Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Filbi said:

Mi smo ekipa koja je jasno prezentovala svoje ciljeve pred sezonu.

Ako je tako onda pa tri tačkice.

 

to nema apsolutno nikakve veze sa tim da li smo "domacinska" ekipa tj, da li jesmo/nismo sposobni da dobijemo u gostima;

 

na kraju krajeva, verujem da sve ekipe dobiju vise doma nego na strani.

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Svaki meč je bitan u Evroligi, naročito ovaj posle poraza u Kaunasu. Biće teška utakmica protiv odlične ekipa koja je pre početka sezone po svim prognozama bila favorit za F4, imaju izvanredan kvalitet, nisu počeli baš dobro, ali zato će biti još opasniji. Moramo biti spremni za težak, težak meč - istakao je Ivanović, i dodao:

- Prednost je kada imaš ekipu koja igra dugo skupa, ali ne gledamo to, ni individualni kvalitet igrača. Imaju mnogo momaka koji mogu da reše situacije "1 na 1". Nismo se spremali za Kembu Vokera, spemali smo se za ekipu. Značila je pomoć navijača prošli put. Nadam se da će biti puna dvorana. Ima igrača koji imaju malih tegoba, ali nadam se da će svi biti spremni - zaključio je Ivanović.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Filbi said:

Monako ima trening u Areni danas a mi u Pioniru, ovo je haos 🙂

Sto je haos? Danas se igra utakmica izmedju Parizana i Barselone. Postavljen je i drugi parket. Oni su trenirali tamo, jer je to obaveza. Jedna Arena dva tima, pa mora biti kompromisa.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sto je haos? Danas se igra utakmica izmedju Parizana i Barselone. Postavljen je i drugi parket. Oni su trenirali tamo, jer je to obaveza. Jedna Arena dva tima, pa mora biti kompromisa.

 

Zar nije moglo sa EL da se napravi dogovor da naši blizanci kad jedni gostuju, drugi udomljuju svako kolo?

Ovako mi je rogobatno i nategnuto, CZ trenira u pioniru??? Monako trenira na sivom parketu da osete parket i koševe... pa igra na drugom parketu...

Možda čak i svako ima svoje koševe, nemam pojma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U dve stvari sam siguran. Biće sigurno doselekcija a vodeći se dosadašnjim doselekcijama one su nam donosile više dobrog i napredovanja nego obrnuto. Zato verujem da ćemo vremenom biti sve bolji. I druga stvar je, sa ovim timom i doselekcijom na bitnim pozicijama (2 i 4) nema tog trika gde nećemo barem u prvih 10 biti i obezbediti taj Play in. Zato drugari, opustite se i uživajte jer verovatno sad ovo gledamo, ovakve igrače i nikad više. ❤️

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sto je haos? Danas se igra utakmica izmedju Parizana i Barselone. Postavljen je i drugi parket. Oni su trenirali tamo, jer je to obaveza. Jedna Arena dva tima, pa mora biti kompromisa.

Izvini samo sam izneo svoje mišljenje, nemoj se ljutiti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goofy said:

 

Zar nije moglo sa EL da se napravi dogovor da naši blizanci kad jedni gostuju, drugi udomljuju svako kolo?

Ovako mi je rogobatno i nategnuto, CZ trenira u pioniru??? Monako trenira na sivom parketu da osete parket i koševe... pa igra na drugom parketu...

Možda čak i svako ima svoje koševe, nemam pojma.

Možda je glupo pitanje, izvinjavam se unapred.

Da li je ovaj parket iz Pionira, na kome treniraju momci, isti parket koji se postavlja sutra u Arenu?Kao i koševi?

Nije zanemarljivo....

Link to comment
Share on other sites

Just now, DrMV said:

Možda je glupo pitanje, izvinjavam se unapred.

Da li je ovaj parket iz Pionira, na kome treniraju momci, isti parket koji se postavlja sutra u Arenu?Kao i koševi?

Nije zanemarljivo....

Ne prenosi se iz jedne dvorane u drugu ... a zapravo je sve isto parket, koševi ... nema  razlike.

Dal treniraš u Pioniru ili Areni nema nikakve razlike, to mogu da budu samo opravdanja, ništa drugo.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Ne prenosi se iz jedne dvorane u drugu ... a zapravo je sve isto parket, koševi ... nema  razlike.

Dal treniraš u Pioniru ili Areni nema nikakve razlike, to mogu da budu samo opravdanja, ništa drugo.

Naravno da ima razlike, radjena su istrazivanja zasto je home come advantage zapravo advantage. Ima veze sa jos mnogo stvari osim navijaca.  

 

Na tom nivou, milisekunde odlucuju a mozak mnogo brze reaguje kad je okruzenje oko terana poznatije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da smo najbolje mogli da vidimo prosle godine kako izgleda ekipa koja je sposobna da ode na F4. Komsije su bukvalno u jednom trenutku izgledale nepobedivo na strani i kuci. 

 

Tako da sam i ja blize tome da je lepo imati domaci teren, ali Pionir vs Arena nece biti taj tas na vagi.

 

Na stranu sto je za F4 potrebno mnogooo stvari koje treba da se poklope tokom cele godine.

 

A sutra ce biti bas ekstremno teska utakmica. Jako je bitno da ostvarimo pobedu.

 

Naravski, u pobedu verujem 🙂

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Na evroliginom sajtu piše da očekuju Lazića da bude spreman ali pitanje je koliko su oni pouzdani.

Što se tiče posete nadam se makar 18-19k koliko je i bilo protiv Asvela.

Mislim da bi bila sramota da bude manje od toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bruda said:

Na evroliginom sajtu piše da očekuju Lazića da bude spreman ali pitanje je koliko su oni pouzdani.

Nisu pouzdani ali mislim da ce Laza igrati. To bi bilo bas bitno, da on i Hanga pritegnu Jamesa i Okoboa i unervoze ih

8 minutes ago, Bruda said:

Što se tiče posete nadam se makar 18-19k koliko je i bilo protiv Asvela.

Mislim da bi bila sramota da bude manje od toga.

Bice krcato. Prosli put je igrana LS dan ranije ali sutra ima da gori

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdan said:

Ne verujem bas, slabije ide prodaja u odnosu na Asvel

Ušao sam na sajt tickets-a, vidim da se nije prodalo mnogo u odnosu na jučerašnje stanje.

Baš bi se obrukali ako ne bude puno, mislim početak sezone, jako bitna utakmica, dolazak SO, vetar u leđa momcima i Dušku pred derbi....

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Miki28 said:

Docice sutra narod iz unutrasnjosti. Bice to puno💪

Тешко, игра се и фудбал који је некима битнији. Ја срећом могу фудбал гледати кући па у халу на баскет, али да сам негде даље вероватно бих остао кући да одгледам обе.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...