Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Bice ono...

Mitar, dobar je, neka ga tu da uskoci.

Teo... jbt, to je Teo.

Laza...kapiten, uvek moze da stegne

DD.. valjda ce da se opravi, neka ga.

Nedovic...neka ga, uvek moze da natrpa nekog, ima i ugovor

Dobric...daj ga, nase dete, igra srcem..

Jago...Gde cemo naci boljeg treceg pleja

Despot...zatrebace za kup, ostavlja srce 

I gle čuda, eto tima...

Daj i Bobija još.

Sem Bolomboja treba bukvalno sve najuriti.

  • Like 9
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja do sinoc nisam uspevao da se povezem sa ekipom i uglavnom sam bio prilicno indiferentan. Od sinoc mi se ovaj tim i citava garnitura ljudi koji su trenutno u Zvezdi doslovno gade (sa izuzetkom 3 igraca - Bolomboja, Jaga i Tea, pri cemu za drugu dvojicu objektivno nema mesta u ozbiljnom, ambicioznom evroligasu).

 

Jutros utisak nije nimalo drugaciji, naprotiv, osecam mucninu pri svakoj pomisli na ovaj klub i apsolutno mi ne pada na pamet da dodjem u halu do kraja sezone. Osim ako ne bude neki organizovani bunt protiv zeleznicke pudlice, sto ce se desiti nikad.

Edited by fradler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sramota na mnogo nivoa, cela sezona

i namestanje za jos jedan skandalozan ABA PO

gde najveci srbin ima dobre sanse da nas ugazi

Cuj, da nas ugazi?! Realno i i te kako, ( s razlogom, doduse) najprecenjeniji EL trener,  pa da igramo dvanaest serija uzastopno, ne bi nas dobio. Dabogda ga komsije zivele do kraja karijere a mozzart afirmisao kao jucerasnjim tekstovima.

Meni je ponajvise zao komsijskog auditorijuma, koji ce pre da ode u ABA2, nego li da uputi realnu kritiku doticnom coveku. Tuga jedna pregolema. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, mister-no said:

Meni je Sfero pre svega kriv što je prihvatio ovu skarabudžu od tima...

Ok, da shvatamo da je dugo bez posla i prihvata bilo šta iz EL.

Pod dva, ti ne radiš neko vreme, valjda imaš neku listu igrača, neki plan..

Ti dovedeš Gileta i Smarta, sve jasno, i jasan pokazatelj u januaru koji ćemo biti na kraju, samo to je za otkaz.

Ovaj što kaže da je dobar za nastavak "Kuma", tačno je doveo brata Freda Gileta, on u nastavku potpisuje predugovor s Partizanom i Sfero ga pošalje na "pecanje".

Pod tri, čemu da se nadamo dogodine ako i dobije u Aba. Mislim da ćemo to možda i dobiti jer imamo domaći teren i možda malo veći motiv jer je ipak Željko želeo nešto više u EL.

I da dobijemo, dobio si tim koji nije ni top 10 u EL.

Gavraniću tebe je udario brzi voz a ti se trkaš s putničkim.

Pod četiri, u ekipi ima više šerifa, Teo, Luka, Branko.. Ozbiljna ekipa može da ima samo jednog šerifa na klupi i njegovu produženu ruku na parketu.

Pod pet, ekipa bez Tea ne znam da li je dobila neku ozbiljnu utakmicu. Veliki nedostatak karaktera i mentaliteta, mislim da pravi trener ne bi dozvolio sebi tim bez toga. Tako da ovi raspadi, a jedan mini raspad, sličan ovom protiv Efesa se dogodio u Podgorici, uglavnom idu na dušu trenera. Mentalna priprema nula.

Tako da što se mene tiče Sferu je najmanji problem to što je poltron. Svakako trener ne može biti protiv sopstvene uprave.

 

P.S. Podseti me ovaj Instagram klip sa Čovićem i glasom Harisa, izgleda da smo krivi za još jednu "nesreću", priča se da je Haris na'vatao Melisu sa Drčelom na gomili.

Čaršija ko čaršija.

 

Sve 5, ali koji su to Haris i Melisa?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mille plateaux said:

Cuj, da nas ugazi?! Realno i i te kako, ( s razlogom, doduse) najprecenjeniji EL trener,  pa da igramo dvanaest serija uzastopno, ne bi nas dobio. Dabogda ga komsije zivele do kraja karijere a mozzart afirmisao kao jucerasnjim tekstovima.

Meni je ponajvise zao komsijskog auditorijuma, koji ce pre da ode u ABA2, nego li da uputi realnu kritiku doticnom coveku. Tuga jedna pregolema. 

znao sam da ste tu negde, borbena spremnost na najvisem nivou posle onoga sinoc ❤️

moj post uopste nema toliko veze sa komsijama koliko sa nama i ovom tugom od selekcije i igre

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, suptil said:

Nismo hteli da cekamo u leru Partizan kao prosle godine. Sad ce nasa takmicenja biti regularnija. Koliko smo tacno dana prosle godine cekali na mec sa Partizanom? Odlaganje zbog Partizanovih utakmica u Evropi.njihovo dizanje forme a nase debljanje igraca i izlaska iz ritma....

Ove godine bi nam bilo lakše, nemamo iz kog ritma da izadjemo. Zli jezici bi rekli da uopšte nismo ni ulazili u taj ritam ove sezone 😄

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NikadProtivKaline said:

znao sam da ste tu negde, borbena spremnost na najvisem nivou posle onoga sinoc ❤️

moj post uopste nema toliko veze sa komsijama koliko sa nama i ovom tugom od selekcije i igre

 

Ma jok bre, ja se upecah samo za najveceg ikad, a slazem se skroz za sinocnji kriminal. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dzonii said:

Sad ce kao po obicaju Covic da pusti buvu preko nekog insajdera  kako dovodimo nekog strava igraca za narednu sezonu i brzo ce da se zaboravi ova sramota od sinoc.

Spoiler

licensed-image?q=tbn:ANd9GcQNVpIBkLM0BBO

 

Link to comment
Share on other sites

Nekadašnji član stručnog štaba reprezentacije Srbije kaže da je selekcija tima Crvene zvezde skandalozno odrađena.

- Nigde na svetu nema ovakvo navijanje, da 25 hiljada ljudi dolazi da vas gleda, da se ljudi biju za karte... Bar su zbog tih navijača morali da igraju bolje. Neka se ljute, ali Zvezda je napravila lošu selekciju. Majstore, dovodiš Amerikanca da ti bude 12. ili 13. igrač. Tolike igrače dovodiš, a Luka Mitrović ti najbolji igrač. Majstore, kad dovodiš iz Amerike, tražiš ovakve igrače kao što ima Efes, Panatinaikos... A ne neke za koje niko nije čuo - dodaje Nikolić.

 

 

Struka je rekla svoje

Spoiler

 

  • Love 2
  • Ha-ha 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nini3112 said:

Bukvalno sve sem Bolomboya i Tea ne bi imalo mesta u ozbiljnom sistemu i klubu

I Rokas je sve blizi,utapa se u masu duze vreme losim igrama

roki je posten igrac

u dobrom sistemu gde se zna plan igre sigurno mnogo bolji nego u ovome sto mi igramo poslednjih nekoliko meseci

ja bih ga svakako zadrzao za sl. sezonu, ali siguran sam da covic vec razmislja kako mu je dobric za manje iste ili vece pare bolji

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Kronostime said:

Svako se cese gde ga svrbi. :classic_biggrin:

 

To ovde nije slučaj. Cele sezone pišem da igrači nisu krivi več onaj koji ih je doveo. Eto bilo mi smešno kako sam pročitao naslov. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teodosic je slika i prilika ovog cirkusa pravi vodja ovog karavana. Pazi ti njega sinoć, kao njemu je stalo na -30 pa neke predstave izvodi, unosi se u lice itd. 

A samo dve nedelje ranije isti taj Teodosic ne putuje u Madrid gde smo možda mogli i do pobede jer smo bili egal do kraja,  već ostaje u BGD pa posle tri dana igra protiv Studentskog centra. 

Covek koji doslovno bira kada će I koliko da igra, i pazi ti sad njemu je to bože stalo u utakmici koja nama ničemu ne sluzi, a nešto se ne sećam da se nervirao u našim ranijim utakmicama gde smo i imali neku šansu.

Vidi da mu se može da radi sta hoće,  i bas zbog tog biranja utakmica mi i nismo prošli. 

Povredjen kad njemu odgovara , a onda se vrati i odigra kao mladić od 20 godina, i taman covek pomisli, dobro je, vratio se, sad ćemo krenuti u neku seriju pobeda, gospodin volsebno nestane narednih 5 utakmica I tako sve u krug. 

Zar oni misle da ljudi ne vide šta se ovde rade, ko bira kada će I koliko da igra, koje će takmičenje da se tankuje a koje je prioritet?

 

Izbaciti nas treba iz Evrope na 5 godina minimum zbog nepostovanja iste.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Jbg ako ne znaš nije ni bitno, kao vic kad moraš da objašnjavaš.

To je za ove čaršijane koji su upućeni.

Znam sada (zahvaljujuci pomoci @Juan Pablo Montoya). Mada se dotična zove Melina. Ali, nebitno. Neka se gomilaju, drpaju, 'vataju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, No name said:

 

 

Izbaciti nas treba iz Evrope na 5 godina minimum zbog nepostovanja iste.

Zaista je degutantno i krajnje nekorektno devalorizovati ponasanjem tako eminentnu sportsku organizaciju, kojom rukovodi altruisticki spanski lobi. 
Prvo da im popusimo kurac, zatim da nas izbace na deset godina. Ako moze i neka finansijska kazna, pride. Sto da ne?!

Edited by mille plateaux
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mille plateaux said:

Zaista je defugantno i krajnje nekorektno devalorizovati ponasanjem tako eminentnu sportsku organizaciju, kojom rukovodi altruisticki spanski lobi. 
Prvo da im popusimo kurac, zatim da nas izbace na deset godina. Ako moze i neka finansijska kazna, pride. Sto da ne?!

Slažem se , i finansijski itekako. Pošto je očigledno da Imaju pare, pa ih rasipaju na ispušene muštikle, talente od 28 g, dede, babe, I ostale bezveznjake, uključujući i strance koji su čak i gori od domaćih igrača (tobi, gilespi) , onda i finansijski kazniti, kao npr Teodosica za onu cirkusku predstavu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, No name said:

Teodosic je slika i prilika ovog cirkusa pravi vodja ovog karavana. Pazi ti njega sinoć, kao njemu je stalo na -30 pa neke predstave izvodi, unosi se u lice itd. 

A samo dve nedelje ranije isti taj Teodosic ne putuje u Madrid gde smo možda mogli i do pobede jer smo bili egal do kraja,  već ostaje u BGD pa posle tri dana igra protiv Studentskog centra. 

Covek koji doslovno bira kada će I koliko da igra, i pazi ti sad njemu je to bože stalo u utakmici koja nama ničemu ne sluzi, a nešto se ne sećam da se nervirao u našim ranijim utakmicama gde smo i imali neku šansu.

Vidi da mu se može da radi sta hoće,  i bas zbog tog biranja utakmica mi i nismo prošli. 

Povredjen kad njemu odgovara , a onda se vrati i odigra kao mladić od 20 godina, i taman covek pomisli, dobro je, vratio se, sad ćemo krenuti u neku seriju pobeda, gospodin volsebno nestane narednih 5 utakmica I tako sve u krug. 

Zar oni misle da ljudi ne vide šta se ovde rade, ko bira kada će I koliko da igra, koje će takmičenje da se tankuje a koje je prioritet?

 

Izbaciti nas treba iz Evrope na 5 godina minimum zbog nepostovanja iste.

Ta njegova reakcija nije bila zbog ove utakmice (tehničke) nego zbog cijele sezone i odnosa sudija prema Zvezdi.

Utakmice je počeo birati kada smo već isali a kup je odigrao povredjen.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...