Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Markoss said:

Ja bih zadrzao Rokasa. On u slucaju toga da stvari budu poslozenije, moze da bude daleko korisniji.

 

In the other news, raspitujemo se za zdravlje Stepha Jovica, literally. 

Ako je mogao lažni plej Stefan Marković da igra godinu ipo dana kod nas ne vidim što ni Stefan ne bi mogao koji je pri tom prošao dosta toga sa našim klubom, da ne navodim sta sve.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Filbi said:

Ako je mogao lažni plej Stefan Marković da igra godinu ipo dana kod nas ne vidim što ni Stefan ne bi mogao koji je pri tom prošao dosta toga sa našim klubom, da ne navodim sta sve.

 

2 minutes ago, Filbi said:

Ako je mogao lažni plej Stefan Marković da igra godinu ipo dana kod nas ne vidim što ni Stefan ne bi mogao koji je pri tom prošao dosta toga sa našim klubom, da ne navodim sta sve.

To su ti naši kriterijumi i onda kasnije kuknjava.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

Ja bih zadrzao Rokasa. On u slucaju toga da stvari budu poslozenije, moze da bude daleko korisniji.

 

In the other news, raspitujemo se za zdravlje Stepha Jovica, literally. 

haha tacno sam znao

opet ce Hanga da glumi pleja

ako i on ostane

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sinisa85 said:

 

To su ti naši kriterijumi i onda kasnije kuknjava.

Pa eno ti Stefana Markovica nek ti igra da slavi koš kao gol na Marakani

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, berti said:

Mi baš spremamo neki all stars tim za iducu sezonu, pa nam Rokas ne pasuje. Dabome, on je problem, a ne balvanerosi kojima smo krcati. Mi smo tako idiotski skrpljeni da nam sledeca sezona ne zavisi od toga ko ce doci, nego ko ce ostati. A ostace Despot, Laza, Luka, Deda, Dača, Nedovic. Uopste nije nemoguce da se Kuzma vrati, ostanu Fredi i ambulantni inventar TT.

Da izvinete na izrazu sere mi se vise da u svaku grupu stavljate Nedovica. Jeste da ima mana, ali je bar kosarkas za razliku od tog Lazarevica.

 

Sto se tice Gedraitisa daleko mu lepa kuca, da je na njegovo mesto Dobric i da ne moze bazen da pogodi kao i doticni trenutno, ovde bi bio najpljuvaniji igrac posle Nedovica.

Edited by Dzonii
  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, srlepajce said:

Ostao bi da ga zelimo 

Bas deluje ko super lik

 

Drag mi je lik sto uopste nije ni bitno, da li zasluzuje da ostane po pokazanim igrama? 

... hm ... tu je negde ali znajuci koga bi preCednik mogao sve da dovede na njegovo mesto nemam nikakvu sumnju da treba da ostane, manja ce biti steta ... verovatno.

Moguce da je u psiholoskom padu poslednje vreme jer nije resio status a opet ni to nije neko opravdanje.

Sveropulos mu nije nasao adekvatnu ulogu. Covek je igrac tranzicije, trkac, gde se bas i ne uklapa preterano u viziju Sveropulosa, tako to meni deluje.

 

29 minutes ago, Sinisa85 said:

A koji su Rokasu glavni kvaliteti?Šut vrlo upitan a to mu je kao glavni kvalitet,odbrana ispod prosječna,stalno neko kašnjenje stizanje igrača,imam osjećaj da pusti igrača da prodje pa ga onda nešto stiže,al u stvari to su vrlo loše lateralne kretnje pa ga lagano zaobilaze.Borben jeste,nije se povredjivao,ali da li je to dovoljno,pa možda jeste ako ćemo opet ganjati ova mjesta ispod 10 tog.

Dajte da nešto promjenimo,pa i te igrače sa upitnim ponašanjem,ko zna možda kod nas kliknu,a znaš da imaju kvalitet.A mi smo počeli pored ove domaće osnove ganjati i ove fine strance koji svaku desetu budu dvocifreni, i kao dobar je momak.

 

Rokas je sasvim dobro krpio gde je curilo i cak i na poziciji pf-a, ne mogu da se slozim sa ovim.

Sut mu jeste bio varljiv i negde je na proslogodisnjem nivou gde sam se nadao da bi mogao mozda nesto vise iznad toga, tu mozda nije opravdao ocekivanja.

Ja bih ga ipak produzio.

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dzonii said:

Da izvinete na izrazu sere mi se vise da u svaku grupu stavljate Nedovica. Jeste da ima mana, ali je bar kosarkas za razliku od tog Lazarevica.

 

Sto se tice Gedraitisa daleko mu lepa kuca, da je na njegovo mesto Dobric i da ne moze bazen da pogodi kao i doticni trenutno, ovde bi bio najpljuvaniji igrac posle Nedovica.

Ako imas Nedovica u ekipi, onda znas da imas limite kakve imas. Cela njegova karijera je vezana za taj rad. Bolji je on igrac od Laze, ali jeste gubitnik koji je prokektovan za jednog od vodecih igraca.

Rokas bi se mogao uklopiti u šablone mnogih EL klubova, vecina nasih vekovnih igraca ne bi ni EK mogli da igraju.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Markoss said:

In the other news, raspitujemo se za zdravlje Stepha Jovica, literally. 

I da nije do naseg sistema domacih...Nego do stranaca.

 

Volim ja Jovketa ali kod nas ce imati ulogu nosioca ako dodje a ovde u Valensiji mu je lagano...I ja bih da sam na njegovom mestu tu i ostao...Lep grad, uloga primerena za ovu fazu karijere.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da je kojim slucajem ove sezone Jovke bio nas treci plej umesto Jaga mi bismo se i bukvalno raspali tamo u januaru.

Bukvalno ne bi imalo smisla da idemo na utakmice koliko bismo bili osakaceni.
Jaganjac je kao ukljucen u struju, jedno vreme je rendao 30 minuta svaka 3 dana, spreman je kao zmaj i nema istoriju povreda.

Ako stvarno postoji ideja da se on zameni, ili dopuni sa Jovketom, to je zlocin prema klubu i kosarci.


Jovke ce u neki Burgos na otvoreni ugovor, pa mozda posle OI i tokom sezone ubode neki El/Ek klub u doselekciji.

On je odlican igrac i danas, ali za jednu utakmicu nedeljno.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Još Kvinsi Miler, Cirbes i Dangubić i pali se mašina. 

A vi i dalje očekujte normalan roster i iskorak sledeće sezone i svih narednih dok stručnjak od 50+ godina sastavlja roster. 

Link to comment
Share on other sites

Yago će tek da dominira. On je neko ko prosto mora da bude tu i sledeće sezone.

 

Ja bih zadržao već očigledno Bolomboya, što će se i desiti, Yaga, Ilića, Topića, Smarta i Teodosića ako bude hteo. Mislim da Smart može mnogo bolje od ovoga sad, i treba više da bude prodor igrač. 

 

O Gedraitisu bih još razmislio.

 

Uz njih, nažalost moraću da trpim Hangu, Nedovića, Dedu, Lazića i Lazarevića. Kad vratimo Kobru jer jadan nema gde mi zaista nemamo puno mesta da sve to postrojimo, tako da je mrka kapa i za sledeću sezonu.

 

1. Yago, Topić

1/2. Teodosić

2. Nedović

3/2/1 Hanga

3. Lazić, Lazarević

4. Ilić

5. Bolomboy, Mitrović, Simonović

 

Ovo su već 11 igrača. Ako prihvatim Ilića na pozajmicu 10. Baš malo prostora a nama treba reset. Neka bude i da Simonović ne ostaje, opet 9 (skoro sam siguran da će Teo odigrati još jednu).

 

Imamo mi osnovu ekipe, taman za Eurocup.

Link to comment
Share on other sites

Da jednom konacno sastavino tim bez ijednog stranca.

Da moze Nebojsa da sere satima gde god stigne..

Bolombaj malo jebe stvari, ali moze trampa sa fmp-om da resi problem.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ovo su igrači koji su pod ugovorom, ako se ne varam. Sem Teodosića, za kog sam ubeđen da ostaje, tako da nije prelazni rok, već sam ukazao na to da nam je baš mali prostor za popravku.

Nisu ni ugovori sveto pismo, neki se raskinu, neki izmene ... otom - potom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

🚾 i Zvezda...

Sacujes Jovica, a godinama kuburis sa povredjenim igracima i to pridodajes Teu, zajedno imaju 70god. 

Nama treba klinika Anlave da bude generalni sponzor.

A to znaci da nemas kapitalca na 1 jer ti tu figurira Top i Jago.

Dakle jos jedna bezumna selekcija, gde ce opet metuzalem Hanga glumeti pleja.

I sprcao si 5 igraca na 1, a nisi dobio bas nista, osim ofucanih ligamenata, hrskavica, diskusa...

Posto je Zvezda sigurna kuca, Lazarevic, Lazic, Kuzmic, Deda, Mitar mogu biti bezbrizni.

Logicno bi bilo da se vrati Dobric, pa mozemo ponovo biti u modu brojenja krvnih zrnaca, lozenja na kup i kls.

Mi imamo i Simonovica djetica pod ugovorom.

Veliko srce za Bokija, to je otprilike jedina svetla tacka, neko ko je bas po svemu profesionalac. Usao je na mala vrata, kao svi veliki ljudi.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://nbadraft.theringer.com/mock-draft

 

 

3. Nikola Topic

Crvena Zvezda (Serbian KLS), Serbia

 

CHARLOTTE HORNETS

The Hornets already have two tall primary shot creators in LaMelo Ball and Brandon Miller, but it wouldn’t hurt to bring in Topic. Ball hasn’t exactly been reliable, so Topic could operate as a plan B if LaMelo doesn’t pan out as Charlotte hopes, or he could end up the plan A if he realizes his full potential. And if Mark Williams continues developing as an effective two-way center, Charlotte’s roster could begin to take shape.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...