Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Čvarkov said:

Zar nije Jones skoro produžio ugovor sa Valensijom?

 

Ima simbolican buy-out, plus ne zeli da ostane tamo ako ne budu igrali EL, a kako stoje stvari i nece. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Prva zelja na PG je Chris Jones iz Valensije. Ocigledno se Vildoza gledao kao 1/2, gde cemo tu imati jos Tea, Jaga i Nedovica. 

 

Vildoza dolazi dosta ispod cene, a i Sfero ga ceni kao igraca bas. 

 

Izvinjavam se na off topicu. Mnogo lep dan danas. 🙂

Defanzivno problematicno i polumidzetovski al bice okej protiv zeljka u finalu adriatika.

 

 

😂

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
16 minutes ago, Losmi17 said:

Defanzivno problematicno i polumidzetovski al bice okej protiv zeljka u finalu adriatika.

 

 

😂


Pa nije nizak ,188cm, pored Jaga deluje kao centar 😂
Ako se forumašima ne svidja znaci da je pun pogodak .

Edited by Khal Drogo
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

Prva zelja na PG je Chris Jones iz Valensije. Ocigledno se Vildoza gledao kao 1/2, gde cemo tu imati jos Tea, Jaga i Nedovica. 

 

Vildoza dolazi dosta ispod cene, a i Sfero ga ceni kao igraca bas. 

 

Izvinjavam se na off topicu. Mnogo lep dan danas. 🙂

Prošle godine je nudjen onaj Edvards što je u Bajern u čini mi se

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Admiral said:


ja sam ubedjen da se oni u KLS-u nece pojaviti. Bar ne u u punom sastavu kao kup sto smo igrali (ograniceni broj stranaca). 
Ne bi me cudilo da izgube od Mege npr.

bukvalno isto pomislih i ja 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Unknown said:

Kad god sam gledao Jonesa pomislio sam dobro je sto ovaj ne igra kod nas 😬nama treba neki novi nelson samo da bude manji ciglas

 

Ja kad god da sam ga gledao poželeo sam da bude naš igrač. :smiley53:

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dobar Los Milos said:

Ja sam uvek bio uz Dedu i nisam kapirao hejt kojim je zasut. I on je to ispostovao, again.

 

poslednju titulu pre ove nam je doneo naravno on, sa dva klac bacanja ali ne verdi pricati. ove godine apsolutni x faktor u prvoom mecu, opet ladan kap spricer klac bacanja u nabitnijem mecu serije.

suvo zlato, moze od 1-4, klacer.

nije dobar u el, pa nije jer on nikad nece biti glavni igrac na cetvorci recimo vec ce uvek biti sidekick i neko ko je tu da uleti, pripomogne, zakrpi, skoci.

 

zanimljivo da deda nije bio tu prosle godine i op ostadosmo bez titule.

 

5 hours ago, atmsfr lnČ said:

Ali brat Neda kakav je da je, nas je.

One suze na kraju samo pokazatelj da mu ovo znaci isto koliko i nama bas mi je bilo krivo za svaku uvredu koju sam izgovorio ka njemu kad sam video ono ❤️

 

realno zasluzio je kritike, nisu navijaci bez razloga bili ljuti na njega. suze govore samo koliko je to sve uticalo na njega jer ne mozes ostati imun kad svi oko tebe govore da si luzer i stetocina i igrac za male tekme i sl.

 

sad smo mozda na nuli, uzeo je konacno titulu i moze se reci da mu je oprosten sav raspad i luzeraj za ove dve godine.

sigurno je i on sad skinuo veliko breme pa posto sigurno ostaje nadajmo se da ce sad sve lakse ici, i navijaci ce ga gledati drugim ocima i bice pod manjim pritiskom i lakse ce igrati.

 

nema dileme ovo je najvise njegova titula. njegova i teova. njima je najvise znacila i trebala.

laza, deda, luka su vec navikli. ovo im je ko zna koja, peta valjda.

 

6 hours ago, Čočo said:

Datumi polufinala KLS su 24. maj, 27. i 30. 

Krećemo, nema mnogo vremena za radovanje. Idemo sad na all in. 💪

Screenshot-20240520-104916-com-instagram

On nikad nije ni otišao iz kluba. ❤️

 

pa naravno da nas voli kad smo ga uzdigli u bozanstvo, i dozvoljavali mu da igra uz pusing defekt. 

ljubimac publike (a i tece i tetka vesne), do kampaca niko nije bio ni blizu. kad se samo setim povratka i kad je usao protiv himkija cini mi se i jos dao trojku iz prvog suta.

pionir se raspao dva puta.

 

6 hours ago, Filbi said:

Titula i ta generacija 2014/15 pa jedno 5-6 mesta prazno

 

naravno, ta tenzija i ta radost. zauvek legendarna generacija. jaka, mwill, danga, bobi, kalina, djenka, jovic, majk, laza, reba beba i teja. i jedan jedini specificni.

wubcina.

 

10 hours ago, NMX said:

dobro jutro, cigani

20240520_074709.jpg

 

vesna-covic.jpg

 

volim i ja vas!

 

15 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Kad smo kod gosn Lazica u finalnoj seriji za nesto manje od 18 minuta prosecno: 

8.3poena, 4/8 za 3, 9/11 sa linije penala.

 

Two way Lazic, limited edition-play off.

 

klasika, jos jedan suvo zlato igrac. igrac koji samom pojavom dize agresivnost cele odbrane, koji obavezno cuva najbolje protivnicke igrace, koji mece otvorene trojke, koji je siguran sa bacanja, pozrtvovan.

 

dozivotni ugovor, nek igra dokle hoce.

i da ga, kako i dolikuje, ispratimo punom arenom/pionirom uz spektakl kad bude odlucio da se penzionise.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, atmsfr lnČ said:

😁😁😁

spacer.png

 

Sve ce da ih pokvari😆

Sledece sezone u svakom player boxu pred utakmicu sledeci set:

-Dres, nadmajica, patike, peskir, crveni Marlboro.

U Dedinom boxu kao dodatak zidarski Zajecarac, najlon 0.22mm i set udica 12-ica😎 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Kankkunen said:

Kakav je izbor, Džons bi bio premija ... još bio kod Sfera u Makabiju.

 

a dokle vise to kakav je izbor?

izbor je odlican, samo treba iskopati igrace a ne dovoditi samo iz el i za veliki kes.

kako neki mekerfendezi ili redjana mogu da iskopaju igraca?

kako je ulm mogao da iskopa jaga i kabokla?

kako misko vec godinama izbacuje nove igrace i pronalazi nove djurisce?

igraca ima, samo treba znati i iskopati novog milera ili berona ili djenku ili majka ili fajea. 

uvek sam pre za rizik i igraca koji moze da napreduje, nego za prvoerene a vec istrosene el igrace. pa ti se onda desi tobi. ili bentil, martin, i sl.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, daftpunk said:

 

a dokle vise to kakav je izbor?

izbor je odlican, samo treba iskopati igrace a ne dovoditi samo iz el i za veliki kes.

kako neki mekerfendezi ili redjana mogu da iskopaju igraca?

kako je ulm mogao da iskopa jaga i kabokla?

kako misko vec godinama izbacuje nove igrace i pronalazi nove djurisce?

igraca ima, samo treba znati i iskopati novog milera ili berona ili djenku ili majka ili fajea. 

uvek sam pre za rizik i igraca koji moze da napreduje, nego za prvoerene a vec istrosene el igrace. pa ti se onda desi tobi. ili bentil, martin, i sl.

 

Ima igrača to stoji, samo je pitanje za koji nivo tkmičenja i koju ulogu.

Ako si uložio u EL roster 10-ak miliona onda se rizik svodi na minimum, može skupo da košta.

Nisu ni ostali EL klubovi glupi da traže proverene igrače.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, djenkoslav said:

image.png.7cbc105a27c8ec2ae5efe18dc0b74055.png

The real MVP

Off: odličan parfem ko voli kožne mirise i svaka preporuka od mene.

On: uopšte nisam bio ispriman na finale,ali uvek je lepo kad se pobedi najveći rival i osvoji trofej. Čestitke klubu,navijačima i forumašima koji slave.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, daftpunk said:

 

a dokle vise to kakav je izbor?

izbor je odlican, samo treba iskopati igrace a ne dovoditi samo iz el i za veliki kes.

kako neki mekerfendezi ili redjana mogu da iskopaju igraca?

kako je ulm mogao da iskopa jaga i kabokla?

kako misko vec godinama izbacuje nove igrace i pronalazi nove djurisce?

igraca ima, samo treba znati i iskopati novog milera ili berona ili djenku ili majka ili fajea. 

uvek sam pre za rizik i igraca koji moze da napreduje, nego za prvoerene a vec istrosene el igrace. pa ti se onda desi tobi. ili bentil, martin, i sl.

 

Svi ti što si nabrojao mogu kopati te igrače jer ne igraju EL. 

Kod nas može biti jedan-dva mlada igrača koji će sazrevati uz ove skupe, iskusne. 

Nijedan EL tim nema u prvih 6-7 igrača neke ispod radara koji treba da se razvijaju osim ako to nije neki novi Dončić

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drug Crni said:

Off: odličan parfem ko voli kožne mirise i svaka preporuka od mene.

 

Skupo brate u PM kao i svaki Tom Ford, nije bez razloga Boltauzer to pokušao da mazne umesto da nosi na kasu.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...