Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Don Dusko said:

Sta ko sljivi?On je trenutni trener.

 

Zamisli da tebi poslodavac dodje u sred smene i kaze ej druze Crni nisi nam potreban(izmedju redova) i spremaj se za znas vec sta?

A eto ti se trudis da u nikakvim uslovima izvuces rezlutat i kad neuspes ti si kriv a ne poslodavac koji ti je te uslove spremio.

Sasu Obradovica je bese smenio pred trening 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Sta ko sljivi?On je trenutni trener.

 

Zamisli da tebi poslodavac dodje u sred smene i kaze ej druze Crni nisi nam potreban(izmedju redova) i spremaj se za znas vec sta?

A eto ti se trudis da u nikakvim uslovima izvuces rezlutat i kad neuspes ti si kriv a ne poslodavac koji ti je te uslove spremio.

Ma dobro niko nece zaliti za Sferom ali ovo sto Covic radi e to je modus operandi. Sutra ce biti neki xy trener. Dobice iste uslove. I onda ce opet on biti kriv a ne onaj koji mu te uslove napravio jbg. Sad kad gledam jebiga  Sfero je pokupio nas jer nije mogao da bira. Da je mogao izbegao bi nas u sirokom luku. I tako ce svaki trener ko moze. A onaj koji ne moze jebiga. To je do nas.

Nikad ne bih sadio tikve sa djavolom, nadam se da sam jasan.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

Za Sferom necu bas zaliti 

Koliko veceras mogao je biti bivsi

 

Ovakva sramota u nedelju dana nije vidjena

 

Da se covek zapita radi li ista taj covek sa ekipom ili se pojavi samo na utakmici

 

 

Većina neće žaliti uključujući i mene, ali nikako nije trenutak u sred plejofa da gnjida priča o promeni trenera. 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Nikad ne bih sadio tikve sa djavolom, nadam se da sam jasan.

Nekada i moras jbg. Nije to sve tako crno-belo.

 

Ne bih ni ja ali opet uzmi u kontekst da je Grk 2 god bez posla. Ponuda EL kluba(kakav god da je ipak je EL) i jbg.

 

Nije problem u Sferu, Sasi, Deji, Dusku...Problem je u Covicu.

1 minute ago, Čvarkov said:

 

Većina neće žaliti uključujući i mene, ali nikako nije trenutak u sred plejofa da gnjida priča o promeni trenera. 

Vreme i mesto takoreci. 

 

Nemojmo samo da potezemo da ga zalimo kad jednostavno vidimo sta se radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Nekada i moras jbg. Nije to sve tako crno-belo.

 

Ne bih ni ja ali opet uzmi u kontekst da je Grk 2 god bez posla. Ponuda EL kluba(kakav god da je ipak je EL) i jbg.

 

Nije problem u Sferu, Sasi, Deji, Dusku...Problem je u Covicu.

Pa odbio je bio Baskoniju pre Ivanovića,bar su tako pisali mediji

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ubiće nas Mega od kurca ako budemo ovako igrali a vi se zamajavate gledanjem tečinog oralnog proliva. 

Mega nas prolazi. I treba. Ova sezona zaslužuje da se tako završi. Ne postoji jedan jedini razlog da se završi drugačije i da zaslužujemo drugačiji ishod. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Još jednom da ponovim, nije rekao da će smeniti Sferopulosa, već je rekao da su treneri koji pogreše sa selekcijom bivši, a da će se rezultati njegovog rada videti na kraju sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Nekada i moras jbg. Nije to sve tako crno-belo.

 

Ne bih ni ja ali opet uzmi u kontekst da je Grk 2 god bez posla. Ponuda EL kluba(kakav god da je ipak je EL) i jbg.

 

Nije problem u Sferu, Sasi, Deji, Dusku...Problem je u Covicu.

Vreme i mesto takoreci. 

 

Nemojmo samo da potezemo da ga zalimo kad jednostavno vidimo sta se radi.

Vidi ja sam i dobijao i davao otkaze zbog kratkog fitilja, verujem u sebe, ako dozvolim da mi neko lomi kicmu, onda ne zasluzujem bolje. On nije imao 2 god posao, sigurno ne bez razloga, neko sa obrazom i moralom, mozda bi sam otisao nakon Efesa. A Covic je valjda prezvakan sa moje strane odavno. Takva fukara se ne radja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, TB Told said:

Još jednom da ponovim, nije rekao da će smeniti Sferopulosa, već je rekao da su treneri koji pogreše sa selekcijom bivši, a da će se rezultati njegovog rada videti na kraju sezone.

 

Jedini koji ne greši sa selekcijom je Čović. Doduše, on nikada i ne greši.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Natrpati tim sa polovnjacima i potpuno nekompatabilnim igracima i onda reci treneru u decembru dovedi sad trojicu, naravno za male pare, jer smo se predhodno ispucali preko svake mere na domace poluprosecne igrace i obavezno da ti pojacanja budu top. Nece to tako da ide i sve je vec vidjeno. Ne vidim da Covic ima vise sta da izbaci iz rukava. Svi trikovi su mu vec vidjeni i procitani. Prosla godina mu je bila poslednji voz da ode kao legenda, ova da ode upamcen po dobru, a sve preko toga ce biti kao kamen oko vrata kojeg smo se jedva rastosiljali.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Za sve koji nisu gledali emisiju ukratko:

-Duško pogrešio

-Alimpije bio prvi izbor pre Janisa

-Sveropulos pogrešio

-Ko ume bolje, nek dodje nek vodi

-Hvala državi na parama

-Savić govno

-Mediji, govna

-Nekolicina navijača u Areni, govna

-Mi imamo jedan trofej drugi nemaju ni jedan

-Zvezda u Evroligi:

 1.Ni drugi nisu toliko uspešni

 2.Nemamo sredstva

 3.Uspešni smo u ostalim takmičenjima.

Edited by Čočo
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svo ovo njegovo pominjanje Duska govori da je on svestan da je pojeo g.vno njegovom smenom, svestan i da sa Sferom nista nije dobio i sad pravdanje naravno

 

Nikad on nije ovako govorio o trenerima s pocetka sezone gotovo citavu sezonu sem kao finansijski trosak 

 

Ova prica oko Sabaza ispada da je  on i pre priprema imao porodicne probleme, Dusko hteo da raskine ugovor zbog kasnjenja

 

Jbt bolje i da je tada to uradjeno

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Čočo said:

Za sve koji nisu gledali emisiju ukratko:

-Duško pogrešio

-Alimpije bio prvi izbor pre Janisa

-Sveropulos pogrešio

-Ko ume bolje, nek dodje nek vodi

-Hvala državi na parama

-Savić govno

-Mediji, govna

-Nekolicina navijača u Areni, govna

-Mi imamo jedan trofej drugi nemaju ni jedan

-Zvezda u Evroligi:

 1.Ni drugi nisu toliko uspešni

 2.Nemamo sredstva

 3.Uspešni smo u ostalim takmičenjima.

 

Bilo je i hvala Vučiću.

 

Bilo i podkasteri govna.

I medijska kampanja. Kurir prednjači.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Hvala Edinu i Koletu što su gostovali u emisiji. 

Upravo tako. Čović izdominirao. Maltene i odjavio emisiju.

 

Ali, sto jes' jes' interesantne stvari zbori. Nema nekih fraza, nego govori o konkretnim stvarima. Ok, neizbezno "gde smo bili 2011.g." je bilo tu jedanput, ali ostalo su bili konkretni odgovori na konkretna pitanja. Sve u svemu, interesantan intervju. Mora mu se priznati da od verbalnih okršaja ne bezi. E sad sta je istina i sta neko misli o odgovorima, to je nesto drugo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

- Duško Ivanović je kriv za selekciju jer je birao Tobija pre Brendona Dejvisa, nije hteo Hauarda, nije hteo Monekea

 

- Sferopulos je kriv za Smarta, Gilespija i Tompkinsa i jer nije hteo Mozesa Rajta

 

- Zoran Savić je kriv za to što Topić prošle sezone nije mogao da bude registrovan za FMP, a malo je kriv i Duško Ivanović koji ga je vodio u Valensiju i rekao da će igrati, a nije igrao

 

- Za manjak kontinuiteta na klupi je kriv Radonjić koji je otišao u PAO... a i setite se gde smo bili 2011. i vidite koliko smo trofeja osvojili (23)

 

- Za smenu Alimpijevića je kriv Lesor koji je promašio zicer u Podgorici i tako mu učinio veliku nepravdu, a on je naš najperspektivniji trener i da smo mogli vratili bi ga kada je smenjen Ivanović, jer on nema poverenja u strane trenere

 

- Za smenu Saše Obradovića je kriva korona, jer nismo imali publiku u hali

 

- Za povredu Topića je kriva Mega jer ga je preopteretila

 

- Za UPRAVA NAPOLJE su krivi mediokriteti koji dolaze na utakmice da leče svoje frustracije, al' to njega ne dotiče

 

- Za priče da je ovo najslabiji draft u poslednjih par godina su krivi mediji, a to se priča jer je Topić projektovan kao visoki pik i još dvojica evropskih igrača, jer kog je to mladog igrača Amerika proizvela recite vi meni

 

 

 

Zaista dosta kvalitetno i sadržajno gostovanje gospodina Čovića, ja nakon svih ovih činjenica i argumenata koje je izneo mogu samo da mu pružim punu podršku, a mrziteljima, pljuvačima, medijima i ostalim podkasterima mogu samo da poručim... da ako umeju bolje neka dođu oni da vode Zvezdu. A neće doći jer su sisice. 

 

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 39
Link to comment
Share on other sites

Opet je domaca osnova izvadila stvar. 

Na sta lice igraci Reala, Barcelone, Baskonie, Bajerna, koje skoluju Ivisic i studenti, boze sacuvaj. Zali boze pare za Rokasa, Kobra bi u ovakvim utakmicama okrvavio kolena za sve pare. Boki se dosta pomucio, ali prelazan u oceni kao i uvek.

 

Još jednom se pokazalo zasto je kocka docekati plejof sa nezainteresovanim strancima, cast retkim izuzecima, zabole njih i za navijace i za klub i za pobede, još ako kasni plata...

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...