Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Sta znam, ima ovde dosta pozitivnih stvari.

 

Kako smo otvorili utakmicu, delovalo je da ih je Dusko sve psihicki unistio.

 

A onda smo krenuli da igramo odlicnu odbranu, vratili se, preokrenuli i imali utakmici u rukama.

 

Dva tri naleta smo im odbili u poslednjoj cetvrtini.

 

I onda ona presecena na 73:77, pas Bolomboja za Sabaza, nas igrac stoji u mestu, Aleksa krade tu je vec bilo jasnije da gubimo.

 

Hajde da sacekamo ponedeljak, da vidimo da li smo nesto naucili iz svega ovoga. Jer oni su brutalno krenuli i potpuno su se raspali, zato sto u ovom trenutku nisu nista posebno.

 

Sve u svemu, ja verujem u ovu ekipu jos uvek ❤️

  • Like 7
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne treba se ni toliko vezati za sve ovo. Ja kad se završi utakmica ladan ko planinski potok. Bitnije mi je od pobede Zvezde da mi ovih dana legne plata. Volim Zvezdu, ali da kiptim od besa, ne mogu da spavam, jok. Nama fizikalcima je san potreban, rano ustajemo. Evo sad gledam Real - Barsa i uživam. U jednoj ruci sendvič parizer, gledam utakmicu i kucam bez gledanja. Fenomen.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde mora ozbiljni rezovi da se prave da bi se izvuklo nesto - Mr. Lateralne kretnje prvi, taman moze zajedno sa svojim drugom da napravi klub pa nek pikaju mogu i Krleta iz penzije da pozovu, Deda isto mora da leti ne postoji na terenu i sa Shabazzom da sedne Sferopulos i da vidi sta i kako za njega mu jedino dati pravo izbora.

 

Dovesti pleja, beka i cetvorku da se proba nesto da se izvuce.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cisto sumnjam da Nejpir zeli da ode, on samo ne bi da oznoji guzicu. Dosao je da slusa muziku, igra plejstejsn, cuva kolena, masta o povratku u NBA i u sto laganijem ritmu odradi posao i uzme svoja 2 miliona. 

 

Njega je Armani hteo da zadrzi. Sam taj potez gde on odlazi iz Milana i sistema koji mu je poznat, iz zdravije sredine i ambicioznijeg kluba u ovu nasu pripizdinu zbog par stotina hiljada vise, govori o kakvom placeniku se radi.

 

Mnogo je mucno gledati takvog lelemuda posle Fakua. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Just now, VukVule1988 said:

Šabaz bi mogao da bude lider tima, ali ne želi.

Teo želi da bude lider,ali ne može.

Mislim da je ovo najkraca definicija naseg problema. 

Ovo je lepo receno.

Ipak bih Tea za lidera u ovom trenutku, ne zato sto on sa 36 godina treba da bude, nego zato sto mu se alternativa raspala.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bodo said:

Ovo je surova istina. Pa pričali ljudi i u studiju da je naša igra imala smisla dok je Teo organizirao. Promašio je bacanje, jbg. Mašio ih je i Kalinić u clutchu. Dešava se. Neipir on je već ozbiljan problem. Odnos prema igri i vlastitom timu mu je bezobrazan i totalno ne profesionalan. Bolomboj odličan večeras i Yago. Tobey isto pomalo izlazi iz kanala. 


Nije promašio bacanje, nego tri. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Admiral said:

Jos gore od svega mi je Teova komunikacija sa Sfairopulosom kad on njemu objsanjava sta i kako u finisu…

Očigledno je i ko je doveo Grka na klupu, Zvezda je postala privatna prćija teodosića, ni sin filip se nije ovako ponašao. Još kad vidim da nam u zadnjih pet minuta Luka muka brani koš znam da ne može na dobro da izađe. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Smrtokapa said:

Slobodno napiši smrad, nemoj da se kriješ iza zvezdica.

 

Zašto je smrad od čoveka? Zato što je promašio šut i tri bacanja?

 

Odigrao je kao govno, poslednji minut. Pre toga je bio blizu maksimuma koji može da pruži u ovoj fazi karijere. Odlično organizovao napad, igrao pristojnu (za njega fenomenalnu) odbranu, borio se, skakao...

 

Razumem da su vruće glave, ali dajte malo samokontrole.

Nekoliko puta ove sezone ne zeli da izadje sa 4 licne, svaki put smo izgubili.

Na klupi imamo Jaga koji se zapalio, dakle ne gleda ekipu nego sebe.

Ne ide ga sut celu utakmicu, siluje nerezonski sut u poslednjem minuti i ko zna koji put u karijeri baca hail mary koji pogadja tablu, njegov tm.

Poslednji napad ne daje loptu Jagu koji je u poziciji za sut za trojku kada nam trojka jedino igra, okrece ledja i iznudjuje faul nakon cega opet masi bacanje koje nas definitivno slama. 

Ne bi ga trebalo vredjati, ali da je odigrao sebicno to apsolutno jeste, vise je gledao sebe nego ekipu.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Igor_ said:

Sta nam tacno znaci pobeda u ponedeljak? 

Isto sto bi nam znacila i veceras...

Mam razumem da izgledamo lose, i vruca glava, ne tvoja nego generalno, ali po meni smo odigrali bas dobro, veci deo meca, Sveropulos je bas dobro vodio mec... Neki igraci vec sada bolje izgledaju nego kod Ivanovica, malo je Janis skratio rotaciju sto mi se isto svidja...

Nedovic je bas falio veveras

Sigurno cemo izgledati sve bolje i bolje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, leki bg said:

Ovo je lepo receno.

Ipak bih Tea za lidera u ovom trenutku, ne zato sto on sa 36 godina treba da bude, nego zato sto mu se alternativa raspala.

Ja ne želim. Ja želim da vidim Tea veterana koji igra 15-ak min. po meču i za to vreme se trudi da proigrava igrace i ne forsira šut.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Nekoliko puta ove sezone ne zeli da izadje sa 4 licne, svaki put smo izgubili.

Na klupi imamo Jaga koji se zapalio, dakle ne gleda ekipu nego sebe.

Ne ide ga sut celu utakmicu, siluje nerezonski sut u poslednjem minuti i ko zna koji put u karijeri baca hail mary koji pogadja tablu, njegov tm.

Poslednji napad ne daje loptu Jagu koji je u poziciji za sut za trojku kada nam trojka jedino igra, okrece ledja i iznudjuje faul nakon cega opet masi bacanje koje nas definitivno slama

Ne bi ga trebalo vredjati, ali da je odigrao sebicno to apsolutno jeste, vise je gledao sebe nego ekipu.

 

Tada je dao 2/2. A i Yago je trebao da udje ZZ mnogo ranije, odmah posle onog suta bacanjem u stramu za 2 poena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...