Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, ScepanScekicSto said:


U nivelaciji trofeja meni nebitan.

 

verovatno biste zamenili proslogodisnji kup za titulu u ABA ili top 8

Svakako da je trofej ABA lige vredniji, Top 8 je vredan i odličan rezultat, ali nije trofej. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ScepanScekicSto said:


U nivelaciji trofeja meni nebitan.

 

verovatno biste zamenili proslogodisnji kup za titulu u ABA ili top 8

Kad bi bilo sta bi bilo. Meni je svaki trofej vazan. Svaki nosi neku draž. Samo neka se oni dodaju u vitrine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Thor said:

Svakako da je trofej ABA lige vredniji, Top 8 je vredan i odličan rezultat, ali nije trofej. 

Top 8 je dokaz da si u kontinuitetu igrao konkurentnu kosarku tokom sezone u Evropi. To  je satisfaksija samo po sebi i dodatni benefit 1/4 finale Erolige. Ne bi ja to sencio losom konotacijom tj. ne bih relativizao kao sto neki pokusavaju. Pukla nam je sezona sad je ostalo da titulama malo zamaskiramo hronican gubitak takmicarskih aspiracija tokom februara. Partizan je losiji od nas trenutno te je to sreca u sumornoj evroligaskoj sezoni.

Edited by suptil
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zeljko ne zna da prihvati poraz, takav je prosto.

Nekad mi ga je i zao na sta lici na koferencijama posle poraza, sav utucen, najmanje prica o kasarci, pogotovu sto ga Janis skolujuje treci put za redom...

Uglavnom je to prica o detetu i srednjem prstu, pa kome je sada do kosarke, pa sve do budite vi Srbin tamo gde sam ja bio za Vreme Sulejmana 1530 god itd itd

Koferencije su mu smejurija.

1/7 ima od kada je dosao jbg to boli...

 

Rokas me odusevljava kako igra kod nas, bas ima dobru konekciju sa saigracima i navijacima, vidi se da mu je stalo, generalno mu je stalo bas.

Nadam se da produziti ugovor, kada bi to i on uradio meni je to znak da sigurno igramo u EL i sledece godine.

 

Ocigledno ne lezimo Partizanu, sa povratkom nasih i njihovih igraca i nasim domacim terenom u Aba ligi, msm da smo solidni favoriti.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Top 8 je dokaz da si u kontinuitetu igrao konkurentnu kosarku tokom sezone u Evropi. To  je satisfaksija samo po sebi i dodatni benefit 1/4 finale Erolige. Ne bi ja to sencio losom konotacijom tj. ne bih relativizao kao sto neki pokusavaju. Pukla nam je sezona sad je ostalo da titulama malo zamaskiramo hronican gubitak takmicarskih aspiracija tokom februara. Partizan je losiji od nas trenutno te je to sreca u sumornoj rvroligaskoj sezoni.

Evo, ja sam neki.

Link to comment
Share on other sites

Sa ove tacke gledista ni trofej aba lige nema neku cenu. Sigurno mesto u EL nemaš, vec zavisis od vajld karte. Kao sto smo mogli da vidimo CZ je prosle sezone bila druga pa opet igrala EL. KKP je pre dve godine bio 7 u ligi, pa dobio poziv u EL...

Ali je trofej trofej. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ScepanScekicSto said:


U nivelaciji trofeja meni nebitan.

 

verovatno biste zamenili proslogodisnji kup za titulu u ABA ili top 8

Da ste ga osvojili verovatno bi Zocu bio najmiliji odmah posle Aba lige koja vam je takodje bila nebitna pre 2 godine, jer ste svakako vec bili kupili ucesce u EL

Edited by dzakala
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ScepanScekicSto said:

@Thor
 

Ok.. postujem…

 

Ja to gledam drugacije, i da smo dobili juce nebo to promenilo cinjenicu da nam je igra go kurac

Okej ne bi, ali bi svakako bio podsticaj za nastavak sezone, jer je odmah i atmosfera na treningu i hemija mnogo bolja. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, No name said:

Sa ove tacke gledista ni trofej aba lige nema neku cenu. Sigurno mesto u EL nemaš, vec zavisis od vajld karte. Kao sto smo mogli da vidimo CZ je prosle sezone bila druga pa opet igrala EL. KKP je pre dve godine bio 7 u ligi, pa dobio poziv u EL...

Ali je trofej trofej. 

Sampion Aba lige ove sezone ima sigurno ucesce u EL

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Thor said:

Okej ne bi, ali bi svakako bio podsticaj za nastavak sezone, jer je odmah i atmosfera na treningu i hemija mnogo bolja. 


sve stoji, ali to nista nije garancija da ce biti bolje

 

nama je problem igra koji nemamo jos od utakmice sa Valensijom…

 

napisah vec, lixno mislim da je dobro sto ih je zadrzao na dodeli medalja.. valja se

 

 

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sampion Aba lige ove sezone ima sigurno ucesce u EL

Pisao sam za ranije do ove godine. Naveo sam primer da su i jedni i drugi igrali EL bez obzira da li su bili šampioni. 

 

I ovo sto sada imamo je na klimavim nogama i vazi samo za ovu sezonu.  Slucaj Dubai,  London. Ko zna sta im moze pasti na pamet.

Ne treba zaboraviti ni Ruske ekipe za godinu-dve. Sigurno ce se i oni prikljuciti u jednom trenutku. 

 

Nama ( aba)  je oduzeto jedno sigurno mesto jos ranije, i sad bukvalno popunjavamo mesta dok se sve ne poslozi.

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Treba biti objektivan. Partizanov Top 8 od prosle godine vredi vise nego svo nase ucesce u EL zadnjih 5 godina. PO utakmice sa Realom prosle godine su nesta o cemu ce njihovi navijaci pricati narednih 20 godina. Dobiti Real dve za redom u Madridu, prvu sutem u zadnjim sekundama je nesta sto se pamti i sto privlaci nove mlade navijace, kao i sto zadrzava stare pretplatnike a privlaci nove.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, No name said:

Pisao sam za ranije do ove godine. Naveo sam primer da su i jedni i drugi igrali EL bez obzira da li su bili šampioni. 

 

I ovo sto sada imamo je na klimavim nogama i vazi samo za ovu sezonu.  Slucaj Dubai,  London. Ko zna sta im moze pasti na pamet.

Ne treba zaboraviti ni Ruske ekipe za godinu-dve. Sigurno ce se i oni prikljuciti u jednom trenutku. 

 

Nama ( aba)  je oduzeto jedno sigurno mesto jos ranije, i sad bukvalno popunjavamo mesta dok se sve ne poslozi.

Nece rusi jos najmanje 10 god.

Link to comment
Share on other sites

Da li smo bolji od njih to ne znam, ćeraćemo se…. ali mi njima ove godine koncepcijski ne lezimo i to se iz aviona vidi. To Zeljkoo vrlo dobro zna. 

Za razliku od prosle godine mozemo u “tucu sa njima” , veliki smo na 1 (Hanga) i sa Gedom na 3 nemaju fizicku prednost koju su imali npr prosle sezone. 
Na preuzimanju, Joel svakog njihovog na perimetru moze da brani u kontinuitetu…a nemaju Exuma da preuzimanja resava prodorom na obrucu.

 

Isto tako , njihove 5-tice su jezive defanzivno. Njihova odbrana od pika je uzasna,  i to Teo kaznjava maestralno. Ako udju u preuzimanje kao sinoc, imamo Nemaju da napadne 1 na 1. Sve ono sto je Lesor krpio prosle sezone. 
 

Plus sto nemaju klasicnog pleja u ekipi…sa Radonja odbranom kakvu smo imali u I poluvremenima poslednja dva derbija u Aba i EL , oni se bas bas muce.
 

Edited by Admiral
  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

Ako povedemo sa 2:0 u plej ofu, to bi bila 5. vezana pobeda u derbijima. Koliko je to realno protiv Partizana koji je svakako zajebana ekipa. Moje lično uverenje je da je nama za titulu ipak potreban i brejk. Uzeli smo ga u EL prošle sezone, ukrali su nam ga u ABA regularnom delu, sami smo poklonili u EL ove godine. Vreme je da one more uzmemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...