve da se Skotu i Luvavuu otkaci ruka, a u Areni sigurno da nece... Nadam se da cemo uci jako i neoptereceno. Jesmo favorit, jeste ova utakmica koja se mora dobiti, ali mozda je i bolje tako. Boljeg protivnika na domacem terenu ne mozemo pozeleti za prvo kolo. Samo da ne krene 'svadba' atmosfera. Jeste da Teo debituje u BGu, ali verujem da ih Dusko sprema ko za Koloseum, a ne za Arenu. Ajde Zvezdo!

 

Btw, kao i prosle godine - jebe mi se za ABA, jebe mi se sta sa Partizanom. Jebe mi se kome je Veliki Parizer dao vise, jebe mi se ko mu se uvukao dublje. Jebe mi se za to blato koje se pravi posle ovako divnog kraja kosarkaskog leta.

Kada su vec pare stigle, cilj za sezonu mora biti jasan - plej off EL, pa sta nam bog da tu. Sve ostalo je prema tome nebitno. Znaci plej off EL, svom snagom. A vise o toga? O tome se sanja....

 

Off Melvin Azinka je odigrao sinoc jako lepu utakmicu. Bio je sjajan tokom leta, a sad momak nastavlja i medju seniorima.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Da je tako nesto onda bi barem slagali da je povredjen i ne bi ostavljali prostora za razne spekulacije. 

 

Ovakvo hendlovanje situacije je cista glupost. I znamo iz cije kuhinje to dolazi a nisu teta Vesnine sarmice. 

bas to 

ni prvi ni poslednji koji ne bi igrao celu sezonu

samo brisanje registracije za EL dovodi do spekulacija 

skroz glupavo

Link to comment
Share on other sites

A to da je Bjelica neka cvijećka i ono fazon bez konfliktan na terenu i van njega baš i nije tačno.

Mene njegov stav nervira, kao ono ja sam tu i imate tu cast, pa cak i to sto me kurcebolja ubi i to sto nisam spreman i to sto ne mogu ni pola sto sam mogao ne pije vode. 

Ako biram izmedju Bjelice i trenera, bilo ko da je, ja biram trenera i autoritet.

Link to comment
Share on other sites

I dalje paranoja i teorije zavere o Bjelici...

Ali najbolja je ona da je potpisao pa tek onda razgovarao sa Duskom i nije bio zadovoljan sa ulogom u ekipi... 😂😂

To bas lici na Duska i Bjelicu, kako da ne...

Sta smo mi, teletabisi ovde... 😉

 

Link to comment
Share on other sites

Znači...ako je tačno da Fener plaća Bjeli 80% zadnje sezone ugovora da je odigra u Zvezdi zar to nije pozajmica? Bjela će sada navodno biti van rostera ili bez registracije za EL ali neće potraživati od CZ ostalih 20% da se ne bi poništio ugovor ?
Zar ne može Fener u tom slučaju da ga isplati sa kompenzacijom za tu sumu?
Daj i tu nešto sada da zajebemo kako umemo pa da nas obrišu gumicom iz EL.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Stefi88 said:

I dalje paranoja i teorije zavere o Bjelici...

Ali najbolja je ona da je potpisao pa tek onda razgovarao sa Duskom i nije bio zadovoljan sa ulogom u ekipi... 😂😂

To bas lici na Duska i Bjelicu, kako da ne...

Sta smo mi, teletabisi ovde... 😉

 

a razlog koji nije teorija zavere, za to što još uvek nije registrovan i što Ivanović ne želi da priča o tome, je....?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Da je tako nesto onda bi barem slagali da je povredjen i ne bi ostavljali prostora za razne spekulacije. 

 

Ovakvo hendlovanje situacije je cista glupost. I znamo iz cije kuhinje to dolazi a nisu teta Vesnine sarmice. 

Kapiram da bi neki stomacni virus mogao da sredi voznju kamiona do kraja sezone :D 

(Mekel + Raduljica = Bjelica)

 

Naravno, cisto sumnjam da cemo mi saznati sta se zaista desava. Tako da, bolje bi mozda bilo da se fokusiramo na utakmicu i da to komentarisemo. 
Sa Asvelom smo igrali prijateljsku, zanima me sta ocekujete, osim pune arene i ocekivanja da cemo mi tu utakmicu da dobijemo, naravno?
 

Edited by Pacino
Dodao ozbiljni dio
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Protiv Asvela smo jasni favoriti i sve osim sigurne pobjede bilo bi iznenađenje.

 

Komunikacija kluba vezana za situaciju sa Bjelicom je strahovito neozbiljna. Šta god da je u pitanju postoji način da se o tome nešto smisleno saopšti javnosti. To je najmanje Duškov posao. Čović i Vujčin pišu saopštenja kad god čuju da Partizan nije platio račun u hemijskoj čistionici, a o ovome šute kao pizde.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

a razlog koji nije teorija zavere, za to što još uvek nije registrovan i što Ivanović ne želi da priča o tome, je....?

Sto bi registrovali igraca za kog se ne zna dal zavrsava karijeru ili ne?

Sto bi to mesto olako potrosili, registrujes da bi sutra def prelomio da ne moze...?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stefi88 said:

Sto bi registrovali igraca za kog se ne zna dal zavrsava karijeru ili ne?

Sto bi to mesto olako potrosili, registrujes da bi sutra def prelomio da ne moze...?

zašto sad ti ideš u teoriju zavere, da on treba da završi karijeru, kad je klub rekao da je u pitanju lakša povreda i da će uskoro biti spreman?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

zašto sad ti ideš u teoriju zavere, da on treba da završi karijeru, kad je klub rekao da je u pitanju lakša povreda i da će uskoro biti spreman?

Kada se klub oglasio vezano za povredu Bjelice?moze link te vesti?

Link to comment
Share on other sites

Evo što se tiče Bjelice.

 

Prolazim ja pored zapada sad posle utakmice a ono ispred stoje Nolo, Neda i Teo i ja im se javljam već vidim oni spremni da se slikamo ili da mi neki autogram ostave međutim ja reko ništa slika ništa potpis mene samo zanima šta je sa Belim. 

Nole brže bolje pobegao a Neda neki loš izgovor kaže nosi mi pauk novu g klasu i ostao Teo sam. I sad vidi Teo mene zanima i šta će kaže mi sledeće :

"Vidi brate došao Bjelica prvi dan rekao kouč ja bez 30 min i glavne uloge u napadu ne oblačim dres i kaže njemu Duško razumem ja tebe uzeo si prsten, igrao NBA, uzeo EL ali više nije 2015 i nisi igrao godinu dana, moraš postepeno da hvataš formu. Tu Bjelica poludi i krene da baca sve stvari i Duško, koji se malo pre toga pokačio sa Šabazom, vadi crveni karton iz zadnjeg džepa šorca i isključuje Bjelicu. Evo sad Bojša pokušava nešto tu da sredi da spusti bar na žuti karton ali male su šanse, vrv će sedeti iza koša i možda se skinuti za poslednju ABA utakmicu da ga pozdravi publika" . 

 

Posle toga otišli nas dvojica na stepinu traku i popušili po cigaru i svako na svoju stranu.

Edited by Урош19
  • Like 1
  • Ha-ha 9
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...