Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 hours ago, Систем те лаже said:

Можда данас. Колико сам начуо ми њему плаћамо само рехабилитацију, а уколико буде иоле спреман за озбиљнију кошарку, потписаћемо уговор за нову сезону.

Evo ga zagrijava se. 

35 minutes ago, elmulinho said:

Ne igraju Teo i Gidra, a Svero nece ni skinuti Smarta po navici vrv

I Smart. Info iz sale ahahah. Samo cekam da neko napise...srecno danas. Ma sta njima srecno, srecno meni 🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ovo sam ja na basketu a ja sam teski nemac pojma!

 

Brisi ovo dok Coki ne procita inace si deo domace osnove za sledecu sezonu

  • Like 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, NMX said:

Kako će se Efesu usrati u život, nisu svesni

 

ezgif-3-123d7e09f3.gif

zbog ovog poteza sam se za dlaku odao. Onako sam ga slatko opsovao... kad me neki lik pogleda, govance se u meni zaledilo. Onda kao u fazonu, tako je, ajmo sad kontra 😂

Edited by Abizolirni
  • Love 1
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

Lazarevic je imao opciju da šutne za 3, da položi loptu lagano ili da zakuca. Od svega nabrojanog on se odlucio da baci bombu i pokuša da polomi tablu. Za kaznu bi mi igrao svih 40 minuta protiv Efesa. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, K.Dot said:

Lazarevic je imao opciju da šutne za 3, da položi loptu lagano ili da zakuca. Od svega nabrojanog on se odlucio da baci bombu i pokuša da polomi tablu. Za kaznu bi mi igrao svih 40 minuta protiv Efesa. 

Ili da jednostavno prosledi pas za, cini mi se, Jaga, koji je bio skroz sam.

Pomera granice ovaj njegov antitalenat, mislim da ni njemu vise nije prijatno sto igra u Zvezdi.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, K.Dot said:

Lazarevic je imao opciju da šutne za 3, da položi loptu lagano ili da zakuca. Od svega nabrojanog on se odlucio da baci bombu i pokuša da polomi tablu. Za kaznu bi mi igrao svih 40 minuta protiv Efesa. 

To nije kazna za njega vec za nas koji gledamo 😋

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Kudos to Smart.Ne odigras poslednjih par utakmica i onda pokidas.

 

Pa sad da je bas pokidao i nije. 13 poena za 26 minuta Nedovic sto je dao 19 za 15 minuta sa puno boljim procentima sveukupno, to bi se moglo nazvati kidanjem. Smart je igrao sad kao i ranije manje vise a i nije bio ne znam koliko van stroja pa igrao je protiv Reala pre tipa 9-10 dana ako se ne varam.

 

Ne odgovaram sad tebi toliko koliko generalno da se nadovezem na pricu o Smartu zasto mislim da ne bi trebao ostati.

 

Danas je bio je dobar, imao par lepih poteza, ali ovo je klasicna Smartovska partija gde na neki dobar potez neshvatljivo uvek gubi neke lopte bezveze i masi otvorene trojke redovno.

 

13 poena, 5 skokova, 4 asistencije i sve je to fino ali 1/5 za 3 je neka klasika od njega, 2 bacene lopte protivniku u ruke, 2 puta dobio po rampu, par kikseva u odbrani itd.  Nekako uvek anulira jedan dobar potez sa 2 losa. Odnosno u Aba ligi sa po jednim losim a u Evroligi sa po 2 losa.

 

Nadam se da nismo ludi da ga ostavljamo za narednu sezonu jer nama treba bolji igrac i od Nedovica (koji ima ugovor) na toj poziciji za starteta (a da Neda bude bek ap sa 15 do 20min po mecu) a Smart to nije. On i dalje spada u red mladjih igraca jer ima 24 godine (mada za 2 meseca puni 25) i jeste potencijal na neki nacin s obzirom na prvu sezonu u Evropi jos dosao na pola sezone i fino se uklopio i ima prodor i sve to stoji al nije da ima 19 godina kao Topic pa da se ocekuje ne znam koliki napredak. 

 

Smart je dosao kao kombo navodno ali nema sanse da je on plej za El uslove, dakle cist sg ili kao undersized trojka kao sad sto je igrao al to samo u nekim specijalima par minuta tokom meca jer to u El tesko prolazi a za pleja jos manje sanse da bi prosao. Hanga je osetno bolji tu kao kreator za druge a ni on nije plej. Dakle sg koji sutira 19.5% u El (u G ligi je sutirao 33% a ni to nije sasvim dobro al ajde, a tamo je i Simonovic sutirao 35%) a nema odbranu ni blizu Holinsa i prosto nije za plej of El ekipu. Odnosno mogao bi biti bek ap od 10ak mina ako bi na 2 imali za startera recimo Larkina, Boldvina, Nana, Haurda, Musu, Pantera, Lojda ili Gudurica posto su to sve bolji igraci od Nedovica ali posto imamo Nedovica koji ce zasigurno biti tu i naredne sezone mislim da nema govors o tome da li Smart treba da ostane. Svaki put kad je bilo tvrdo na El utakmici i kad nam je dosta trebalo Smart je promasio trojku ili izgubio loptu.

 

Dakle stvar je jasna, treba bam bolji igrac od Nedovica za startera na sg (ako mislim nesto da uradimo naredne sezone), Smart to nije. 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao utakmicu samo sam sad bacio pogled na delove kad je igrao Trej. Ono što je zanimljivo jeste da je uvek bio u kombinaciji sa Gilespijem na centru. Vidim da je imao dobru partiju Gilespi danas i nije mi iznenađenje. Potvrdilo se samo da i Gilespi može biti koristan u napadu kad ne mora sve od njega da zavisi u reketu. Trej je prototip igrača koji je komplementaran sa Gilespijem jer je klasičan krilni centar koji igra u reketu ali i koji zna da bude opasan i spolja. Dosta je Trej vremena danas proveo na liniji za 3 poena i ako bez učinka privlačio je protivničke igrače jer znaju da može da pogodi a samimi tim, praznio reket što je ostavljalo dosta prostora Gilespiju za manevar. Svakako do kraja ove sezone mnogo korisniji će nam biti Gilespi kao bek ap centar nego Tobi, s obzirom da će Trej pokriti poziciju krilnog centra koji može da igra i spolja i da pogodi za 3. Sve ono što se od Tobija očekuje a šta on ne može.

Edited by Čočo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...