Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Don Dusko said:

Nisam zadovoljan Lucom. Opet cemo da gledamo u pasulj kakav ce da se pojavi stim da nece biti decembarskog ludila.

Кажу да га Милица смирила. Мене највише брине што је склон повредама. Колико се сећам писало се да има хроничну упалу тетива.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, goldberg said:

Jer, ako je dobijen mig da "poboljsivaci imidza evrolige" imaju sigurna mesta i sledece sezone, gledacemo jos tri dosadna duela u kojima ce manje ili vise ubedljivo da pobedi domacin.

Kao što je i u prvom bilo baš dosadno, ubedljivo pobedio domaćin...

Link to comment
Share on other sites

Ma Vildoza je neozbiljan igrac i covek, ozbiljnog talenta ali i ozbiljno cestih problema sa povredama, nikako nisam zadovoljan njime.

Na to sve se nikako ne uklapa u ono sto Sfero cele karijere pokusava da igra, druga prica bi bila da je trener Dusko i da igramo na 90 poena.

 

Bezveze potez al aj da sacekamo i vidimo kontekst/

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MarioKempes said:

Kao što je i u prvom bilo baš dosadno, ubedljivo pobedio domaćin...

 

To je bilo tako zato sto se jos uvek ne zna da li ce finalista ABA lige igrati EL sledece sezone, zato sam i napisao da me raduje rezultat prvog meca.

 

No, ako u trecem, cetvrtom i petom mecu budemo gledali rutinske pobede domacina, onda je jasno da je finalna serija revijalna kao i prosle sezone i da ne treba ni gubiti vreme na pracenje takvog cirkusa.

Link to comment
Share on other sites

Teško da je ta odluka (makar bio i samo mig) doneta od utorka do subote, tj. ako se nije znalo u ponedeljak ne verujem ni da će sutra. 

Partizan može rutinski da dobije ove dve jer ima dovoljno kvalitetne igrače za to, kao i domaći teren, sa svim prednostima koje on donosi u ABA finalima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mile1 said:

Vildoza je nas placamo mi i pao po 50% njegovog ugovora 

Kolson jako blizu

Ne znam dal navlacis novinare ili su ozbiljan, ali Kolson je san svakog navijaca Zvezde godinama i ne deluje mi realno da ce nam ga Covic ispuniti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, MarioKempes said:

Teško da je ta odluka (makar bio i samo mig) doneta od utorka do subote, tj. ako se nije znalo u ponedeljak ne verujem ni da će sutra. 

Partizan može rutinski da dobije ove dve jer ima dovoljno kvalitetne igrače za to, kao i domaći teren, sa svim prednostima koje on donosi u ABA finalima.

 

Zato i ocekujem i nadam se rezultatski neizvesnom mecu. Nece nama trebati nikakva potvrda ako se u sva tri preostala meca ponovi stanje iz prosle sezone kada su klubovi na domacem terenu lagano dolazili do dvocifrene prednosti.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Čvarkov said:

Kolson za dve sezone u el nije propustio nijednu utakmicu pa vi vidite koje šanse ima kod skauta Nebojše.

Bonzi Kolson.. Bonzi Kolson.. Bonzi Kolson…al zapravi nije to taj Bonzi Kolson, već onaj iz Knina 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Polako sa tim dovodjenjem, prvo da se zavrsi posao u Aba ligi.

 

Srecno momcima vcrs💪

Naravno nadam se trijumfu večeras. Ako bude tema za prelazni rok nek se krsti Šuška se šuška... Da ima prostora i da se pomenu glasine ali naravno što je dozvoljeno. (:da ja volim Duška, u skladu s pesmom)

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Incident u Areni: Naneli udario pesnicom Lazarevića

Svake godine pred mečeve Crvene zvezde i Partizana, posebno u plej-of serijama, tenzije rastu,

ali čini se da nikada nisu bile tako velike kao sada, niti su previše uticale na smirenost igrača.

Ali, taj pritisak se ovog puta žestoko prelio na glavne aktere čemu svedoči i nezapamćen incident od danas, u hodniku ispred svalčionica u Areni,

u kome je, prema informacijama Meridian sporta, Džejms Naneli udario pesnicom u glavu Stefana Lazarević!

Prilikom smene ekipa na šuterskom treningu, igrači su se mimoilazili.

U razmeni reči Lazarević je pitao Nanelija zašto ga je davio na prethodnom meču, da bi Amerikanac “odgovorio” pesnicom u glavu.

 

https://meridiansport.rs/kosarka/incident-u-areni-naneli-udario-pesnicom-lazarevica/

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 4
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Pa ovo je nevidjena sramota i bruka.

Nije da nismo ovako nešto gledali. Dokle god se ne stane na put nasilnicima ovako će biti. Samo drakonske kazne .

Ako se ispostavi da je vest tačna.

Edited by No name
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...