Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, DameTime said:

 

Mnogo su se potrudili 🤪

 

 

Na 00:47 pošto su videli da je vrag odneo šalu i da će možda krenuti fizički da se obračunava, malo su se umešali. Zatim ga o5 puštaju da nastavi ka sudiji iako već ima tehničku.

 

Kao što rekoh, niko od saigrača da ga povuče nazad, dakle svršen glagolski oblik; neko da ga obuzda i smiri. Branko Lazić kao kapiten najopušteniji. 

Mos misliti kad Jelisaveta kaze nema nista za rucak samo boranija od juce.

Nije ni njoj lako.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clash said:

Mos misliti kad Jelisaveta kaze nema nista za rucak samo boranija od juce.

Nije ni njoj lako.

 

Kad mu Dželi kaže dragi, potrošila sam ti ovomesečnu platu 

Edited by DameTime
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, No name said:

Teodosic je slika i prilika ovog cirkusa pravi vodja ovog karavana. Pazi ti njega sinoć, kao njemu je stalo na -30 pa neke predstave izvodi, unosi se u lice itd. 

A samo dve nedelje ranije isti taj Teodosic ne putuje u Madrid gde smo možda mogli i do pobede jer smo bili egal do kraja,  već ostaje u BGD pa posle tri dana igra protiv Studentskog centra. 

Covek koji doslovno bira kada će I koliko da igra, i pazi ti sad njemu je to bože stalo u utakmici koja nama ničemu ne sluzi, a nešto se ne sećam da se nervirao u našim ranijim utakmicama gde smo i imali neku šansu.

Vidi da mu se može da radi sta hoće,  i bas zbog tog biranja utakmica mi i nismo prošli. 

Povredjen kad njemu odgovara , a onda se vrati i odigra kao mladić od 20 godina, i taman covek pomisli, dobro je, vratio se, sad ćemo krenuti u neku seriju pobeda, gospodin volsebno nestane narednih 5 utakmica I tako sve u krug. 

Zar oni misle da ljudi ne vide šta se ovde rade, ko bira kada će I koliko da igra, koje će takmičenje da se tankuje a koje je prioritet?

 

Izbaciti nas treba iz Evrope na 5 godina minimum zbog nepostovanja iste.

Treba da ustanes kada pises o Teodosicu.

 

O ostatku teksta samo cu ti reci - sram te bilo. I tebe i mnoge ovde.

 

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Raduje što gospodin Teo održava svoju formu i ističe kandidaturu da po završetku karijere, da svoj doprinos u nevladinoj organizaciji zaduženoj za pomoć Zvezdi u vanrednom stanju. Aksios. 

 

spacer.png

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, srlepajce said:

Kako sad nema nekog teksta Plavsica :classic_laugh:

 

Ni da bekne covek o 10-20, fenomenalnoj doselekciji ni ič

Ne brini, bice ga sigurno. Sad ce jos ispasti da je on krivac za debakl.

 

Sinoc je jasno kroz prenos rekao sta misli a i posle emisije.

Krivci su uprava, trener i igraci. Tim redom ali 99% krivice snose uprava i trener.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne brini, bice ga sigurno. Sad ce jos ispasti da je on krivac za debakl.

 

Sinoc je jasno kroz prenos rekao sta misli a i posle emisije.

Aha znaci ista pesma 

ja ne hvatam strim sport kluba dugo jer koci, gledao magenta i odmorim se ko covek

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

Aha znaci ista pesma 

ja ne hvatam strim sport kluba dugo jer koci, gledao magenta i odmorim se ko covek

Ne znam na koju pjesmu mislis ali stvarno ste se okomili na covjeka kao da je on neki krivac.

Sta, bice vam lakse da podnosite ovu bruku ako on pljuje iz kola u kolo sve igrace, posebno reprezentativce? 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima ko je reprezentativac?

Kritici moraju biti podlozni svi nevezano za poreklo i da li je simpatican ili ne.

O reprezentativcima na leto sad je rec o klupskim partijama

Isti taj Plavsic je za mnogo bolja izdanja prosle i na pocetku ove sezone imao sta da kaze o vodjenju ekipe, na sta lici ekipa a sad nista

O Dusku se kenja gotovo 9 meseci a Sfero izuzet od svake kritike

Covek ne zna gde bije a ekipa ko da se juce skupila ispred moje zgrade

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, srlepajce said:

Kakve veze ima ko je reprezentativac?

Kritici moraju biti podlozni svi nevezano za poreklo i da li je simpatican ili ne.

O reprezentativcima na leto sad je rec o klupskim partijama

Isti taj Plavsic je za mnogo bolja izdanja prosle i na pocetku ove sezone imao sta da kaze o vodjenju ekipe, na sta lici ekipa a sad nista

O Dusku se kenja gotovo 9 meseci a Sfero izuzet od svake kritike

Covek ne zna gde bije a ekipa ko da se juce skupila ispred moje zgrade

Kakve veze ima ko je reprezentativac? Gdje ti zivis? Pa taj Plavsic je proveo prateci te reprezentativce nekoliko nedelja na drugom dijeli svijeta i ti sad ocekujes da on ima isto glediste sto se tice Davidovca i recimo Smarta? Daj bre.

 

Ocekujes da ima isto glediste sto se tice Teodosica i recimo Tobeya? Pa ko je Teo u sprskoj kosarci druze? 

 

Igraci su egoisti a najlakse je pljuvati iz udobnosti svog doma. Daj da ne zivimo u nekom svijetu pod staklenim zvoncem.

 

Da li pretjeruje sa kritikama protiv nekih igraca? Da. Ali da se kroz cijelu sezonu toliko kritikuje, da se proziva da je podriglo sta vec, podguzna muva, kockar, debil itd itd. Ejjj u pitanju je sportski novinar u Republici Srbiji? Srbiji.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

Za mene neki "novinar" koji sat-dva pre otkaza jednom treneru velicine Duska Ivanovica napise "put pod noge" ne moze biti nista vise od podguzne muve i ne zavredjuje nikakvo postovanje

Jel bi to isto osjecao da napise za Sfera, Radonjica, Sasu Obradovica?

Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

Isto

Ok, postujem mada ne vjerujem u to. 

 

Moze mu se zamjeriti da je subjektivan i objektivan u odredjenim pricama ali svakako da to ne zasluzuje da se kaze da je podriglo sta vec bjese. 

Opet kazem, sigurno da nece zivjeti od tog respecta od strane srlepajce. Zivimo druze u Srbiji.

Link to comment
Share on other sites

Potez Teodosića jeste dziberski, ali napadati njega i spočitavati čovjeku koji je odigrao najbolje u našem timu ove godine da bira utakmice, i da je kriv za rezultate, je nebulozno.

Nijednu bitnu utakmicu nismo dobili bez Tea, plus doprinos koji je imao tokom utakmice, i kako smo izgledali kad on izađe.

Veliki naklon za mađioničara ove igre.

 

Čoviću odlazi!

  • Like 11
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Taki said:

Mi ako osvojimo aba ligu ovo će za mene biti sasvim solidna sezona.

 

Ništa neće promeniti činjenicu da je napravljena užasna selekcija i da je rezultat u el nikad gori uzimajući u obzir koliko je spucano para pa sve i da osvojimo abu i kls sa po 3:0 protiv KKP ili na koliko se već pobeda igra finale kls.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, berti said:

Bice ono...

Mitar, dobar je, neka ga tu da uskoci.

Teo... jbt, to je Teo.

Laza...kapiten, uvek moze da stegne

DD.. valjda ce da se opravi, neka ga.

Nedovic...neka ga, uvek moze da natrpa nekog, ima i ugovor

Dobric...daj ga, nase dete, igra srcem..

Jago...Gde cemo naci boljeg treceg pleja

Despot...zatrebace za kup, ostavlja srce 

I gle čuda, eto tima...

Daj i Bobija još.

Sem Bolomboja treba bukvalno sve najuriti.

Ovaj komantar sacuvati, pa pejstovati negde tamo krajem avgusta, verujem da ce biti u slovo kako je napisano.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Golijat said:

Treba da ustanes kada pises o Teodosicu.

 

O ostatku teksta samo cu ti reci - sram te bilo. I tebe i mnoge ovde.

 

 

Idolopokloniče slobodno to isto uradi.  Pošto nemam idola i nisam poklonik imam pravo na svoje mišljenje, ako ti se ne svidja slobodno zaobidji.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

Idolopokloniče slobodno to isto uradi.  Pošto nemam idola i nisam poklonik imam pravo na svoje mišljenje, ako ti se ne svidja slobodno zaobidji.

 

Jel realno da je ovo napisao🙁

Stvarno to idolopoklonstvo prema glumcima, sortistima, pevaljkama, starletama...ja ne kapiram. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Clash said:

Zivot vam zavisi od napusavanja sudija.

Koga birate da se bori za vas:

1.Teo

2.Darko

3.Żoc

 

3 je no-brainer. Teo sagori u želji dok Darko nema nikakvu reputaciju i ne bi mogao da me spasi.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, božija noga said:

Kad smo već ko Tea, ovo je top. 🏀😎

 

 

 

 

Jago očekivano pokraden, on nam je u ABA bio najbolji igrač. Teodosić odigrao isto utakmica (17) kao i doživotni DPOY Lazić, stvarno su im presmešne ove nagrade koje svake sezone dele po difoltu.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...