Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, Cavani said:

Branio sam Sfera do sada, ali nedopustiva je odluka da Smart ne igra kad vec nema i Jaga, a da mu veterani Hanga i Nedovic odigraju 29 i 36 minuta nakon duplog kola.

 

O tome se radi. Hvala. Za ovakve odluke po dzepu treba da bude udaren. 

Link to comment
Share on other sites

  Smart inace u poslednje cetiri utakmice Aba lige je imao 15, 16, 24 i 15 poena.

Jedan je od retkih motivisanih i koji nije otaljavao ovakve utakmice i trener ga nagradi tako sto ga izostavi u trenutku kada imamo i Jaga povredjenog. Bas bas neshvatljivo.

 

  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zbog cega tolika drama oko Smarta i odluke da bude iza kosa.

Na poslednje dve EL utakmice je za ukupno 27min imao cela 2 poena i index 0 i -4, realno Gilespi da je igrao toliko imao bi bolji ucinak...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde i ja da se upišem, a čitam forum baš dugo. 

 

Utakmica jeste nebitna, ali su neke odluke trenera poprilično upitne, najblaže rečeno. 

 

Taj isti trener je uzeo Kup, vodio finale skoro bez greške, pa se druga pesma pevala. 

 

Finale Aba je jedino i najvažnije merilo ove sezone, na žalost. Ako osvojimo, opet će biti pozdravi i pohvale, kao što i uvek bude. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@Čočo ne drami, opet ti kazem.

 

Ocigledno je nesto isprobavao. Zalili ste se sto igraci igraju 20 minuta, vcrs su odigrali neki 30+ pa i 35+.

 

Kad se zavrsi sezona onda cepaj te zalopojke. Ovo je za nas bio nebitan mec sli mec koji smo trebali dobiti. 

Ako je isprobavao kako delujemo sa 35+ minuta Nedovica nakon duplog kola onda bolje da pocepa diplomu.

Tako samo on moze da se povredi a mi da izgubimo.

Edited by Cavani
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Toliko su mi Čović i ekipa ogadili košarku da sam počeo da gledam Superligu nakon 10 godina i da se više radujem utakmicama fudbalske sekcije nego košarkaške.

 

Partizan je mnogo lošiji nego prošle sezone i opet uopšte ne vjerujem da ova grupa građana može do titule, jedino ako Budućnost izbaci Partizan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Guru said:

Potpuno nebitan poraz, ne znam čemu drama... Ekipe nakon duplog kola u EL često pokušaju da otaljaju utakmice u domaćem takmičenju, momci iz Mege prirodno mnogo naprženiji, odigrali odličan meč i kaznili nas za takav pristup - svaka im čast. Pošto smo u EL uveliko izduvali, sve do plejofa ABA je realno limunada i ne treba preozbiljno shvatati te utakmice... A i nema ih puno: još 3 u EL i 2 u ABA, pa počinje ono pravo. :default_coffee:

 

 

 

Da smo večeras dobili pa izgubili od Studenata i/ili Splita onda bi moglo da se govori o nebitnom porazu. Ovako, ne.

Link to comment
Share on other sites

Pocinjem da sumnjam u trenera, iako sam od pocetka davao nista osim podrske njemu.

 

Smart van 12 je najveca glupost ikada. Za sta ga cuva, decko u top formi, spreman za 35 minuta stalno, on ubacuje ovog sto lomi tablu u 12.

2 minutes ago, Stefi88 said:

Na koga idemo u cetvrtifanalu Aba?

 

Na sedmog iz regularnog dela.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Pocinjem da sumnjam u trenera, iako sam od pocetka davao nista osim podrske njemu.

 

Smart van 12 je najveca glupost ikada. Za sta ga cuva, decko u top formi, spreman za 35 minuta stalno, on ubacuje ovog sto lomi tablu u 12.

 

Na sedmog iz regularnog dela.

Čuva ga da bi Lazarević i povređeni Lazić iz povrede imali minute. Sve može da se desi, izgubiš, pobediš ali nadam se iskreno da ovu prevaru i marionetu nećemo od sledeće sezone više gledati. Ali on toliko ispunjava sve Čovićeve uslove jednog trenera da sam siguran da je Čoviću krivo što svih ovih godina nije bio Sferopulos tu. On je trener njegovih snova. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Stefi88 said:

Da, valjda logicno da je 8...

Verovatno ce to biti ili Split ili SC Derbi...

Nadam se da ce barem za polufinale biti svi spremni....

Vjerovatno je htio reći da kao drugi idemo na sedmog.A ovo sa Smartom može biti samo da je neka kazna,da li zbog nečeg sa zadnjih utakmica ili treninga,sigurno nije jer kao nije imao mjesta u 12 u ovoj paklenoj konkurenciji.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Stefi88 said:

Da, valjda logicno da je 8...

Verovatno ce to biti ili Split ili SC Derbi...

Nadam se da ce barem za polufinale biti svi spremni....

Da i ja ispratim jednu na gostujucem terenu... samo da se ne zanesem pa pocnem sa ispoljavanjem radosti 😆

Link to comment
Share on other sites

Čovic konacno moze da zapeva "Nakon svih ovih godina". Mali je ovaj svet i ipak je uspeo da nadje idealnog trenera. Toliko dugih godina, uzimanja, davanja... Lutanja...

Savrsen, perfektan lik koji niti smrdi, niti miriše i koji nece da se buni taman mu doveli u tim nekog bez ruke. Da je Filip aktivan, milion posto bi bio u timu sa sasvim lepom minutazom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Čočo said:

Čuva ga da bi Lazarević i povređeni Lazić iz povrede imali minute. Sve može da se desi, izgubiš, pobediš ali nadam se iskreno da ovu prevaru i marionetu nećemo od sledeće sezone više gledati. Ali on toliko ispunjava sve Čovićeve uslove jednog trenera da sam siguran da je Čoviću krivo što svih ovih godina nije bio Sferopulos tu. On je trener njegovih snova. 

Čovićev trener je snova je uvek prvi sledeći trener. Taj već sad ima 2-3 zamene u bubnju, izbole ga lično za Sferoa. Čim oseti da se vatra približava i čaršija žubori o njegovoj odgovornosti i sranjima, baciće ga pod voz ako treba sve i da počisti Aba ligu sa 3-0 u finalu. To što ima lepe manire i što se kezi može bude plusić u dnevnik taman da ne dobije onu standard porciju fekalija posle teranja. Mada može i da dobije i uprkos dobrim odnosima. Šta mu teško, voli i to. 

Edited by Molina23
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, VukVule1988 said:

Čestitke momcima iz Mege. Gospodine Čoviću, kad vec imas fetiš na domaće igrače, pare koje daješ,Lazarević,Davidovcu,Laziću i Iliću uloži u Plavšića,Jovića,Miljenovića i Djurišića. Kad smo vec boranija u EL barem nek igraju mladi momci lakše ću podneti.  

 

Ne verujem da bi nam zalizani dao ove mlade igrače koji se još razvijaju, ne verujem ni da bismo ih mi uzeli, jer niti znamo da ih razvijamo niti bi nam doneli instant kvalitet. Plavšića bi nam verovatno dao jer to je formiran igrač, ali ja nisam siguran da je on bolji od Simonovića. Ima motor ali je jednodimenzionalan.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Čovic konacno moze da zapeva "Nakon svih ovih godina". Mali je ovaj svet i ipak je uspeo da nadje idealnog trenera. Toliko dugih godina, uzimanja, davanja... Lutanja...

Savrsen, perfektan lik koji niti smrdi, niti miriše i koji nece da se buni taman mu doveli u tim nekog bez ruke. Da je Filip aktivan, milion posto bi bio u timu sa sasvim lepom minutazom.

Upravo sam o ovome sinoć pisao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Константин said:

Персонификација Човићевих 55 година у кошарци.

 

Užasno u šta se pretvorila košarka. Ovakvi likovi koji bukvalno ništa košarkaško nemaju u sebi osim visine dominiraju danas. Nekada je košarka bila sport finese, nisi mogao biti bek koji ne pogađa slobodna bacanja, nisi mogao biti plej koji ne ume da prenese loptu. Danas se sve toleriše, bitno da izgladaš kao steroidni napumpani klipan i eto tebi zarade od basketa.

Šta taj Lazarević ima u svom repertoaru a da je košarkaško. Ili onaj Gilespi. Lik pravi debilana faulove, zakuca se  u protivnika. Jebem ti takvu košarku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Haggard said:

Sfero je idealan trener dok ne krenu porazi naredne sezone, pa kad bude trebalo na nekoga svaliti krivicu za lošu selekciju leteće i Sfero.

Opekao se Nebojsa pred pocetak prosle sezone. Sada ce reci u startu da je aba liga prioritet, a u Evropi da pokusamo sto vise. I eto mirne Bačke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...