Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

najgora smo ekipa u 2. polovini EL sezone

sto je bilo i jasno da ce se desiti kad nije dovedena zamena za projektovanog 1. igraca ekipe

a povrede pocele da se gomilaju

ne znam sta treba da se desi da spodoba ode sa cela kluba, ali stagod da je potrebno navijam za to

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Подизање нападачке форме од Виртуса је сада већ евидентно, поготову шутерске, мада руку на срце данас смо погодили масу тешких шутева из чисте импровизације, плус је брат Боло искрварио и сам је донео једно 15-20 поена екстра директно и индиректно, иначе лагани пораз.

 

Зато са друге стране одбрамбени пакао, не зна се да ли више дува на периметру или у рекету, када год се крене на удвајање то је циркус, противници имају толико отворених шутева, у рекету нас решавају ови атлетски моћни центри, Нибо, Лесор, Рајт, Весели, срећа па није играо Поарје.

 

Када у клубу између Рајта и Гилоа изаберу потоњег онда се ништа боље и не заслужује.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Luka plasim se svakog fizickog mocnog centra Mitrovic. Koliko se on uvek skenja kada naidje na igrace poput Falla ili Tavaresa...

Ne brini zacementiran je letos sa Dedom.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikadProtivKaline said:

najgora smo ekipa u 2. polovini EL sezone

sto je bilo i jasno da ce se desiti kad nije dovedena zamena za projektovanog 1. igraca ekipe

a povrede pocele da se gomilaju

ne znam sta treba da se desi da spodoba ode sa cela kluba, ali stagod da je potrebno navijam za to

Naravno. Čović je pustio EL niz vodu onog trenutka kad je umesto Duška doveo Sferopulosa, umesto Šabaza nikoga a umesto Tobija podjednako užasnog Gilespija. Tu je već bio kraj. Pa kad se na to doda povreda Topića i presedan bez presedana potpisivanje povređenog igrača koji je jednom nogom u penziji i dva meseca bez da vidi teren a godinu dana loptu seozna ala Nebojša Čović. Sve je ovo meni normalno. Ne brinite nema mesta panici. Stanje je apsolutno redovno u klubu, sve je pod kontrolom. 

Edited by Čočo
  • Like 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

U odsustvu lepog i ostanka Čovića dok sam ne odluči da ode, pored ostanka Bolomboja još jedna lepa stvar. Nagoveštava da ćemo magiju gledati i sledeće sezone. ❤️

Nadam se samo u okviru minuta koliko i treba da ima igrač od 37.godina.

Edited by Čočo
  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

Zivimo u mnogo bolesnom vremenu, kad su ovakve stvari izuzetak.

Zivimo u vremenu agresije Rusije na Ukrajinu praceno javnom otimacinom teritorija.

Ukrajinac je bio nas igrac.

Steta za moral sto smo pobedili i ovih 12-13 meceva.

Slavnica i ine nasledili su Slavnicev sin i ini.

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Tankovali su EL podjednako Uprava, trener i igrači.

Evo sad im ide aba liga da vidimo sta ce uraditi "odmorni"

 

Od sledeće sezone ne očekujem apsolutno ništa. Samo videti da mi pod ugovorom imamo davidovca, Mitrovica, Lazarevica,  da je tu kuzmic , Ilić,  da se mota Lazic , više mi nista ne treba. 

Dovoljno da odmah otpisem sezonu. 

Da imamo i ole mozga i razumevanja, ovi gore nabrojani igrači ne bi prišli terenu,  ali jok, to su vedete pod višegodišnjim ugovorom oko kojih se baziraju druga pojacanja.   

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Crni said:

Vidi, od letos pravdas svaku pizdariju Covica, uvek u svakom porazu, a bilo ih je milion, ti nalazis neka opravdanja. Do juce si se bavio kalkulacijama obsansama za top 8. Pomiri se sa tim da je gazda razjebo sistem, da smo sa razlogom fenjerasi i da sa razlogom nas niko ziv ne respektuje, pocevsi od sudija. Kao sto ti gledas na Albu, tako na nas gledaju svi ostali.

 

Ima ti dosta istine, ni bord EL nas bas ne mirise, iskreno sam se bas iznenadio kad su nam uputili pozivnicu i ove sezone, valjda ni oni nisu imali bog zna kakvih alternativa.

Doktor Robitike ne moze sa njima da mulja kao sto to moze u regionu ali najveci je krivac (ako ne i jedini) za takav status.

10 godina je imao priliku i nije nista uspeo.

Inam osecaj da cemo igrati i sledece sezone ali to je rang koji je iznad njegovog dometa i mogao bi biti last chance/dance naseg obitavanja tamo.

Edited by nunilo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, No name said:

Tankovali su EL podjednako Uprava, trener i igrači.

Evo sad im ide aba liga da vidimo sta ce uraditi "odmorni"

 

Od sledeće sezone ne očekujem apsolutno ništa. Samo videti da mi pod ugovorom imamo davidovca, Mitrovica, Lazarevica,  da je tu kuzmic , Ilić,  da se mota Lazic , više mi nista ne treba. 

Dovoljno da odmah otpisem sezonu. 

Da imamo i ole mozga i razumevanja, ovi gore nabrojani igrači ne bi prišli terenu,  ali jok, to su vedete pod višegodišnjim ugovorom oko kojih se baziraju druga pojacanja.   

 

Za sledeću sezonu sigurni su:

Teo, Jago, Nedović, Hanga, Lazić, Davidovac, Luka Mitrović, Bolomboj i verovatno Lazarević da popunjava broj…

To je 9 igrača.

Obzirom da su “u planu” Stef Jović i Kobra, tačno da su preostala 3-4 igrača Durent, Antonio Dejvis i Lilard tu sreće  nema i sledeća sezona će biti manje više identična…

  • Like 7
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čočo said:

U odsustvu lepog i ostanka Čovića dok sam ne odluči da ode, pored ostanka Bolomboja još jedna lepa stvar. Nagoveštava da ćemo magiju gledati i sledeće sezone. ❤️

Nadam se samo u okviru minuta koliko i treba da ima igrač od 37.godina.

Gledacemo magiju po sistemu:

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, The_Big_S said:

Za sledeću sezonu sigurni su:

Teo, Jago, Nedović, Hanga, Lazić, Davidovac, Luka Mitrović, Bolomboj i verovatno Lazarević da popunjava broj…

To je 9 igrača.

Obzirom da su “u planu” Stef Jović i Kobra, tačno da su preostala 3-4 igrača Durent, Antonio Dejvis i Lilard tu sreće  nema i sledeća sezona će biti manje više identična…

Može biti samo gora. Ne treba sad da prekidamo kontinuitet. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Abizolirni said:

gledam ove ostale rezultate, i sve sto mogu reci je...  jeb'o nas pas da nas jeb'o.

Taman nam se poklopili svi rezultati i mi ovako da izgubimo. Šteta. Neće nas baš. 

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Taman nam se poklopili svi rezultati i mi ovako da izgubimo. Šteta. Neće nas baš. 

mozda bi bolje bilo da sam napisao gledam igru onih koji su na tabeli ispred nas. Valensija trazi A licencu. Pa sta je trazite patenici jedni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nini3112 said:

Mislim da Hanga pre pali nego li Lazarevic,videcemo,mozda se nesto promenilo

Ne verujem, Ugarska je na dohvatu  ruke...ima jos godinu dana da odlezi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...