Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Guru said:

A možda je Teodosić bio zaista povređen i sada se oporavio pa može da igra. Znam da zvuči neverovatno, al' eto čisto da navedemo i to kao jednu od varijanti, pored ovih intrigantnijih po kojima tenkuje jer nas ne zanima EL, ili je u depresiji zbog razvoda pa mu je preče da utapa tugu u alkoholu.

Stani ba, pušći to, kakvog razvoda? :classic_blink:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Jel gotovo matematicki?

pa naravno... i prije nego je pocelo 😉

Znas kako se kaze, statistika je kao bikini. puno pokazuje a nista ne otkriva. 

Cak ova mi je draza da je to tacan skup, netacnih podataka.

Naravno, osim ako nije radjena u excelu 😋

1 minute ago, Pacino said:

Stani ba, pušći to, kakvog razvoda? :classic_blink:

On se makar razvodi zbog sata od 70 K. evrica, ja bih pogin'o.

U stvari, to mi se ne moze desiti 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jel gotovo matematicki?

Pa jeste. Jer svi iznad nas moraju ostale 4 utakmice da izgube a mi sve da pobedimo. Znači treba da očekujemo da najmanje 3 a najviše 6 ekipe do kraja nemaju pobedu a mi da pobedimo sve. Miki da se ne zajebavamo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Pa jeste. Jer svi iznad nas moraju ostale 4 utakmice da izgube a mi sve da pobedimo. Znači treba da očekujemo da najmanje 3 a najviše 6 ekipe do kraja nemaju pobedu a mi da pobedimo sve. Miki da se ne zajebavamo. 

Onda nije gotovo matematicki?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Onda nije gotovo matematicki?

Pa zbog toga još gore. Nisi bio spreman i nisi znao da se izboriš na terenu za uspeh pa se sad hvataš za matematiku jer ti to jedino ostalo. Treba da ćuti, spusti glavu prizna da su sve zasrali a tu mislim na ceo klub ne samo na tim i da se batale tih izlizanih fora i matematike. Jer da nam matematika ide za ovih 10 godina igrali bi više od jednog plej ofa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Pa zbog toga još gore. Nisi bio spreman i nisi znao da se izboriš na terenu za uspeh pa se sad hvataš za matematiku jer ti to jedino ostalo. Treba da ćuti, spusti glavu prizna da su sve zasrali a tu mislim na ceo klub ne samo na tim i da se batale tih izlizanih fora i matematike. Jer da nam matematika ide za ovih 10 godina igrali bi više od jednog plej ofa.

A sto bi Nedovic bio taj koji treba to da uradi? Vise mi je muka da mu se spocitava za sve zivo ko da je on jedinikrivac i da mu se svaka rijec i recenica gleda kroz lupu. Nista pogresno nije rekao. Matematicki nije sve gotovo iako se te sanse mjere 0,000000000000000000000000000001% pa i manje.

 

Igraci su dali sve od sebe, uprava ih je prodala. Ja apsolutno nemam zamerke prema igracima, dali su sta su mogli da daju u datom trenutku I to je to. Izvukli bi koju pobedu vise sa zdravim Teom i Topom ali to nam je sto nam je.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

A sto bi Nedovic bio taj koji treba to da uradi? Vise mi je muka da mu se spocitava za sve zivo ko da je on jedinikrivac i da mu se svaka rijec i recenica stavlja kroz lupu. Nista pogresno nije rekao. Matematicki nije sve gotovo iako se te sanse mjere 0,000000000000000000000000000001% pa i manje.

 

Igraci su dali sve od sebe, uprava ih je prodala. Ja apsolutno nemam zamerke prema igracima, dali su sta su mogli da daju u datom trenutku I to je to. Izvukli bi koju povredu vise sa zdravim Teom i Topom ali to nam je sto nam je.

Spočitavao bih to svakome da je to izjavio. Ali eto, jbg. on se uhvatio toga. Bilo bi me sramota da od izjave,, kako imamo najbolji tim ikada" dam izjavu 4 kola pre kraja i čvrstog držanja 16tog mesta,, matematički i dalje imamo šanse" pored onakvih izdanja u Francuskoj i dva puta Nemačkoj. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Spočitavao bih to bilo kome da je to izjavio. Ali eto, jbg. on se uhvatio toga. Bilo bi me sramota da od izjave,, kako imamo najbolji tim ikada" dam izjavu 4 kola pre kraja i čvrstog držanja 16tog mesta,, matematički i dalje imamo šanse". 

Zasto bi ikog bilo sramota te izjave? Sasvim je normalno da sportista ima samopouzdanje i vjere u sebe u svoj tim ali sezona, kalendar utakmica i povrede su sastavni dio tako da sigurno nije mogao znati da ce se sve ono izdesavati sa ShabaZZom i da cemo imati toliko problema sa povredama. Ako me sjecanje dobro sluzi, ta izjava je data jos negdje krajem septembra ili pocetkom oktobra.

Svaka tebi cast ako si ocekivao onakvog ShabaZZa, ovakvog Tobeya, smjenu trenera itd itd

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Zasto bi ikog bilo sramota te izjave? Sasvim je normalno da sportista ima samopouzdanje i vjere u sebe u svoj tim ali sezona, kalendar utakmica i povrede su sastavni dio tako da sigurno nije mogao znati da ce se sve ono izdesavati sa ShabaZZom i da cemo imati toliko problema sa povredama. Ako me sjecanje dobro sluzi, ta izjava je data jos negdje krajem septembra ili pocetkom oktobra.

Svaka tebi cast ako si ocekivao onakvog ShabaZZa, ovakvog Tobeya, smjenu trenera itd itd

Nisam očekivao ali onakva igra u Francuskoj i dva puta Nemačkoj ide na dušu samo njima i tu nema opravdanja. Tad smo EL i završili. Zato treba da ćute, treniraju i završe ovu užasnu sezonu a ne da se bave demagogijom. Zamisli ostala im matematika. Sve su matematike završili u pomenutim zemljama. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Nisam očekivao ali onakva igra u Francuskoj i dva puta Nemačkoj ide na dušu samo njima i tu nema opravdanja. Tad smo EL i završili. Zato treba da ćute, treniraju i završe ovu užasnu sezonu a ne da se bave demagogijom.

Naravno da ima opravdanja. 

Kako smo dobili Fener i Partizan? Jesmo bili kompletni? Ko se povrijedio protiv Partizana a ko protiv CedOli? 

Vidjeli smo da je taj sto se povrijedio protiv CedOli povrijedjen igrao protiv Asvela i Armanija ( tu se i Neda povrijedio ). 

Onda imas Baskoniju gdje smo bili urnisani povredama a porazi od Albe, Zalgirisa i Bayerna su posledica neigranja Tea.

Bukvalno nam je falio na svega 5-10 minjta, da stane na loptu i izmisli poene kad smo se pogubili. 

 

Copy-paste tih meceva protiv Baskonije i Zalgirisa smo imali i protiv Makabija prosle nedelje.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Прво је била замерка да су одустали, е сад кад је неко од њих рекао да још није готово сад је и то проблем, хит.

  Dokazuje se delima a ne recima.

Em sto je teska demagogija i deplasirano da se uopste prica o tome kada imas skor 10-19, em je pitanje da li bi sa svim pobedama i imali matematicku sansu jer treba 6 timova koji su ispred nas da pogube skoro sve ili sve utakmice, a igraju i medjusobno.

Ovako je samo blamcina.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

@Miki28 Teoljub 

  Miki, sanse da ovako selektiran tim bude kompletan u vecem delu sezone je ravan nuli.

Nije do srece jbg.

Ja stvarno nisam ocekivao epski raspad ShabaZZa, tu nije problem povreda. 

Povreda Tea je bila ocekivana u trenutku kada je morao da guli 25+ minuta redovno usled raspada i odlaska prvopomenutog. 

 

Dovedes Topica kao zamjenu i svaka cast ako ste ocekivali da ce decko od 18 godina dozivjeti u 2 mecu sa ekipom ozb povredu.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Прво је била замерка да су одустали, е сад кад је неко од њих рекао да још није готово сад је и то проблем, хит.

Ovde udjes jedan dan problem sto ce biti prazna hala, drugi dan problem sto ce mozda biti puna jer dileje urgiraju, problem kada teo igra, problem kada ne igra...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ja stvarno nisam ocekivao epski raspad ShabaZZa, tu nije problem povreda. 

Povreda Tea je bila ocekivana u trenutku kada je morao da guli 25+ minuta redovno usled raspada i odlaska prvopomenutog. 

 

Dovedes Topica kao zamjenu i svaka cast ako ste ocekivali da ce decko od 18 godina dozivjeti u 2 mecu sa ekipom ozb povredu.

Teo 37, Neda 33, Hanga 35, Lazic 35 je gro nase spoljne linije i tu sva prica o kontinuitetu i o vecim ciljevima pada u vodu.

Za Shabazza uprava nije ni dovela adekvatnu zamenu vec smo samo ustedeli, dolazak Topa je nesto drugo i to sticajem okolnosti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, pošto je sad jasno da se Teo najzad potpuno oporavio (jer nema kalkulacija sa njegovim igranjem/neigranjem), možemo bar da se radujemo da ćemo ga gledati do kraja sezone.

Link to comment
Share on other sites

Svoditi neuspeh u ovoj sezoni na nesreću sa povredama i slučaj Šabaz je zabijanja glave u pesak, a ujedno i vrlo zgodan način da se uprava opere od odgovornosti. Sa takvim rezonovanjem nam nikada i neće biti bolje, jer eto što ne bi onda i sledeće sezone probali sve isto, pa neće nam valjda sreća okrenuti leđa u dve sezone uzastopno... 

  • Like 23
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

Svoditi neuspeh u ovoj sezoni na nesreću sa povredama i slučaj Šabaz je zabijanja glave u pesak, a ujedno i vrlo zgodan način da se uprava opere od odgovornosti. Sa takvim rezonovanjem nam nikada i neće biti bolje, jer eto što ne bi onda i sledeće sezone probali sve isto, pa neće nam valjda sreća okrenuti leđa u dve sezone uzastopno... 

Ovo treba da stoji, da se ne brise, na svakoj strani.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 40Wins said:

Pa pazi, do tog prelaznog roka ima jos toliko utakmica i borbi za trofeje, a Zvezda, i sa odredjenim manama, uz prednost domaceg terena jeste favorit protiv Partizana, u kome nesto ne sljaka kako treba ove godine.

 

Tacno, ali sigurno se nece igraci juriti kada se zavrsi to finale sa Partizanom jer su tad svi vazniji igraci, da kazem nosioci, vec

dogovorili da li idu u druge klubove ili su produzili ugovore. To se samo formalno ozvanicava kad se sezona zavrsi, neretko i u Julu tek jer mahom idu na odmore odma nakon zavrsene sezone pa fizicki potpisu kad se vrate posle tipa nedelju dana ali to se sve dogovara u narednih mesec, dva.

 

Predsednik Panatinaikosa je izjavio jos u Januaru da su dogovorena 2 igraca za narednu sezonu. Prosle sezone su u ovom nekom periodu dogovorili Vildozu i Lesora sto se saznalo tek kasnije, a vrlo verovatno su tako dogovorili i Grenta, Papapetrua, Mitoglua...

 

Tako funkcniosu i drugi klubovi samo nemaju takvog predsednika da to iznosi u javnost. 

 

Moja zamerka nasoj upravi bi bila, pod uslovom da je istina ovo za Semija, da to ne bi smelo da curi. Ne iz razloga sto ce neko da tenkuje i slicno, nego zbog neke ozbiljnosti kluba. Prosle sezone su dobro cuvali skoro sve transfere, samo se saznalo za Nejpira, Tea i Davidovca unapred nekoliko dana a dovedeno je ove sezone jos 8-9 igraca.

 

3 hours ago, 40Wins said:

Da sam ja kosarkas internacionalac koji igra za Covica i Brata od Korneta i da cujem 20. marta da gospoda listaju igrace na mojoj poziciji, ja bih se prvo cuvao povreda, ne bih zapinjao, stat padovao kad mogu i tako to, posto je prelazni rok pred vratima, jel te. 

 

Tako bi ti, ali velika vecina igraca su veliki profesionalci i odradice svoj posao posteno do kraja. Ako nista drugo zbog sebe i svoje reputacije. Vildoza je sasvim korektno odigrao plej of Aba lige i nisam video tu nikakvo tankovanje, a Lesor je igrao kao i uvek sto igra, sa velikom energijom. Dakle niti su oni tankovali, niti su ih treneri skrajnuli i igrali su svoje uobicajene uloge, iako su znali da ce preci u drugi klub.

 

Pogotovo Giedraitis koji deluje kao vrhunski profesionalac. Cisto sumnjam i da bi primera radi neki Bolomboj tankovao sve i kad bi znao da nece biti produzen. U Partizanu mi padnu na pamet Avramovic i Ledej koji uvek igraju sa istom energijom i to ne zavisi od takmicenja u kom igraju ili da li umaju ugovor za narednu sezonu sa svojim ili nekim drugim klubom. Mada generalno to znaci za veliku vecinu igraca a njih sam uzeo kao primer igraca koji imaju ugovore. Kampaco je znao da ce ici u Real pa je opet grizao sve vreme. Mogu do sutra sa primerima.

 

Prelazni rok ne samo da je pred vratima nego se to vec radi kao sto rekoh iza zatvorenih vrata i retko se sazna sta unapred izmedju ostalog i zbog tih razloga o kojima pises ali i ne samo zbog toga. Ovo pre svega vazi za nosioce igre i najvece ugovore kojih ce biti 1-2 po klubu prosecno. Tek pred kraj sezone se dogovaraju bek ap opcije i slicno i oni najmanjeg kvaliteta sto ostane dogovaraju nakon sezone. Ovo naravno ne vazi bas za sve, ima i onih nosioca igre koji mogu da biraju dosta pa budu u fazonu ma odlucicu kad se sezona zavrsi, ali to su retki slucajevi. A klubovi bi tada trebali da imaju plan B sta ako ne potpise za nas. Ove sezone se pokazala neozbiljnost Zvezde i Partizana, koji kada su ostali bez planiranih startnih cetvorki plan B se radio u hodu a tada je izbor bio veoma los. Mislim da su u oba slucaja naucili da ce imati barem startnu petorku nosioca isplaniranu uveliko pre tog Aba plej ofa iako ce sezona jos biti u toku (posle toga ima jos 10-15 dana Kls-a) da se ne bi kasnije hvatali za glavu ako neko ispali u Junu.

 

Na kraju, to sto si napisao dal bi igrao za mene ili Covica, igraci ne igraju za predsednika (iako igraju formalno jer ih predsednici klubova placaju), ne igraju za trenera (iako zapravo igraju za trenera jer im on odredjuje uloge i sta rade na terenu), ne igraju za navijace (iako postoje igraci koji prikazuju dodatnu energiju jer se pale na atmosferu), sustinski i prevashodno igraci igraju za sebe i svoje ugovore pre svega pa tek onda sve ovo ostalo sto se naslanja na to. Dakle kada bi neki igrac tankovao to bi se osetno primetilo a ako neki klub pregovara sa njim cisto sumnjam da bi bili zadovoljni da ga vide da lelemudi u borbi za trofeje jer ga vrlo verovatno i zbog toga dovode izmedju ostalog. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Guru said:

Neki lik baci kosku za Odželeja, odmah na temi kreće igranje prelaznog roka i uvođenje u priču svih mogućih EL trojki, a stidljivo i četvorki za sledeću sezonu tm... Ja da sam na Čovićevom mestu trolovao bih vas na svakih par dana puštanjem raznih imena, bilo bi vam toliko zanimljivo da ne bi ni stigli da primetite da smo 16. u EL.

Preterujes malo. 

 

Niko nije spomenuo ni jednog igraca osim Odzeleja koga je najavio Zoric, Kalinica koga je spomenuo Covic u podcastu i Giedraitisa koji jel te nas igrac i za koga su i ovde na forumu pisali da postoji mogucnost da produzi ugovor sa nama.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...