Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

11 minutes ago, zemljoradnik said:

Lale i Dragiša zajedno 170 godina 😒

Kad ne želiš da doneseš odluku, oformiš komisiju ... taj rad.

Možda ih nekad iskoristi kad treba nekog smeniti ... eto, to je bila odluka stručnog saveta. :classic_biggrin:

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Kankkunen said:

Biće u stručnom savetu sa Rakočevićem, Vučinićem i Lalom Lučićem ... :lol_2:

Možda se jednom sastanu i to je to. Pitaće se koliko i mi na forumu.

 

Samo njegovo prisustvo je dno, a da ne pričam o lupetanju u medijima koje već šteti klubu. Sezona još nije gotova, a on razvlači i proziva igrače. Kako se osećaju ti isti igrači i kako da odigraju završnicu sezone kad dolaze takve reči od nekog ko predstavlja klub?!

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

 

Samo njegovo prisustvo je dno, a da ne pričam o lupetanju u medijima koje već šteti klubu. Sezona još nije gotova, a on razvlači i proziva igrače. Kako se osećaju ti isti igrači i kako da odigraju završnicu sezone kad dolaze takve reči od nekog ko predstavlja klub?!

Čović ga je skautirao, nije Gurović kriv što je blesav.

Link to comment
Share on other sites

Čiča mi deluje kao Tečino strašilo, u fazonu "pustite me da radim šta ja hoću i sastavljam tim kakav hoću, ako nećete, tim će vam sastavljati ova budala, pa vi vidite".

 

Valjda niko nije toliko lud da Gurovića ozbiljno angažuje na nečemu što nije kopanje u središte zemlje. 😶

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čović iskoristio kviska za napade na trenere zbog loših selekcija pa je sad prešao na novi nivo igrice. Ima   ,,tim" za sportska pitanja ( Gurović, Lučić, Rakočević...) pa će u buduće oni da,, snose odgovornost" za lošu selekciju koju kao i do sada napravi Čović. Ubacio žeton u par ljudi ovi samo treba da skinu gaće da po koji put dobiju po dupetu, po potrebi i u zavisnosti od rezultata. Šta znači iskustvo od 50+ godina u košarci. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Srecno momcima vcrs u pohodu na Aba ligu💪

To je najvažnije ... fokus uvek treba da bude na igračima.

Foteljaše ignorisati koliko god je moguće, oni samo krive sliku i kvare igru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gurovic... Taman dobro dosao Čoviću za dizanje tenzija kad zagrmi po hrvatskim halama pljuvačina zbog Čičine tetovaže. Nebojsa sahovski misli debelo unapred i vec planira pravljenje blata u kome pliva kao Felps.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Biće u stručnom savetu sa Rakočevićem, Vučinićem i Lalom Lučićem ... :lol_2:

Možda se jednom sastanu i to je to. Pitaće se koliko i mi na forumu.

Pravda za Vladu Đurovića...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim opet danas gostuje Čović negde. Opet će da obrne jedan krug ( loša selekcija; Duško Ivanović kriv za selekciju; povrede su krive; nismo imali sreće; mi plaćamo porez drugi ne plaćaju; mi jedini kažemo,, hvala" državi; Savić kriv za Kampaca... ) i ako je uživo emisija očekujte otvaranje fioke pod nazivom,, Darko Plavšić i greh njegove majke".

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čočo said:

Vidim opet danas gostuje Čović negde. Opet će da obrne jedan krug ( loša selekcija; Duško Ivanović kriv za selekciju; povrede su krive; nismo imali sreće; mi plaćamo porez drugi ne plaćaju; mi jedini kažemo,, hvala" državi; Savić kriv za Kampaca... ) i ako je uživo emisija očekujte otvaranje fioke pod nazivom,, Darko Plavši i greh njegove majke".

Jutros Vucic u jutarnjem, veceras Covic negde - what a wonderfull day.... to forget.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...