Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

33 minutes ago, berti said:

Ugled je toliko ukaljan da ne znam sta moze da ga opere, a narocito ne utakmica u Carigradu. Pobedom nista ne dobijamo, a treba li da se napominje medijska eksplozija koja bi usledila ako oni prođju. Od onog Filipa Švarma, pa dalje. Plus puls vere u sebe koji bi kod njih naglo ojačao.

Zaboravlja se kada je nama gorelo, a DV posle njihovog poraza od Zadra rece da su izgubili jer im se može.

Ja verujem u sportsku pravdu i smatram da nije pametno da je cackamo tako sto cemo namerno da izgubimo neku utakmicu. Jednostavno, utakmici treba pristupiti kao i svakoj drugoj sto smo do sada. Sta je radio Vujosevic nas ne treba da zanima, zar da budemo kao on?

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Ne pitamo se mi bas mnogo u toj utakmici vec se najvise pita Efes. Tako da te price da ih namerno pustimo ili da se bas potrudimo da ih dobijemo da ne bude posle kako smo pustili, su mi totalno bezveze. 

 

Mi treba da gledamo samo nas, ako Sfero misli da Teo moze i treba da igra onda neka igra, ako misli da treba da odmori kao sto je nebrojeno utakmica propustio onda neka odmori (slicno i za ostale igrace, Tea sam uzeo kao primer). I to odmaranje ne treba da ima nikakve veze ni sa kim drugim do nas. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno o kakvim igrama Lazarevica (koji bi mozda i imao malu i normalnu ulogu da smo mi normalan klub i sistem i da on sad nije totalno bez samopouzdanja) 40 min pricate i o kakvim pustanjima pricate. Mi ne mozemo u El da pustimo ni Albu.. i oni bi nas u gostima rutinirali, o Asvelu necu da pricam. Ta 2 kluba da imaju domaci teren sad bi mi bili poslednji potouno zasluzeno. 

 

Posto sam bio banovan iako mi to ne menja nista u zivotu. Hteo bi da pitam koja je normalna reakcija nekog ko voli KKCZ na ovo Covicevo izivljavanje (sl sez ce da bude i MNOOOOGOOOOO GORE). Neko za ovakvo vodjenje kluba moze da dodje sa bombom na utakmicu i mene to nimalo ne bi iznenadilo. Ovo je ruganje i urnisanje u mozak gore je nego na Shuter islandu, a ogromna vecina to voli i zeli jos. Kako reagovati na to ?

Link to comment
Share on other sites

Ok je kada se kaze da treba samo sebe da gledamo, da igramo na pobedu svaku utakmicu. To je normalno. Ali, kada neko pocne da objasnjava da je dobro za srpski sport da oni ili mi prodjemo dalje, da ne treba usko klubaški gledati... Svaki ciganin nasu pobedu u Bariju gleda kao uspeh Zvezde, nikome ne pada na pamet da je to uspeh yu sporta. Kada smo doboli Liverpul, svi smo to doziveli kao veliku pobedu maseg kluba... I oni sada ako prodju, to ce slaviti iskljucivo kao uspeh KKP i to jeste tako. Srpki sport nema nikakve veze sa njihovim prolaskom dalje i odlaskom eventualnim na f4 ili osvajanjem iskljucivo uspeh KKP. Eno reprezentacije, pa se tu moze navijati za uspeh drzavnog tima. Klubovi imaju rivalitet i normalno je da navijac Boke nece da se raduje ako River uzme kup libertadores, ali zajedno mavijaju za reprezentaciji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne moramo mi namjerno gubiti, ali ostavimo Tea,Nedovića Bolomboja u Beogradu,neće nam prvi put biti.Mi ako to nekim spletom okolnosti dobijemo,opet ponavljam to će biti najgluplji potez u našoj istorji.

Malo nam je što su nas prozivali kako 10 godina trošimo neke državne milione a ne možemo medju 8, a realno trošimo ove godine i od polovine prošle,da smo imali Kmpaca,Vildozu i trenera Ivanovića od početka bili bi sigurno medju 8.A prethodnih godine kada smo imali budzet vjer ne više od 6-7 miliona nije ni bilo realno da udjemo medju 8 a da ne spominjem da ni jedne godine nismo uspjeli zadržati najbolje igrače.

I sad trebaju opet proći,a ako udju u play in uće i u play of.

Eto volio bi čuti bar jedan argument od tih Zvezdaša koji misle da trebamo dobiti,nemojte samo o nekoj višoj sili kako će nam se vratiti i sličnim glupostima,da je pravde u svijetu mnoge bitnije životne stvari ne bi bile kakve jesu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ljudi različito gledaju na te stvari, ništa tu nije ispravno i pogrešno. Ja bih npr voleo da mi dobijemo Efes a da Partizan izgubi od Valensije.

To bi bilo najbolje ali to su onda stresnih 24h posto Partizan tek igra u petak.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, božija noga said:

Evo da dodam i ovaj stats. Uz Žalgiris najviše smo koristili domaće igrače 😁

 

 

Posoli ove rane otvorene. 😂

Ja sam mišljenja da Teo neće ići u Stambol i da ćemo bez njega prvi put pobediti u ovoj sezoni. 

Jer veliki i ozbiljni klubovi idu uvek na pobedu a mali kalkulišu. A složićemo se da Zvezda koliko god Čović pokušava da nas sroza, je i dalje veliki klub. 

Link to comment
Share on other sites

Rivalitet u sportu je normalan, bar do neke granice, ali meni svaka, pa i najnebitnija pobjeda Zvezde znači više nego što mi smeta bilo kakav Partizanov uspjeh.

Iskreno, nisu mi sasvim jasna drugačija razmišljanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi vi stvarno mislite da se mi bilo sta pitamo u Istanbulu?

 

Efec ce da izadje sa stavom da nas pojede(koga ce ako ne tim koji je na 16 mestu) i ovoliki zicer nisu ludi da propuste.

Jedino da nas prokenja sut a oni da odigraju najgoru utakmicu u sezoni.

Edited by Don Dusko
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Ljudi vi stvarno mislite da se mi bilo sta pitamo u Istanbulu?

 

Efec ce da izadje sa stavom da nas pojede(koga ce ako ne tim koji je na 16 mestu) i ovoliki zicer nisu ludi da propuste.

Jedino da nas prokenja sut a oni da odigraju najgoru utakmicu u sezoni.

Ipak si se ogradio, za svaki slučaj :classic_smile:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Don Dusko said:

Ljudi vi stvarno mislite da se mi bilo sta pitamo u Istanbulu?

 

Efec ce da izadje sa stavom da nas pojede(koga ce ako ne tim koji je na 16 mestu) i ovoliki zicer nisu ludi da propuste.

Jedino da nas prokenja sut a oni da odigraju najgoru utakmicu u sezoni.

Jbg, ne gostujemo u rukometu Barseloni, pa da je sf dobiti tamo. Mi kompletni nismo nesto mnogo slabiji od njih, ako nas krene, plus njihov faktor moranja... Lako se desi da kad bas najvise moras, omda bas i ne ide. A mi nismo KK Split, pa da nas razvale i kad ih ne ide uopšte.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, božija noga said:

Evo da dodam i ovaj stats. Uz Žalgiris najviše smo koristili domaće igrače 😁

 

 

 

Na osnovu ovoga je jasno da moramo značajno manje da koristimo domaće igrače ako želimo da budemo uspešni, dakle ključ je u dobroj stranoj osnovi od 7-8 igrača, bez toga nema rezultata. :default_coffee:

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Guru said:

 

Na osnovu ovoga je jasno da moramo značajno manje da koristimo domaće igrače ako želimo da budemo uspešni, dakle ključ je u dobroj stranoj osnovi od 7-8 igrača, bez toga nema rezultata. :default_coffee:

Aktuelizuje se debata iz naziva stare teme domaća osnova ili strani plaćenici. 🤣

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi mozemo da pobedimo Efes samo ako oni odigraju sa ispod 80% borbenost i zelje.
A ne sumnjam da ce biti na 100% da iskoriste zicer.

 

I da nam odlucuje za prolaz ne bismo imali velike sanse obzirom kako smo igrali gostovanja.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Efesa, voleo bih da vdim Topa na terenu. Rezultat sudijskog kriterijuma docice do izrazaja tokom meca ako zatreba. Tako da, mi smo u top 16 komsije u top 11. Mi cemo biti sa 11 pobeda 16. Partizan za 16 pobeda 11.   Cela sezona je jedna velika parodija na termin "Zadovoljstina".

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...