Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Posted (edited)
21 hours ago, Don Dusko said:

 

Koliki god da si dobar kosarkas toliko si mali covek. Jeb se Nedo.

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/aba/21248/nedovic-pionir-je-nas-pravi-domaci-teren/vest

Mislim da ovde malo preteruješ..sa druge strane bi bilo fer pitati ga da li bi on iz svog džepa bio spreman da obešteti sezonce koji ostaju bez finala? Da vidimo šta bi odgovorio.

Edited by Drug Crni
slova
Link to comment
Share on other sites

Bolomboj je bio juče na treningu, nasmejan. Nadam se da je sve okej i da je spreman. Bez njega nema šta da tražimo osim ako Gile ne nastavi sa partijom kao protiv Mege i komšija u EL derbiju. A presudno će biti da li će uspeti da izoluju Teodosića. Ako budu uspešni u tome nećemo moći bez Bolomboja a ako nastavimo kao u prethodna tri derbija, Teo će od Gileta da napravi Bolomboja. 😄

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drug Crni said:

Mislim da ovde malo preteruješ..sa druge strane bi bilo fer pitati ga da li bi on iz svog džepa bio spreman da obešteti sezonce koji ostaju bez finala? Da vidimo šta bi odgovorio.

Poenta je da su baš njih dvojica izabrali da budu deo ljigave kampanje o "našoj kući". 

Inače ta priča kako igrači vole Pionir je smešna, pričao sam pre nekog vremena sa našim bivšim igračem koji je igrao onaj meč u Železniku, koji kaže da je to jedno od gorih iskustava u karijeri. Jedno je podrška navijača, a drugo je igranje u zagušljivoj i klizavoj dvorani, gde pored svega treba da paziš da se ne oklizneš i da te nešto ne pogodi u glavu. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Drug Crni said:

Mislim da ovde malo preteruješ..sa druge strane bi bilo fer pitati ga da li bi on iz svog džepa bio spreman da obešteti sezonce koji ostaju bez finala? Da vidimo šta bi odgovorio.

Verujem da preterujem ali nije ni Nemanja morao 5 minuta posle odluke za Pionir da ovako gurne prst u oko sto bi se reklo.

 

Mada video sam kakva kampanja se vodi i od nasih bivsih kako je ovo odlicna i logicna odluka.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Čočo said:

Bolomboj je bio juče na treningu, nasmejan. Nadam se da je sve okej i da je spreman. Bez njega nema šta da tražimo osim ako Gile ne nastavi sa partijom kao protiv Mege i komšija u EL derbiju. A presudno će biti da li će uspeti da izoluju Teodosića. Ako budu uspešni u tome nećemo moći bez Bolomboja a ako nastavimo kao u prethodna tri derbija, Teo će od Gileta da napravi Bolomboja. 😄

Nisam siguran da je bio, ima njegova slika na onom snimku, ali ga nisam video sa ostalim igračima. Nadam se da je tako kako si ti napisao🙂

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Dusko said:

Mada video sam kakva kampanja se vodi i od nasih bivsih kako je ovo odlicna i logicna odluka.

Bio bih iznenađen da Simonović ne podrži onog koji ga je ispratio u penziju sa dobrim dvogodišnjim ugovorom. 

4 minutes ago, MarioKempes said:

Nisam siguran da je bio, ima njegova slika na onom snimku, ali ga nisam video sa ostalim igračima. Nadam se da je tako kako si ti napisao🙂

Vidi se na snimku kako radi istezanje sa ostalim igračima.

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20240512-154648.jpg

34 minutes ago, MarioKempes said:

Nisam siguran da je bio, ima njegova slika na onom snimku, ali ga nisam video sa ostalim igračima. Nadam se da je tako kako si ti napisao🙂

Ima snimak gde se zagreva sa ostatkom ekipe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

Jedina razlika u odnosu na dosadašnje utakmice je što nivo 400 više ne može na parter i 2 dana im je trebalo da to smisle.

I bela loža bok ide u parter. Očigledno su se dvoumili šta da rade i izabrali rešenje prema kojem u teoriji svaki vlasnik sezonske ima mogućnost da uđe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TB Told said:

I bela loža bok ide u parter. Očigledno su se dvoumili šta da rade i izabrali rešenje prema kojem u teoriji svaki vlasnik sezonske ima mogućnost da uđe.

Ništa nosim skripte ujutru pred pionir i tamo učim dok ne otvore ulaze

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Filbi said:

Ma kakva treba posle polufinalne serije koja se igrala na 3 pobede u sezoni 2014/15 sve je smešno u poređenju sa tadašnjom tenzijom, tremom...

Ne mogu da opisem bes i tugu ljudi iz hale posle druge utakmice tada kada smo tesno izgubili. Toliko dugo se cekao taj trofej i da se probije ta psihicka barijera. Jedan od najgorih momenata koje sam doziveo zbog sporta je bio onaj ukleti poraz protiv Cibone

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sećate se onog prošlogodišnjeg derbija u Evroligi , bio je krcat pionir ali bilo je i 200-300 grobara ,naši stavili neke razglase,zvučnike i rutinirali nas, valjda izadje sve ovo na dobro...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...