Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Kankkunen said:

Teo je odradio jedan trening sa ekipom posle pauze od mesec dana, sigurno je u dobroj formi. :smiley13:

Ne bih ja previše očekivao od njega večeras.

 

Sta znam pise par upisa iznad (a i u jos nemalom broju upisa pre toga) da je situacija jasna da Teo nije ni bio povredjen i da se sve to radi da bi namerno tenkovali u Evroligi.

 

Za kup bio zdrav izgleda, uopste nije igrao pod blokadama na svoju odgovornost a zapravo je trebao da igra odma nakon toga El kad je odigrao i to, ono, sto ne bi rizikovali Tea da zavrsi sezonu da se ozbiljnije povredio i produbio povredu i da ne

odigra Aba finale jer je eto treba da igra ako se nije 100% zalecio da bi mozda imali pobedu ili dve vise od sad i sto nam ni Teo ne bi garantovao plej in jer vidimo konkurenciju i kao dodjemo do plej ina i ni tu nema garancija dal ides u top8 (gde sa ovim rosterom ides na Real i ispadas) al zato je trebalo rizikovati sa Teom koji nije zalecio povredu i ko sisa plej of Aba lige sto nam je to najveci garant da cemo igrati El sledece sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Једна од најслабијих Теових утакмица је била у Оаки, баш су га пребили Грент и екипа. Наравно не мора да значи да ће тако бити и вечерас, али имају доста добар потенцијал да онемогуће његов утицај.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Sta znam pise par upisa iznad (a i u jos nemalom broju upisa pre toga) da je situacija jasna da Teo nije ni bio povredjen i da se sve to radi da bi namerno tenkovali u Evroligi.

Svašta se piše po forumu (temi) ... što je babi milo, to joj se i snilo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, feanorlfc said:

Meni se cini da su 'organizovani' malo pritisli klub. Ne ide da se brukamo protiv omrazenog atinskog kluba, jos Ataman tamo.

 

To je pravi klub, svaka cast.

 

Ne igra se takmičenje iz sportskih (pa i ekonomskih) razloga nego ako šipka pritisne, onda tek. Bravo. Rastemo 💪

  • Like 5
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Kankkunen said:

Teo je odradio jedan trening sa ekipom posle pauze od mesec dana, sigurno je u dobroj formi. :smiley13:

Ne bih ja previše očekivao od njega večeras.

I igraće večeras 25+ minuta. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

 

Misleh na prelazni rok a to znaci i pocetak sledece sezone, kosarkaski gledano pocinje tamo krajem Septembra ali sto se tice sastavljanja tima zvanicno pocinje cim se ova zavrsi sto je za svega par meseci i sto je pred vratima hteli da priznate to ili ne a iza vrata se igraci dogovaraju vec sad i sastavljaju rosteri za narednu sezonu.

 

Pa pazi, do tog prelaznog roka ima jos toliko utakmica i borbi za trofeje, a Zvezda, i sa odredjenim manama, uz prednost domaceg terena jeste favorit protiv Partizana, u kome nesto ne sljaka kako treba ove godine.

Da sam ja kosarkas internacionalac koji igra za Covica i Brata od Korneta i da cujem 20. marta da gospoda listaju igrace na mojoj poziciji, ja bih se prvo cuvao povreda, ne bih zapinjao, stat padovao kad mogu i tako to, posto je prelazni rok pred vratima, jel te. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Zašto, kad je EL nebitna ... zar ga ne čuvaju za PO ABA :classic_biggrin:

Pa da ne bi protiv Virtusa došlo 5 hiljada ljudi kad pored svega na šta ličimo u EL nas još i nakantaju pred našim očima. Odgovorio je Duško. Da Jago može ni na klupi ne bi bio. 

Link to comment
Share on other sites

A možda je Teodosić bio zaista povređen i sada se oporavio pa može da igra. Znam da zvuči neverovatno, al' eto čisto da navedemo i to kao jednu od varijanti, pored ovih intrigantnijih po kojima tenkuje jer nas ne zanima EL, ili je u depresiji zbog razvoda pa mu je preče da utapa tugu u alkoholu.

  • Like 11
  • Thanks 4
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Guru said:

A možda je Teodosić bio zaista povređen i sada se oporavio pa može da igra. Znam da zvuči neverovatno, al' eto čisto da navedemo i to kao jednu od varijanti, pored ovih intrigantnijih po kojima tenkuje jer nas ne zanima EL, ili je u depresiji zbog razvoda pa mu je preče da utapa tugu u alkoholu.

Ma jok

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Možda ni Jago nije povređen, samo ga čuvaju za ABA. :classic_smile:

Kakve teorije ... :classic_biggrin:

Nije, samo je imao potres mozga i mora na operaciju.

 

Problem kod Tea je sto svi znamo da je povredjen ali ne znamo koliko dugo ta povreda treba da se zaleci.

Verujem ja da je on povredjen bio. I verujem da bi ga u klubu pustili da se 100% oporavi ako vec mora...

 

Sad ovo i Pao....Ne znam, ako nije oporavljen 100% ne treba ni da igra.A ako bude igrao samo da ne bude povreda,

 

Zato da je Yago tu, ne bi bilo potrebe za njim,Jer Yago moze da iznese ove utakmice revijalnog tipa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Guru said:

A možda je Teodosić bio zaista povređen i sada se oporavio pa može da igra. Znam da zvuči neverovatno, al' eto čisto da navedemo i to kao jednu od varijanti, pored ovih intrigantnijih po kojima tenkuje jer nas ne zanima EL, ili je u depresiji zbog razvoda pa mu je preče da utapa tugu u alkoholu.

Sve bi to bilo okej da pre 2,3 nedelje nije rečeno da će igrati samo kad bude 100% zdrav i zbog toga preskoči nekoliko utakmica a juče trener izjavi da Teo i dalje oseća bol u zglobu a već danas igra jer nema ko. Znači nije zdrav i nije 100% spreman. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čočo said:

Sve bi to bilo okej da pre 2,3 nedelje nije rečeno da će igrati samo kad bude 100% zdrav i zbog toga preskoči nekoliko utakmica a juče trener izjavi da Teo i dalje oseća bol u zglobu a već danas igra jer nema ko. Znači nije zdrav i nije 100% spreman. 

 

Ako se držimo teorije po kojoj tenkujemo EL jer nam je sav fokus na ABA plejofu, koja je logika da baš večeras arčimo nespremnog Teodosića? Na stranu to što ne znamo koliko će i da li će uopšte igrati... Prošlo je više od mesec dana od finala kupa, meni je realno da se čovek do sada oporavio i da ne bi rizikovali da mu se stanje pogorša zbog meča 30. kola EL, u trenutku kada nemamo nikakav rezultatski imperativ. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Tesko da postoji igrac u EL koji je na 100% u ovom dijelu sezone. Svi imaju neke povrede i povredice

Igrači koji su odradili par EL ugovora (7-8 god.) mogu samo u Vrnjačku Banju.

Edited by Kankkunen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Guru said:

 

Ako se držimo teorije po kojoj tenkujemo EL jer nam je sav fokus na ABA plejofu, koja je logika da baš večeras arčimo nespremnog Teodosića? 

Dolaze Lesor, Slukas, Ataman a sipka stisla, jasno kao dan...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Guru said:

 

Ako se držimo teorije po kojoj tenkujemo EL jer nam je sav fokus na ABA plejofu, koja je logika da baš večeras arčimo nespremnog Teodosića? Na stranu to što ne znamo koliko će i da li će uopšte igrati... Prošlo je više od mesec dana od finala kupa, meni je realno da se čovek do sada oporavio i da ne bi rizikovali da mu se stanje pogorša zbog meča 30. kola EL, u trenutku kada nemamo nikakav rezultatski imperativ. 

Tebi je realno, nama je realno da li veruješ da je i onima koji odlučuju realno? Ja već vidim kako će danas da guli 20+ minuta. A igra večeras jer nije baš prijatno da i pored svega lošeg oko kluba bude i potpuno prazna hala u narednim utakmicama. A bila bi ako bi nas slučajno demolirali večeras kao što se očekivalo. Nije garancija da nas neće svakako demolirati ali biće malo teže sa plejmejkerom u timu. Koliko god igramo rekreativno do kraja EL ima nešto i više od igre. A to je atmosfera i osećaj navijača pred odlučujuće utakmice u ABA ligi. I onako je svima već ova sezona preko glave. Ne smeju da dozvole da potpuno ugase,, vatru" kod navijača. 

Link to comment
Share on other sites

Kaze Nedovic, jos matematicki nije nista gotovo.

Ovaj je izleda krenuo sa demagogijom onog koji ga je doveo i koji nas prca iz godine u godinu.

Da je ti izjavio Boki, pa ajd....ima pravo da kaze, ali Nedevic balerina :krstipd4:

Edited by Abizolirni
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abizolirni said:

Kaze Nedovic, jos matematicki nije nista gotovo.

Ovaj je izleda krenuo sa demagogijom onog koji ga je doveo i koji nas prca iz godine u godinu.

Da je ti izjavio Boki, pa ajd....ima pravo da kaze, ali Nedevic balerina :krstipd4:

Jel gotovo matematicki?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...