Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

23 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Samo pobeda Zvezde me zanima. Ostalo bas svejedno.

Nismo mi Spanci i Turci valjda.

Mene zanima samo da Efes dobije taj mec.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim forumasima, ovo je moj prvi upis. Roster za sledecu sezonu licitiram u sledecem upisu, da ispostujem tradiciju. Sto se tice ocekivanja o mecu sa Efesom, mi cemo taj mec izgubiti, a verujem i sutra protiv Hrvata (da ne kazem Splita). 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, rasheed said:

Pozdrav svim forumasima, ovo je moj prvi upis. Roster za sledecu sezonu licitiram u sledecem upisu, da ispostujem tradiciju. Sto se tice ocekivanja o mecu sa Efesom, mi cemo taj mec izgubiti, a verujem i sutra protiv Hrvata (da ne kazem Splita). 🙂

Samo nemoj da mrzis more i dobrodosao si u nas skromni dom.

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, rasheed said:

Pozdrav svim forumasima, ovo je moj prvi upis. Roster za sledecu sezonu licitiram u sledecem upisu, da ispostujem tradiciju. Sto se tice ocekivanja o mecu sa Efesom, mi cemo taj mec izgubiti, a verujem i sutra protiv Hrvata (da ne kazem Splita). 🙂

Ne igraj se prijatelju 😂

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, rasheed said:

Pozdrav svim forumasima, ovo je moj prvi upis. Roster za sledecu sezonu licitiram u sledecem upisu, da ispostujem tradiciju. Sto se tice ocekivanja o mecu sa Efesom, mi cemo taj mec izgubiti, a verujem i sutra protiv Hrvata (da ne kazem Splita). 🙂

Molba, nemoj.

Edited by Don Dusko
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, rasheed said:

Pozdrav svim forumasima, ovo je moj prvi upis. Roster za sledecu sezonu licitiram u sledecem upisu, da ispostujem tradiciju. Sto se tice ocekivanja o mecu sa Efesom, mi cemo taj mec izgubiti, a verujem i sutra protiv Hrvata (da ne kazem Splita). 🙂

Nisi pratio na času izgleda dovoljno. 😄 Dok se ne završi ova sezona ne sme se na ovoj temi licitirati sa imenima(pojačanjima) osim ako neki,, pouzdani" izvor ga nije naveo kao opciju kako ovde na forumu tako i na sportskim stranama nekog relevantnog portala. U suprotnom ćeš biti uskraćen pisanja narednih 5 dana na forumu. Tako da sačuvaj roster za sledeću godinu još nekih 2,3 meseca. 🙂

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Pečat na najodvratniju sezonu u EL bi mogao da bude pobeda u Istanbulu, koju ama baš niko ne očekuje. Medjutim, verujem da će gazda deliti premije da se ne zapinje. 

Da, da..morace zestoko da im plati da ne oduvaju rutinski Larkina, Clyburna...i ostalu boraniju iz Efesa.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, rasheed said:

Pozdrav svim forumasima, ovo je moj prvi upis. Roster za sledecu sezonu licitiram u sledecem upisu, da ispostujem tradiciju. Sto se tice ocekivanja o mecu sa Efesom, mi cemo taj mec izgubiti, a verujem i sutra protiv Hrvata (da ne kazem Splita). 🙂

 

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, rasheed said:

Pozdrav svim forumasima, ovo je moj prvi upis. Roster za sledecu sezonu licitiram u sledecem upisu, da ispostujem tradiciju. Sto se tice ocekivanja o mecu sa Efesom, mi cemo taj mec izgubiti, a verujem i sutra protiv Hrvata (da ne kazem Splita). 🙂

Trebao si ti to spucati odmah. I pusti ove što ti govore ovo, ono..ljubomorni su jer imas roster prije njih, samo ti po svom. Ko ga jebe, jednom se živi.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Naravno da sam upoznat, sala je i bila u pitanju. Svakako koliko sam nacuo, pevace se Mars na Drinu sto se mnogima ne svidja, a iskreno i meni. U ove dve utakmice sa Splitom i Efesom uopste ne verujem u pobede, ali Aba je nasa :))

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, rasheed said:

Naravno da sam upoznat, sala je i bila u pitanju. Svakako koliko sam nacuo, pevace se Mars na Drinu sto se mnogima ne svidja, a iskreno i meni. U ove dve utakmice sa Splitom i Efesom uopste ne verujem u pobede, ali Aba je nasa :))

 

Sta bre ne volis Mars na drinu?

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Geronimo said:

Mnogo se mi nesto zezamo i veselimo za navijace ekipe sa skorom 11-22. Ja bih ipak cutao, bolje mi je to nego da 'komsiji crkne krava'... 

Bravo sa Duska! Covek se posrao Covicu u usta - on u play inu, a mi... Bila bi tek fora nad forama da je Sabaz isto usao u play in i Simonovic uzeo EC. Ja bih samo ova sezona da prodje...

A sto se tice Stambola - igraci i strucni stab gace nece skinuti. Bilo sta drugo bila bi nasa sramota.

 

I da, "navijao" sam za Guduru, Motlija i Efes veceras, i mislim da smo bez sansi u Stambolu, da ne bude zabune....

Pa vidi, mozda bismo i mi bili u play in da smo imali Howarda i Monekea. A zna se ko ih nije hteo...

 

Mada bez zezanja, nisam impresioniram Ivanovicem. Juce da su izgubili bilo bi njegovom krivicom jer nije hteo da trazi challenge kod faula na Monekeu (bio nesportski kao kuca).

16 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Znao je batica tri koraka unapred. Sjebem Zvezdu i Čovketa, uzmem Šabana i Tobija, Baskoniju prosere bad luck... dovedu mene i ja imam i Čimu i malog tršavog...

 

4a5001b7beea096457f480c8808572428b-09-ro

4D chess.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve i da jeste odbio Howarda i Monekea... Ovaj prvi na vec postojece Nejpira, Yaga, Tea i Nedovica nikako ne bi isao. Pritom je Howard igrac kojeg moras pustiti da izdivlja da bi izvukao iz njega maksimum, na sta ne bi mnogo (ozbiljnih) trenera pristalo, a i mi nismo imali prostora da mu damo takvu ulogu. Sto se tice Monekea tu se Covic djubretarski igra recima i redosledom desavanja dogadjaja. Nemam informacije, ali mi sva logika govori da smo bili blizu Sengelije i da je Duskova procena bila da ga cekamo i ne potpisujemo Monekea koji je prosle sezone (koja mu je ujedno i jedina u EL) imao 13 minuta i 4 poena u proseku. Sa Sengelijom se izjalovilo, a Moneke je u medjuvremenu potpisao za Baskoniju. Ako je sve bilo tako, po meni su to sasvim racionalne Duskove odluke.

Edited by СтелаРоса
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Perkos2 said:

Idealna prilika da se pogledamo u ogledalo. Počev od ovih iz kluba, trenera i igrača pa sve do navijača i forumaša. Da vidimo ko smo i kakvi smo!

Moralne drolje smo i ološ odvratni, pa šta. Ima gore i od toga. Na kraju ćemo svi u pakao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Sve i da jeste odbio Howarda i Monekea... Ovaj prvi na vec postojece Nejpira, Yaga, Tea i Nedovica nikako ne bi isao. Pritom je Howard igrac kojeg moras pustiti da izdivlja da bi izvukao iz njega maksimum, na sta ne bi mnogo (ozbiljnih) trenera pristalo, a i mi nismo imali prostora da mu damo takvu ulogu. Sto se tice Monekea tu se Covic djubretarski igra recima i redosledom desavanja dogadjaja. Nemam informacije, ali mi sva logika govori da smo bili blizu Sengelije i da je Duskova procena bila da ga cekamo i ne potpisujemo Monekea koji je prosle sezone (koja mu je ujedno i jedina u EL) imao 13 minuta i 4 poena u proseku. Sa Sengelijom se izjalovilo, a Moneke je u medjuvremenu potpisao za Baskoniju. Ako je sve bilo tako, po meni su to sasvim racionalne Duskove odluke.

Ok, neka ga Dusko otera za sledecu sezonu i preusmeri na Mali Kalemegdan. Baś hoće i trči, udara se nogama u guzicu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...