Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jedva cekam komsiluk u finalu, ako uopste i komsiluk i dodje do finala. Uzasni su

Nismo ni mi Bog zna šta ove sezone sreća pa imamo prednost domaćeg terena

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Je l zna neko da li je ovo samo pošteda za Bolomboja ili daleko bilo povreda? Okej je da oni igraju bez startnog centra ali nije vreme za egzibicije. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Čočo said:

Je l zna neko da li je ovo samo pošteda za Bolomboja ili daleko bilo povreda? Okej je da oni igraju bez startnog centra ali nije vreme za egzibicije. 

Ne znam, ali pretpostavljam neka laksa povreda i preventiva, nema sada odmaranja u ovom delu sezone...

Nadam se da nije nista ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

Djurisic je pod obavezno ako budemo mogli da ga uzmemo. Moze u zubima da nosi nasu spoljnu liniju, a uz to i zna da igra. Bas nema neku vidljivu manu, sem tog suta, koji je opet sasvim korektan i moze da se istrpi. Nikako ne stoji poredjenje s Dangubicem koji je bio klasican fizikalac bez trunke skilla. 

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Čočo said:

Meni nije jasno samo, kažu da je Drčelić bio profesionalni fudbaler i igrao u inostranstvu a ne zna engleski jezik. 😅

Gde je igrao fudbal? Vidim, svuda se piše "bivši fudbaler", a google za to nije čuo, pa reko' da pitam zna li neko ovde.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MarioKempes said:

Gde je igrao fudbal? Vidim, svuda se piše "bivši fudbaler", a google za to nije čuo, pa reko' da pitam zna li neko ovde.

Izgleda da je tajna gde je igrao, bilo koju vest da otvorim piše samo igrao u inostranstvu

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Markoss said:

Djurisic je pod obavezno ako budemo mogli da ga uzmemo. Moze u zubima da nosi nasu spoljnu liniju, a uz to i zna da igra. Bas nema neku vidljivu manu, sem tog suta, koji je opet sasvim korektan i moze da se istrpi. Nikako ne stoji poredjenje s Dangubicem koji je bio klasican fizikalac bez trunke skilla. 

 

Jedino sto nekada malo vise srlja, ali to je sve normalno, to se radi u Megi. 

 

Djura moze da zameni Smarta, Lazarevica, Lazica - zajedno. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Osim početka sve ostalo rutinski. Rokas ozbiljno pojačanje za finale. Kako se izgleda opet povela priča o novom ugovoru opet proigrao. 

Gile zna ko ga čeka u finalu pa krenuo da se oštri. Bravo za oba momka i za ekipu. Sferopulos da se ne ljubimo. Smart na tribinama da bi Lazarević samo presedeo na klupi. Skandal. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ni meni nije jasno, Smart van 12 a Lazarevic u ekipi, jos Hange nema!

Mislim da bi nam vise znacio Smart u finslu al ajde, ocigledno je to zavrsena prica.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, Stefi88 said:

Ni meni nije jasno, Smart van 12 a Lazarevic u ekipi, jos Hange nema!

Mislim da bi nam vise znacio Smart u finslu al ajde, ocigledno je to zavrsena prica.

Pa valjda je rezultat ispred bilo čega. Niko me ne može ubediti u odluku da Lazarević na klupi bez minuta umesto Smarta je normalna odluka. I da može više da pruži od Smarta. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Pa valjda je rezultat ispred bilo čega. Niko me ne može ubediti u odluku da Lazarević na klupi bez minuta umesto Smarta je normalna odluka. 

Ma mase pistoljem u svlacionici, ja druge ne vidim

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Trener Sferopulos napustio konferenciju nakon meča jer ga je PR Mege iznervirao i nije ostavio priliku za pitanja novinara. Zašto je trener toliko nervozan u poslednje vreme?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 minute ago, Čočo said:

Trener Sferopulos napustio konferenciju nakon meča jer ga je PR Mege iznervirao i nije ostavio priliku za pitanja novinara. Zašto je trener toliko nervozan u poslednje vreme?

Jer je verovatno saznao da je već bivši šta god da uradi i da je Alimpije back…

 

p.s. Lupetam

Edited by The_Big_S
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...