Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Posted (edited)
8 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Citam komentare na drustvenim mrezama i forumima i mogu samo da kazem, zalosno. Da se ljudi nasladjuju i opravdavaju takav potez a ima onih koji su u fazonu da sacekamo video snimak i da nije Nunnally kriv, kao da nismo vidjeli kako ga vata za vrat prije par dana na utakmici i da je sve ostalo samo posledica toga.

 

Koji poraz drustva. Dno dna. 

 

Igraci i strucni stab ne treba ni da izlaze vcrs na teren jer ovo je prevrsilo svaku mjeru.

Bolesnici. To su miševi u realnosti, koji su u društvu manji od makovog zrna  . A zato sve to što kriju u društvu, pretoče preko tastature.  

 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Iskusna je naša ekipa. Neće sigurno pasti na ovu foru. Ovo će biti samo dodatni sportski motiv za večeras. Ukoliko se pokaže da imaju u planu bilo kakvo izazivanje problema na terenu, ekipa se lepo povuče sa terena. Hvala Naneliju. Večeras će dobiti metlu. Ajmo momci, metlajte to. 💪

Edited by Čočo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Čvarkov said:

 

Ma ne samo to, ja pored mozzarta više i ne prolazim, pređem ulicu. Člansku kartu odavno isekao.

 

Šalu na stranu, velika je sramota što su glavni sponzori klubova i liga kladionice - ogledalo države.

 

P.S. Tek sam sad skapirao tvoj nick, tečin junior ti li si? :classic_biggrin:

Течин првенац него шта. 🙂

29 minutes ago, Markoss said:

 

To ce Mile da kaze, a ja cu da kazem da ce Milos Teodosic i sledece sezone nositi dres Crvene zvezde. To je saopstio Covicu nakon ove druge utakmice protiv Partizana. 

 

Sad gledam u @Guru koji cita ovaj post i prolazi mu kroz glavu trio plejmejkera - Vildoza, Teodosic, Jago, uz Nedovica na dva. 

Рачунај ту и мене, и ја сам кукао од почетка сезоне на такав мекан и стаклен састав спољне линије...

 

Ајде да видимо и тај фамозни снимак из Арене па да се потврди шта се стварно десило. Због свега овога сад морамо да их победимо и да се заврши ова серија. Биће срамота ако Нанели не буде кажњен.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi da im poklonimo titulu u ABA, vidim da su spremni da padaju žrtve samo da najtrofejniji trener ne doživi metlanje od tamo nekog grčkog trenera. Pametniji uvek popušta pa eto moj predlog je da ne izađemo na utakmice pa neka se zadovolje.Možda se onda neko od njih iz KKpartizan i pogleda u ogledalo

Link to comment
Share on other sites

Nisam se nadao da cemo dobiti odgovoro na ono šbbkbb pitanje od pre par dana i ko bi ga koga tukao. 

 

Strasne stvari se dogadjaju,  igraci su poslednja karika, ukinuti ovoliku drzavnu pomoc Zvezdi i Partizanu a predsednici i upravni odbori da dobiju zabranu ucestvovanja u sportu jer su direktno odgovorni svojim saopstenjima i sirenjem mrze kao i potenciranjem da je klub bogom dan da igra El 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Aba liga je kriva jer nije po kratkom postupku sankcionisao ono hvatanje za vrat. Sad je ovo samo kulminacija.

 

Mi ne smemo da dozvolimo da nas ovo poremeti pa da ispustio ovu prednost od 2-0. Nikako da dozvolimo ono što se njima desilo protiv Reala, da ih je poremetila tuča.

Verujem u ove momke.Ako ne večeras onda za dva dana, ako ne tad onda u petoj utakmici. Samo da dobijemo 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DejoLazaKalina said:

Nisam se nadao da cemo dobiti odgovoro na ono šbbkbb pitanje od pre par dana i ko bi ga koga tukao. 

 

Strasne stvari se dogadjaju,  igraci su poslednja karika, ukinuti ovoliku drzavnu pomoc Zvezdi i Partizanu a predsednici i upravni odbori da dobiju zabranu ucestvovanja u sportu jer su direktno odgovorni svojim saopstenjima i sirenjem mrze kao i potenciranjem da je klub bogom dan da igra El 

Pa Vucicu svaki cirkus odgovara to je opšte poznato, em sto je radikal, em sto masa na druge stvari je okrenuta a ne na goruca pitanja, a ovo sto daje večitim je sica.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, No name said:

Savez je kriv jer nije po kratkom postupku sankcionisao ono hvatanje za vrat. Sad je ovo samo kulminacija.

 

Mi ne smemo da dozvolimo da nas ovo poremeti pa da ispustio ovu prednost od 2-0. Nikako da dozvolimo ono što se njima desilo protiv Reala, da ih je poremetila tuča.

Verujem u ove momke.Ako ne večeras onda za dva dana, ako ne tad onda u petoj utakmici. Samo da dobijemo 

Pre toga je trebalo sankcionisati otvorenje pretnje sudjama  preko 28 saopstenja jos pre pocetka serije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
13 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Pre toga je trebalo sankcionisati otvorenje pretnje sudjama  preko 28 saopstenja jos pre pocetka serije.

Normalno. Pisao sam već o tome ,

Niko to ne spori. Prvo je trebao biti kažnjen covic jer je od njega počelo saopstenjima.

 

Ovo sto rade igrači je prevazislo svaku meru. Umesto  da budu korektni jedni prema drugima, da se druže, da daju primer navijačima, oni pokazuju sve kontra. 

 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

 

1 minute ago, Perkos2 said:

U samo dva dana Naneli udara protivnika, Kuruc napada Jovića a Lesor se tuče sa publikom u Solunu. Samo nabrajam činjenice ništa više.


A Gurovic se bije na decijem  turniru…

 

gospode Boze sta se ovde sve moze procitati

Edited by ScepanScekicSto
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...