Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Smart van 12 je bas diletantska odluka, ako nije neko disciplinovanje. A nije, jer je uredno igrao u Madridu.

 

Nema ni Gileta, btw. 

Edited by fradler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Smart van 12 je bas diletantska odluka, ako nije neko disciplinovanje. A nije, jer je uredno igrao u Madridu.

 

Nema ni Gileta, btw. 

Priprema se teren za ulazak Topića i Tompkinsa u 12. Kako stoje stvari to će biti ta rokada. Svako bivstvovanje Lazarevića u 12 pre bilo kojeg igrača je zločin protiv čovečanstva. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jago u 12 a nece dobiti ni minut.

A Smart van 12.

Jel moze neko meni da objasni ovu zajebanciju? Evo ja nisam pametan da shvatim...

Nebojsa, ako citas forum, a rekao si da citas molim te objasni mi koji k. se desava ovo u Zvezdi? Hvala.

Edited by fasper
Link to comment
Share on other sites

Obezbeđeno prvo mesto.

Vredni pomena Hanga, Nedovic i Bolomboj. Vrhunski.

 

Svojski se potrudili da zakuvaju Mitrovic, Lazić,Toby i Lazarević. 

Teodosic se pojavio i to je plus. Nerealno je da nije hteo da se pojavi u Madridu bar 10 min , možda bi pomogao da se dobije Real tamo. Večeras preko 20 min. Ali neka. Ide i taj plej off, pa da vidimo da li je bilo vredno tankovanje I biranje utakmica.

 

Smart van 12 ? Ok. Covek od 50 g u košarci tako kaže.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Facu-finger.gif.162995dbf95851f58abc507458eedd0c.gif

 

Prvo mesto, bitches! 🙂 

 

Sreca ovog puta nece biti predugacke pauze izmedju kraja ligaskog dela i ABA PO. Jos taj EL da nam se zavrsi ove nedelje i da se vredno trenira do ABA PO. 

Ne reci dva puta. Već sad nam se poklapa početak plej ofa ABA lige sa utakmicama EL za timove od 7. do 10. mesta. Ako komšije obezbede 10.mesto eto odlaganja ponovo. 

Link to comment
Share on other sites

Zao mi decka, kazu da je ok lik ali brate mili vidjeti njega na terenu u bilo kojoj utakmici je mucenje pa makar dao i 10 poena. 

 

Usao je pri rezultatu 36-18 i za par minuta na terenu ubio nam tempo i izasao pri rezultatu 39-26.

U 4/4 usao pri rezultatu 92-62, zavrsen mec 94-76 za tih 5 minuta.

 

Sa njim na terenu smo dali svega 5 poena i to je tada na terenu i Teodosic bio, u 4/4 dali samo poene sa bacanja Davidovca. Sramotno

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Ne reci dva puta. Već sad nam se poklapa početak plej ofa ABA lige sa utakmicama EL za timove od 7. do 10. mesta. Ako komšije obezbede 10.mesto eto odlaganja ponovo. 

Negde sam citao vest da je ceo kostur PO ABA lige definisan i da moze odlaganja biti samo u domenu od par dana. Drugim recima ako je moglo da se igra duplo kolo EL uz vikend ABA utakmice. 

 

Kad pogledas kalendar ABA, QF i jeste na nedelju dana razmaka utakmica. EL Play in (dve utakmice) padaju izmedju dve QF utakmice.  

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

Negde sam citao vest da je ceo kostur PO ABA lige definisan i da moze odlaganja biti samo u domenu od par dana. Drugim recima ako je moglo da se igra duplo kolo EL uz vikend ABA utakmice. 

 

Kad pogledas kalendar ABA, QF i jeste na nedelju dana razmaka utakmica. EL Play in (dve utakmice) padaju izmedju dve QF utakmice.  

Kraj regularnog dela EL se završava 11. i 12.04. Plej of ABA lige kreće 12.04. prva utakmica. Druga utakmica je 19.04. tad je poslednja utakmica plej ina EL. Što znači da ćemo mi pomeriti za dan, dva prvu utakmicu plej ofa dok će komšije ako igraju plej in EL morati da pomere za nekoliko dana prvu a zatim za nekoliko dana i drugu ako dođu do borbe za 8.mesto. 

Daj Bože da će se igrati paralelno ali kad je ABA liga i njena organizacija u pitanju ni u šta ne verujem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...