Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Plavsic je napisao korektan tekst ali pazi kad on koji vazi kao jedan od boljih sportskih da kazem kosarkaskih novinara kada on to ne zna zamisli koliko je lose nase sportsko novinarstvo. Bukvalno najosnovnija informacina koja se prelako moze proveriti u detalj na internetu.

 

Ni Covic u onoj emisiji nije odgovorio na to pitanje gledaoca jer verovatno ni on nije bio obavesten. Znaci predsednik kluba nije u toku, sportski novinari nisu u toku, a kamoli ce onda navijaci znati ista. Doduse ja sam pisao vise puta o ovom slucaju a napisacu jos jednom kad si pomenuo ovaj deo. Kada sam pisao to vise puta bilo je barem jos 30ak komentara o Rajtu cak i neracunajuci poslednju utakmicu protiv Olimpijakosa gde je bilo jos. Ljudi ne zele da citaju, ne zele ni sami da se informisu, samo zele da izbace negativnost iz sebe i to je tako jednostavno, nazalost.

 

U periodu dok je Zvezda trazila centra (kada nas je odbio Birc, srecom, jer bi uzo puno vise para a vidimo u Spaniji da nije nista posebno cak ni blizu za nivo El) , Rajt je igrao u Kini. Ne znam dal je iko ikad tokom sezone doveo igraca iz Kine mozda je 1 slucaj bio za 24 sezone nove El. Sad dal Plavsic stvarno ne zna (a mogao je da proveri putem 2 klika) ili se napravio lud pa morao da navede jednog igraca jer to je uz Oturua (njega je bilo nemoguce dovesti i on i dalje igrac Merkezefendija i Efes ga nije potpisao vec je otisao na pozajmicu da bi ispeglali nesto izmedju njih jer  imaju saradnju) jedini igrac da valja koji je doveden u doselekciji od svih El klubova i pojacanja a bilo ih je 15ak tokom sezone mozda i 20ak.

 

Dakle stigao iz Kine u Merkezefendi odigrao par utakmica odlicno (nama je vac tad uveliko Gilespi bio tu), u tom trenutku Olimpijakosu se povredjuju i Fal i Milutinov i dovode njega spletom okolnosti uz cak 5 faktora. Da on dodje iz Kine u sred sezone, da iskida par utakmica, da se njima povrede 2 centra a zatim da se oni odluce da rizikuju s njim koji je odigrao tek par utakmica a zatim i da on iskida u Evroligi na iznenadjenje svih. Tako funkcionise stvaran zivot a oni koji misle da je to igrica pisace komentare najcesce iz inata i iz neznanja tipa "Doveli Gilespija a imali Rajta".

Ау брате шта исписа ти, ја сам писао о Плавшићу кошаркашу, а не новинару.

  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

Nije da branim Tecu/Duska/Dozeta,ko god da ih je doveo, niti sam tim Kornet po pitanju rostera ( naprotiv ), ali mislim da ni njihovi najveci neprijatelji ne bi predvideli onakav raspad Nejpira i Tobija. Na stranu to da li su bili pogodan fit za selekciju, to je drugi par opanaka. Tobijev potop je biblijskih razmera, muceni Gile i zamonaseni Kuzmic su mi manja dva zla od njega, s tim sto se raspad povecao kroz sezonu jer je na pocetku barem bio dominantan protiv ABA nejaci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

PG:Shabazz,Teo, Yago

 

Da, to je baš slično, naročito koncepcijski. 

 

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

A nisu imali Koprivicu, Tristana u ekipi?

 

Koprivica u EL odigrao 6 utakmica sa 4.5 minuta prosečno, Tristan stigao krajem januara i odigrao 13 utakmica sa 6.5 minuta prosečno. 

 

12 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

A da nije malo tu bilo i do stranaca? 

Kod nas Shabazz na sta je licio? Tobey? Rokas atleticar pola sezone? Jel iznio neki stranac mimo Bolomboya uloge Puntera, Nunnelly, Exuma, Lessorta, Ledeya od prosle godine?

 

Ko nam kriv što nismo odabrali dobre strance kao Partizan. Još svi u prajmu, mogu da igraju po 30 minuta... A verovatno su i mogli i više da ih plate, jer nisu bacali pare na 14. 15. i 16. igrača. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Tobijev učinak je bio sasvim predvidljiv. 

 

Najbolje objašnjen ovde:

 

  

On 4/2/2024 at 1:19 PM, Guru said:

Tobey je tip igrača kakve bih zaobilazio u širokom luku, međutim treba biti pošten i reći da je i on u solidnoj meri žrtva nakaradne selekcije zbog koje je dobio ulogu koja mu nikako ne leži. Ako si doveo centra koji je imao nekog uspeha u karijeri kao roll man iz centralnog pika koji se povremeno izvuče i na pop - onda ga tako i koristi, nemoj pokušavati da napraviš od njega nekog PF/C floor spacera koji će da visi po kornerima više nego ikada u dosašnjoj karijeri. Njemu su u Valensiji šutevi za tri činili 20-28% pokušaja iz igre, ove sezone u EL mu čine 41%, a čovek em ima sporiji izbačaj, em nema igru licem da napadne closeout... I to posebno ispada smešno kada igra četvorku pa primi loptu u korneru, gde ako nije otvoren mora ili da potegne preko ruke (što mu nikada nije bio forte), ili ga defanzivac "zarobi" u ćošku pošto ovaj ne ume da spusti loptu na parket i napadne ulazom/šutne iz driblinga. Takođe, to što imamo trenera koji forsira switch heavy odbranu mu nikako ne ide u prilog, pošto on sa svojim izrazito sporim nogama pik može da brani samo u dropu i da proba koliko-toliko da smeta oko obruča svojom visinom i dohvatom, na perimetru je bukvalno kao riba na suvom.

 

 

 

 

 

Tako stvarno nema smisla pričati kako je Tobi iznenadio i da su njegove uzrok bilo čega. Njegove igre su posledica selekcije u kojoj se postavi naopaka osnova.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Oni su izgubili Madara jer nisu hteli da mu pojacaju ugovor, a mi smo dali Dedi trogodisnju ugovor od 700k godisnje i treba se porediti sa njima? 

Zeljko nije 50god u kosarci, al ima 9el titula.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Guru said:

 

Da, to je baš slično, naročito koncepcijski. 

 

 

Koprivica u EL odigrao 6 utakmica sa 4.5 minuta prosečno, Tristan stigao krajem januara i odigrao 13 utakmica sa 6.5 minuta prosečno. 

 

 

Ko nam kriv što nismo odabrali dobre strance kao Partizan. Još svi u prajmu, mogu da igraju po 30 minuta... A verovatno su i mogli i više da ih plate, jer nisu bacali pare na 14. 15. i 16. igrača. 

Mozes li mi vratit post, pokusavao da ga editujem i obrisem ga.

1 minute ago, TB Told said:

Poredi se se njegovih 27 minuta ukupno, sa Davidovcem koji je odigrao 598 minuta.

Kad Zvezda dovede 5-6 glavnih igraca kao sto je Partizan onda mozes da trubis o Davidovcu i njegovim minutima.

 

Kod njih Punter, Exum, Nunnelly, Leday, Lessort odigrali kao zmajevi a kod Zvezde gdje je Shabazz? Tobey? Rokas?

 

Najbolji stranci Bolomboy ( planjran za 2 centra ) i Yago ( planiran za 3 pleja ). 

 

Malo je i do stranaca, ne samo domace osnove

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Guru said:

 

Ko nam kriv što nismo odabrali dobre strance kao Partizan. Još svi u prajmu, mogu da igraju po 30 minuta... A verovatno su i mogli i više da ih plate, jer nisu bacali pare na 14. 15. i 16. igrača. 

Што онда ипак значи да је проблем у томе што смо промашили Шабаза, Тобија, добили мање од очекиваног од Гедраитиса, а мањи проблем су Митровић, Давидовац итд

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

A imamo i ovaj primer:

 

PG: Evans, Lekavicius, Giedraitis

SG: Brazdeikis, Dimsa, Lukosiunas

SF: Ulanovas, Butkevicius

PF: Smits, Cavanaugh

C : Hayes, Birutis

 

I onda se na pola sezone skrše Evans (ubedljivo najbolji strelac i ujedno najbolji asistent) i Cavanaugh i propuste ostatak iste, a kao zamene stignu skromni Taylor i Polonara... I Žalgiris završi 7. sa skorom 19-15. 

 

Znači možda može i domaća osnova i bez stranaca koji prave neku spektakularnu razliku... Svašta može u toj Evroligi. 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Da nisi preplaćivao domaću osnovu mogao si dovesti bolje igrače od Tobija i Gidraitisa. Shabazz je incidentni promašaj za koji niko nije krivio upravu, jednostavno promašaj kakav se može desiti svakome.

Dusko Ivanovic trener, forsiramo neki brzu kosarku i onda je rokada Rokas-Dobric losa u teoriji? Rokas je dobar EL igrac kojeg nisu ni Dusko a posebno me Sfero iskoristili maximalno. Los potez tada?

Imas Tobeya koji igra kao zmaj u reprezentaciji Slovenije i u teoriji treba da bude ta stretch 5? Los potez tada?

 

I naravno najveci zajeb svih zajeba, cirkusant Shabazz. Covjek koji je top 10 igrac EL trebao biti i nesumnjivi go-to giy kod nas, neko ko ce donijeti sam nekoliko pobjeda ala Larkin, Wilbekin, James tip igraca. 

 

Sad ce mi neko napisati da se mogao zadrzati Facu ili dovesti Micic? Larkin? Wilbekin? Brown? James kao neki pandan Shabazzu? Daj da se ne lazemo. Shabazz je bio bomba pojacanje. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Mozes li mi vratit post, pokusavao da ga editujem i obrisem ga.

Kad Zvezda dovede 5-6 glavnih igraca kao sto je Partizan onda mozes da trubis o Davidovcu i njegovim minutima.

 

Kod njih Punter, Exum, Nunnelly, Leday, Lessort odigrali kao zmajevi a kod Zvezde gdje je Shabazz? Tobey? Rokas?

 

Najbolji stranci Bolomboy ( planjran za 2 centra ) i Yago ( planiran za 3 pleja ). 

 

Malo je i do stranaca, ne samo domace osnove

Evo npr. učinak Geidraitisa je na nivou učinka Nanelija prošle sezone. Imao je odlične periode.  

Sa druge strane Davidoac je dobio trogodišnji ugovor sa ogromnom platom i učinkom Gilespija.

Sad je Rokas kriv što nije cele sezone imao prosek od 15+ poena? Kako da ne. Možda po rezonovanju Čovića da se od domaće osnove ne očekuje ništa, a od stranaca da pokriju sve nedostatke takve osnove i da igraju bolje nego ikad u karijeri.

 

Biće do stranaca kad se na početku prelaznog roka ne daju višegodišnji visoki ugovori neupotrebljivim igračima, koju osnovu ni jedan igrač posle ne može da popravi.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Guru said:

A imamo i ovaj primer:

 

PG: Evans, Lekavicius, Giedraitis

SG: Brazdeikis, Dimsa, Lukosiunas

SF: Ulanovas, Butkevicius

PF: Smits, Cavanaugh

C : Hayes, Birutis

 

I onda se na pola sezone skrše Evans (ubedljivo najbolji strelac i ujedno najbolji asistent) i Cavanaugh i propuste ostatak iste, a kao zamene stignu skromni Taylor i Polonara... I Žalgiris završi 7. sa skorom 19-15. 

 

Znači možda može i domaća osnova i bez stranaca koji prave neku spektakularnu razliku... Svašta može u toj Evroligi. 

 

I onda se u narednoj sezoni pojačaju, vrati se Evans i trt ... svaka sezona priča za sebe, nema pravila.

Pao u prošloj završio kao 17-i, evo ih na drugom mestu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TB Told said:

Evo npr. učinak Geidraitisa je na nivou učinka Nanelija prošle sezone. Imao je odlične periode.  

Sa druge strane Davidoac je dobio trogodišnji ugovor sa ogromnom platom i učinkom Gilespija.

Sad je Rokas kriv što nije cele sezone imao prosek od 15+ poena? Kako da ne. Možda po rezonovanju Čovića da se od domaće osnove ne očekuje ništa, a od stranaca da pokriju sve nedostatke takve osnove i da igraju bolje nego ikad u karijeri.

 

Biće do stranaca kad se na početku prelaznog roka ne daju višegodišnji visoki ugovori neupotrebljivim igračima, koju osnovu ni jedan igrač posle ne može da popravi.

 

 

 

Tako imamo 2.1 miliona placenog no1 igraca od kojeg 11 igraca i stranih a i igraca domace osnove iz meca u mec odigra bolje.

Onda imamo stretch 5, igraca iz Barse i reprezentativca Slovenije koji nerijetko ima 15&6 u tom dresu i dodje i odigra kako?

 

Pa majku mu, nije samo do domace osnove nego i do stranaca. Nije Davidovac smetao Shabazzu Napieru da odigra kosarku i ne bhde cirkusant niti Tobeyu da promasuje zicere nakon sto ga Teodosic ostavi samog ispod obruca? 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Guru said:

Ako ćemo da se ugledamo na prošlosezonski Partizan onda to podrazumeva i kratak roster, stranu osnovu i minimalnu ulogu domaćih igrača. :classic_sleep: 

 

PG: Exum, Avramović (14 mpg), Madar

SG: Punter, Anđušić (13 mpg)

SF: Nunnally, Trifunović (9 mpg)

PF: LeDay, Papapetrou (PF/SF)

C : Lessort, Smailagić (11 mpg)

 

Ain't gonna happen, jer ne može se bez 15 igrača od kojih su bar 7 domaći, tako bar kažu...

 

 

Tako kazu pravila, pa i oni su imali toliko kako kazu pravila. Dodaj tu i Pantera sa pasosem, Koprivicu i Vukcevica i kod njih bejase 7 domacih formalno ili 6 stvarno ili sto bi Terzic rekao knjigovodstveno i realno. Ja sam mislio na ukupan broj domacih a ne sa ulogama. Nisu ni Lazarevic i Ilic imali neke uloge kod nas ove sezone primera radi, malo je tu minuta bilo u El. Nadam se da sledece sezone nece biti ni minuta.

 

Kalina ako dodje je legit starter i treba da igra minimum 25min. Ocekujem jos Tea sa ulogom od 15ak min, Nedovica 15-20 i Mitrovica sa 10-15. Nadam se da je to to od domacih. Ostali da igraju Aba ligu ili da uskoce u roster samo u slucaju povreda.

 

4 domaca igraca sa nesto malo vecim ulogama od ovih 4 iznad koje si naveo ali su i kvalitetniji od ovih kkp-ovih. Takodje po meni je i Guduric legit igrac za 25min (tako da moze i sa 3 stranca startera da se ne drzimo stranaca kao pijani plota) ali sumnjam da ga mozemo dovesti i ocekujem tu stranca a ima neki i bolji od Gudurica koji su slobodni tako bez obzira na moje simpatije prema Guduricu mozemo za slican novac dovesti boljeg igraca... Tako da se ne bi drzao bas tako striktno kkp-a (zato napisah slicno) ali svakako da osnova odnosno prva petorka bude 4 (ako dodje Kalina) ili 5 stranaca od kojih za sada imamo samo jednog legit a to je Bolomboj.

 

Dakle ovo je 10 igraca (kkp iznad je 11) sa manjim ili vecim ulogama. Tako isto ocekujem i u kkcz:

 

?, Teo

?, Nedovic

?, Hanga

?, ?

Bolomboj, ?

 

Dakle 10 igraca u primarnoj rotaciji. Jago da igra ukoliko se povredi Teo ili starter, Djurisica ako dovedemo da zameni Lazica to je super po meni i on bi mogao da cepa Aba i povremenu uskoci u El jer Nedovic svake sezone propusta cetvrtinu ili petinu utakmica, Davidovac ukoliko se povredi starter ili Hanga na 3, Ilic ukoliko se povredi neka cetvorka i eventualni Plavsic koji se pominje (izrazio sam sumnju u njegovo dovodjenje i mislim da nam i kao 3. centar treba dobar defanzivac) u slucaju da se neki od prva dva centra povredi.

 

Mitroviceva pozicija i uloga u zavisnosti sta dovedemo od ostalih visokih i on je jedan od ova dva bek ap upitnika 4/5. Da se ne vracamo na tu pricu...

 

Dakle rotacija od 10 igraca primarna (kao i kkp), 7 stranaca (kao i kkp) i startna petorka 25+min prosecno (kao i kkp) s tim da cemo mozda imati jednog domaceg tu (kome vredi dati uloge startera).

 

Mozemo li se sloziti oko toga da je to dobra koncepcija?

 

Mislim da niko ne bi bio nezadovoljan ovakvom pricom ukoliko bi se pogodili kvalitetni starteri. A da li ce to biti slucaj i gonna happen or ain't gonna happen, videcemo.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Imas Tobeya koji igra kao zmaj u reprezentaciji Slovenije i u teoriji treba da bude ta stretch 5? Los potez tada?

 

Možda ne čitaš, ali malopre sam citirao poruku gde je lepo objašnjeno zašto je to loš potez i tada i uvek.

Dovesti Tobija na osnovu Davidovac, Simonović i Mitrović je suludo.

A što se tog famoznog stretcha tiče evo i konkretan podatak, u njegovoj najboljoj EL sezoni je imao 53 šuta za tri poena za 616 odigranih minuta, kod nas je imao 45 za 328 minuta. U toj sezoni je imao tri puta više šuteva za dva nego za tri 163:53, kod nas je odnos 67:45. Toliko o tome koliko je ta Dozetova priča o strech Tobiju imala utemeljenje i u teoriji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ау брате шта исписа ти, ја сам писао о Плавшићу кошаркашу, а не новинару.

 

Hahaha jest ispalo smesno onda.

 

Al su svi komentarisali tekst Plavsica (Darka) i on je napisao deo o Rajtu i onda si ti napisao "pa se svi sad jave kako smo trebali da potpisemo Rajta."

 

Tako da ako me ne zezas, previse toga se poklopilo. 😃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TB Told said:

Možda ne čitaš, ali malopre sam citirao poruku gde je lepo objašnjeno zašto je to loš potez i tada i uvek.

Dovesti Tobija na osnovu Davidovac, Simonović i Mitrović je suludo.

A što se tog famoznog stretcha tiče evo i konkretan podatak, u njegovoj najboljoj EL sezoni je imao 53 šuta za tri poena za 616 odigranih minuta, kod nas je imao 45 za 328 minuta. U toj sezoni je imao tri puta više šuteva za dva nego za tri 163:53, kod nas je odnos 67:45. Toliko o tome koliko je ta Dozetova priča o strech Tobiju imala utemeljenje i u teoriji.

Mozda ne gledas ali Mike Tobey jeste teorisjki odlicno pojacanje za nas. 

Stretch petica kojoj je forte igra u piku. Sa kim igra u piku u reprezentaciji Slovenije i igra kao zmaj? 

Ko je u ekipi Crvene Zvezde? Mozda jedan od najboljih plejmejkera koje je Evropa vidjela koji obozava da igra u piku?

 

Sta kaze ta tvoja statistika koliko mu ne puta ispala lopta ispod kosa u dresu Slovenije i koliko u dresu Zbezde? Koliko zicera je promasio u dresu Slovenije a koliko u dresu Zvezde? 

 

Opet pitam, jel mu Davidovac smetao da pospremi te zicere?

Nije kriva samo domaca osnova kao sto nisu krivi samo stranci vec kombinacija oba ali kada promasis sa strancima legendarno kao mi onda dobijes ovo sto se gledalo ove sezone a to je da Yago projektovani 3 plej bude no1 ili no2 opcija u napadu. 

 

I opet pisem, da je Shabazz odigrao onako kako smo ocekivali druga bi se pjesma pjevala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzgred, Šabaz u sezoni 2020/21 nije igrao košarku. 29 godina, da li povreda ili nešto privatno, al' propustio čovek celu sezonu u sred igračkog prajma. Onda je leta 2021. potpisao za Zenit, odigrao 2 utakmice VTB Superkupa, povredio se i prva procena je bila da će biti van terena 3-6 nedelja... Nije više zaigrao za njih, 28. februara ih napustio (nakon što je počeo rat u Ukrajini), a do kraja sezone nije otišao nigde drugde da igra košarku. Onda u novembru 2022. potpisuje za Meksiko siti Kapitanese koji igraju G-League (19 utakmica), da bi krajem januara prešao u Armani za koji je odigrao 12 utakmica u EL, 26 u italijanskom prvenstvu i 1 u Kupu. Tu polusezonu je realno pokidao i mi smo mu na osnovu toga dali ugovor od 2 miliona i namenili ulogu glavnog igrača... Tako da ovako kada se postave stvari to uopšte nije bila takva sigurica kakvom se predstavlja, zapravo je solidan rizik dati tolike pare igraču koji pre polusezone u Armaniju praktično 2 godine nije igrao košarku. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Mozda ne gledas ali Mike Tobey jeste teorisjki odlicno pojacanje za nas. 

Stretch petica kojoj je forte igra u piku. Sa kim igra u piku u reprezentaciji Slovenije i igra kao zmaj? 

Ko je u ekipi Crvene Zvezde? Mozda jedan od najboljih plejmejkera koje je Evropa vidjela koji obozava da igra u piku?

 

Sta kaze ta tvoja statistika koliko mu ne puta ispala lopta ispod kosa u dresu Slovenije i koliko u dresu Zbezde? Koliko zicera je promasio u dresu Slovenije a koliko u dresu Zvezde? 

 

Opet pitam, jel mu Davidovac smetao da pospremi te zicere?

 

I šta vredi diskusija u kojoj ćeš ti da ponavljaš jedan te isti (stretch) netačan stav. Nije to moja statistika, nego tačna statistika, kao što je tačna i statistika koja kaže da je i u toj Sloveniji (a neozbiljno je na osnovu turnirskih takmičenja vršiti ocenu igrača) na SP imao odnos šuteva za dva i tri 47/17. Tobi nikada nije bio igrač kojem je šut za tri bio glavni kvalitet i to je činjenica. 

I sve vreme zanemaruješ njegovu potpunu defanzivnu nekombatibilnost sa ostalim igračima.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Guru said:

Ko nam kriv što nismo odabrali dobre strance kao Partizan. Još svi u prajmu, mogu da igraju po 30 minuta... A verovatno su i mogli i više da ih plate, jer nisu bacali pare na 14. 15. i 16. igrača. 

 

Suvise naivno gledas na to po meni. Kad bi znao stvarnu razliku u novcu tog leta ne bi tako pisao, a siguran sam da barem podsvesno si svestan da Zeljko, Panter, Ledej, Naneli, Papapetru, Exum, Lesor, Madar (+obestecenje), Avramovic, Smajlagic, Vukcevic itd. je mnogo mnogo vise (sa sve razlikama sa 14. 15. i 16. igracem kkcz) od Dovla, Adams, Nedovic, Dobric, Holand, Bentil, Martin, Petrusev, Mitrovic itd. a ni te pare koje su stigle kasnije za argentince nisu to ni blizu nadomestile niti smo potpisali Fakua i Vildozu na garantovane dvogodisnje i to trebas imati u vidu.

 

14. 15. i 16. igrac u Zvezdi u vidu Raduljice, Kuzmica i Lazarevica jer sve i da nismo imali njih trojicu i doveli jos jednog igraca za taj novac ne bi ni blizu taj novac nadomestili. Toliko.

 

Bilo je puno gresaka proslog leta, cak i previse, sve ide na dusu upravi odnosnk Covicu kao najodgovornijem tu, ali ne moramo bas uvek ici protiv sebe i sopstvenog kluba i porediti babe i zabe jer uslovi i okolnosti nisu bili ni priblizno isti tokom leta a ni kasnije to nije sustignuto.

 

Toliko od mene za danas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Brat od Korneta said:

Toliko od mene za danas.

 

Nemoj sada da odustaješ, biće sigurno do kraja dana još postova, greota da na neki ne repliciraš.

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kankkunen said:

I onda se u narednoj sezoni pojačaju, vrati se Evans i trt ... svaka sezona priča za sebe, nema pravila.

Pao u prošloj završio kao 17-i, evo ih na drugom mestu.

I kao takvi su bili u igri za to 10. mesto do dva kola pred kraja. Neuporedivo sa nama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Guru said:

 

Nemoj sada da odustaješ, biće sigurno do kraja dana još postova, greota da na neki ne repliciraš.

Voleo bih kad prodje ova sezona, i kad se otvori odgovarajuca tema za prelazni rok, da ti kao ovde neko ko najbolje poznaje kosarku sastavis tim kako bi ti sastavio da si na mestu uprave 😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...