Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Rokas igra zadnja dva meseca kosarku karijere, dokazao je da je legitiman starter EL tima (doduse donjeg dela table). Isto vazi i za Bolomboya, doduse on je prakticno od pocetka sezone krenuo da 'isporucuje', ako ne racunamo onaj pocetni eksperiment Ivanovica sa Bolomboyem na 4.

Link to comment
Share on other sites

Ако рачунамо да ће Тео и Рокас продужити уговор ми имамо онда већ сада сасвим лепу основу за следећу сезону.

Тео, Јаго

Недовић

Рокас, Ханга

Давидовац

Боломбој, Митровић

Онда знак питања за Топића, питање такође да ли ће Лазић добити још годину дана уговора, да ли ћемо нешто добити од Треја и Смарта до краја сезоне да би их ангажовали за следећу и шта ће се урадити са Илићем и Лазаревићем.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Howie Roseman said:

Drag je i meni Rokas, ali produžio bih ga samo ako Kalinić neće opet da se vrati, ako hoće on mora biti prioritet. Teško da ima mjesta i za Kalinića i Rokasa i Hangu koji ima ugovor za sljedeću sezonu.

Ја би их апсолутно упарио ако је то икако могуће, бетон јаки на тројци, добијамо одличну могућност за играње са смол бол петоркама. У том случају само Лазића не бих продужио.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Pre par dana sam upoznao lika koji je blizak Partizanu.

Evo šta on kaže: Da se cilja 4 mesto u ABA, i da će pokušati da nas dobiju na dve ( akcenat na prvoj gde smo mi  domaćini).

Ne nadaju se nekom uspehu u EL, te im je osvajanje ABA lige bukvalno pod moranje, da bi se sezona proglasila uspešnom.  

 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Teo, Jago i Nedović zajedno u ekipi je proveren recept za neuspeh u evroligi, kao što gledamo i ove sezone, osim ako ih ne krpe Gary Payton i Jrue Holiday lično kao preostali članovi bekovske linije.

Uloge će biti promenjene, ako se pogode prvi plej i bek ... nije neki problem.

Ne postoji idealno izbalansiran roster, negde mora da škripi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, zemljoradnik said:

Pre par dana sam upoznao lika koji je blizak Partizanu.

Evo šta on kaže: Da se cilja 4 mesto u ABA, i da će pokušati da nas dobiju na dve ( akcenat na prvoj gde smo mi  domaćini).

Ne nadaju se nekom uspehu u EL, te im je osvajanje ABA lige bukvalno pod moranje, da bi se sezona proglasila uspešnom.  

 

nemoj da se nadaju ni uspehu u ABA prenesi prijatelju

mi smo jednom izgubili prednost domaćeg terena i dosta je za ovo stoleće  

  • Like 7
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kankkunen said:

Uloge će biti promenjene, ako se pogode prvi plej i bek ... nije neki problem.

Ne postoji idealno izbalansiran roster, negde mora da škripi.

 

Prvi plej Yago, drugi Topić. Ne gine nam slaba defanziva na pozicijama 1 i 2.

 

Ali, to se može izbalansirati dobrom selekcijom na 3 i 4. S obzirom da ćemo na 5 imati Bokija i Luku, tu će trebati jedan dobar kombo centar, i onda nam ostaje dobra selekcija na 3 i 4, od koje zavisi da li ćemo biti ozbiljan tim.

Edited by Juan Pablo Montoya
Link to comment
Share on other sites

Dan drugi, umesto o rutinskoj pobedi mi čitamo budžete, eksele, vučiće i ostala sranja. Svaka čast Žocu, fino je skrenuo pažnju a i ja bih vrv na njegovom mestu. Rutinirao ga je tim sa jednim strancem manje i sa Teodosićem koga na TO masiraju kao da je teniski a ne košarkaški meč. Naravno da ovo više odgovara da se priča. Sve ok.

 

Što se tiče PO ABA, koliko god sumanuta priča bila da gađaju no4 pa da nas dobiju u dve tekme, ja bih to više voleo. Imamo 3 pobede za redom, da bi obezbedili aba, trebaju nam još dve (dakle 5 u nizu, pa da posle čekamo brejk ili majstoricu). Dosta jebeno 5x za redom dobiti istog protivnika koji je pritom, na papiru, značajno bolji od tebe u smislu balansiranosti rostera i trenera koji je to birao. Tako da, ko god je to gore napisao, pozdravi brate ortaka i nek prenese grobarima da ih podržavamo u tome :s_d:

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Dok se vecina forumasa koji navijaju za Zvezdu pribojava Partizana, ja jedva cekam duele sa njima.

U Aba ligi na nasem parketu, unisticemo ih lagano. 

 

Mi cemo do te potencijalne serije u Aba  imati jos vise resenja jer ce de Smart jos bolje adaptirati i bice ozb oruzje a da ne pricam o povratku Topa.

Partizan ima to sto ima i njihov maksimum smo vidjeli u ovim mecevima ove sezone.  Nas maksimum je vidjen samo u 1/2 EL diela kada smo ih unistili.

 

Ovakav Partizan nije favorit u Podgorici…

 

Tako da, polako o finalu…

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Lakse cemo dobiti na dve nego na tri dobijene,  dosta smo stariji,  pa nam je odmor za finale preko potreban. Preneti drugaru da i mi cekamo. 😁

Nije Obradovic nas omeo u slavlju, daleko od toga. Slavlje je bilo itekako,  jos jedna recka, jos jedan trofej u vitrinama.

 

Samo je onakvim izjavama skinuo javnosti misli sa losim igrama, gubitku trofeja, i svoje probleme gurnuo pod tepih, a otvorio front sa svojim poslodavcem  , pa zanimljivo ljudima da citaju...

 

A covic kao uzoran djak izneo tabelu, u fazonu  "evo profesore" mi smo cisti...show

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Potcenjuje se ovde Partizan, to što oni trenutno izgledaju loše ne znači da nemaju baš ozbiljan kvalitet. A ovo je ionako priča za neku drugu temu.

Ja mislim da niko ne podcenjuje njih. I dalje je to jak i ozbiljan tim, pun kvalitetnih igrača, koji trenutno pa zadnjih mesec dana ne igra dobro.A to ne znaci da nece proigrati. Ovaj kup je mogao da im bude prekretnica,  da pocnu opet da se dižu.

 

Na stranu zezanje, ali bice kao i svaki put izuzetno tesko dobiti i mi njih i oni nas. 

Derbi je specifičan.  Tu igra sve, i kvalitet, i iskustvo i cvrstina, inspiracija...

Usli su oni u finalu kupa izuzetno jako. Cini mi se da skoro nisu usli sa takvom zeljom. Uglavnom su bili u minusu na pocetku pa se vracali. Bilo im je itekako stalo,  a samim tim i nasa pobeda dobija na znacaju. 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naprotiv, uzasno precenjuje se Partizan ove sezone.

 

Evo vec 5-6 mjeseci se pisu hvalospjevi na njihov racun bez ikakvog rezona. Prica se o njima kao da su u najmanju ruku '17 Warriorsi. To je tim prepun mana kako ofanzivno tako i defanzivno sto se itekako vidi kako u Aba ali i u EL. 

 

Nece preko noci Nunnally, Punter, PJ postati Teodosic. To je ekipa koja cepa iso pa ako prodje prodje ali tesko da moze prolaziti konstantno protiv ekipe koja im ima broj i koja im moze odgovoriti i iskoristiti sve njihove mane sto itekako CZ sa Teodosicem moze. 

 

Vec 5 derbija odigrano, 3-2 je skor a od tih 5 meceva Zvezda je itekako ostavila mnogo bolji utisak i pored svih problema, povreda i turbulencija koje smo imali tokom sezone.

Jaki jesu ali ne toliko koliko pojedini misle. Crvena Zvezda je kiksala prosle sezone, nisu smjeli ispustiti domaci teren porazom u Zagrebu. I onaj tim bi ih tukao sa prednoscu domaceg terena a taj tim CZ je vise lezao Partizanu nego ovogodisnji.

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Potcenjuje se ovde Partizan, to što oni trenutno izgledaju loše ne znači da nemaju baš ozbiljan kvalitet. A ovo je ionako priča za neku drugu temu.

Po meni je baš neobjašnjivo zašto tako loše izgledaju.Imaju 15 prilično upotrebljivih igrača,trenera i kostur ekipe 3 godine na okupu.Realno dobro su igrali moždas 2-3 mjeseca,završnicu evrolige i play of protiv Reala,već aba protiv Derbija i Olimpije mučenje,nas dobili zbog domaćeg terena a i one pauze .

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Stalno se provlači priča da su nas dobili zbog domaćeg terena. Šta, gostima je koš uži, igraju sa 4 igrača naspram 5, ne razumem?

Da se ne pravimo naivni, postoji razlog zasto toliko dugo u Aba niko nikome ne moze uzeti brejk. 

 

Sto se kupa tice, bas me briga, Covic je jos tu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...