Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

16 minutes ago, bodo said:

Nakon odgledanih polufinala jučer mogu reći da sam poprilični optmist šta se finala tiče. 

Optimista sam bio i prije kupa, prije 1/4, 1/2 i naravno sada i finala😀 

Samo jos da se mentalno spremim za 3+ sata kosarke i cega jos vec sto nas vcrs ceka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Molina23 said:

AK47 Axios 

 

 

Di je leva ruka 🙂

Salim se malo (mada mislim da se zna sta mislim o obucenosti mladih igraca kod nas), deluje dugacko, fizicki zategnuto i nabrijano. To je lepo 🙂

 

Btw, posle 1/4 finala kolektivna tuzbalica, posle 1/2 jos malo pa euforija. Kada budemo dosli do toga da budemo konzistentniji u ocekivanjima - mozda i zasluzimo nesto bolje od Slobinog Beogradonacelnika...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, John Terry said:

 

Igrali smo protiv dosta slabijeg rivala od Vojvodine. 

Ne sporim. Ali govor tela jednih i drugih kao da mi govori da imamo nemalu šansu večeras. Možda se i varam tko će ga znati ali sviđaju mi se naši izgledi u finalu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mene vcrs najvise plasi Kaminski , bice jako zanimljivo videti na kakvu odbranu ce  se Sveropulos odluciti na njemu . Ona poslednja cetvrtina u aba ligaskom derbiju je prototip kako ga ne treba braniti i nadam se da je to i nasem strucnom stabu jasno . Isto to je radjeno i protiv Zalgirisa gde je , udvajanje i utrajanje ( ugl na Ulanovasu ) dovelo do toga da evans i co imaju masu otvorenih  trojki .

S druge strane cini mi se da nas Boki ima generalno problem da brani takav tip petica , koji su preko 2.10 ( poslednji primer je Kuzmic sa 18 poena od pre 3 dana ) i koji znaju igrati ledjima , secam se i da je sa npr Fallom iz asvela bas imao problema sto se odbrane tice...

S druge strane oni bez Smailagica i Kabokla vcrs , imace minute Tristan koji je bas defanzivni krater plus i Kaminski koji je los u odbrani , tu ce Teodosic zasigurno da trazi rupe , nadam se da ce moci odigrati nekih 15  , 16 min , ne mnogo nego previse ce nam znaciti.

 

Videcemo svakako  , mi smo odmorniji , i cini se ipak u boljom formi , njima su juce Ledej , Naneli i Panter bili na 25 + minuta i dosta se potrosili ...

 

Po meni jako jako bitna utakmica  , njima bi treci uzastopni poraz u derbiju u mesec ipo dana , vezan sa onih 5 uzastopnih poraza bio ozbiljan udarac , jako im je losa atmosfera oko kluba trenutno i nisam siguran da li bi se mogli povratiti da i ovu izgube iskreno govoreci .

Edited by Fan Kosarke
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta znam, za mene i nije mnogo bitna utakmica. Bilo bi super da pobedimo, ali sve sem nekog blamantnog nastupa i teskog poraza mi je prihvatljivo.

 

Koje su sanse da ih dobijemo 5 puta zaredom (prethodne dve, veceras, pa onda i prve dve domace u finalu aba)? Realno mizerne. Ako neku moramo da izgubimo, ova veceras je najbezbolnija :default_coffee:

 

Quote

- Pozicija broj četiri je nešto za što smo mi od početka znali da je problematična za našu ekipu. Da ne ulazimo sad u neke razloge zbog nekih velikih imena na poziciji četiri koje smo tokom leta čekali i verovali da će da dođu i njihovim obećanjima. Prvo Mirotić, pa Šengelija. Duško (Ivanović, prim.aut, trener Zvezde na početku sezone) je čekao njih i kada se ništa nije desilo od tih dolazaka, tržište je bilo takvo da nismo mogli da pokrijemo tu poziciju onako kako smo želeli. Na kraju, opredelili smo se za igrače koji bi pokrivali poziciju šutera na toj poziciji četvorke, a opet, oni ove sezone nisu pružili željeni nivo svoje igre, čega su i sami svesni. Pre svega tu mislimo na nivo kakav su imali prethodnih sezona i onda se to onako pokazalo još problematičnije nego što smo se nadali da će biti, ali verujemo da će u nastavku sezone to doći na svoje mesto.

 

:classic_laugh:

Edited by fradler
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

 

Cim sam video ovaj thumbnail i ovo lice odmah sam otrcao do wc-a da se dobro ispovracam. Sledeci put molim za neko upozorenje, nije lepo ovo nekome uraditi..

35 minutes ago, fradler said:

Sta znam, za mene i nije mnogo bitna utakmica. Bilo bi super da pobedimo, ali sve sem nekog blamantnog nastupa i teskog poraza mi je prihvatljivo.

 

Koje su sanse da ih dobijemo 5 puta zaredom (prethodne dve, veceras, pa onda i prve dve domace u finalu aba)? Realno mizerne. Ako neku moramo da izgubimo, ova veceras je najbezbolnija :default_coffee:

 

 

:classic_laugh:

Je l moguce da je neko ovakav igrao kosarku ikada, bilo gde bilo kada, u bilo kom univerzumu. AHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHA

Link to comment
Share on other sites

Meni je Milancetova logika ok - ispalili nas Mirota i Toko, jbg, dacemo onda prostora smrtonosnim suterima Davidovcu i Simonovicu da trpaju spolja do besvesti. Steta sto nije upalila, ali rezonski se razmisljalo.

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

 

Novinar poceo intervju sa "propustili Super-kup ABA i borbu za trofej, jer je trener imao seminar". Nije mogao da vodi pomocni ako je to istina?

Odmah kvazi-sugestivno pitanje kojim  sagovorniku stavljas do znanja da je na tvojoj i samo tvojoj strani. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Petar1995 said:

Dozet potvrdio - Ivanović odbio Haurda i Monekea! 

Ako je istina, pucao si nam Dusko u kolena 😡

Pa ako je Dozet potvrdio onda stvarno nema sta da se vise prica...

 

 

 

 

🙄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sole75 said:

Novinar poceo intervju sa "propustili Super-kup ABA i borbu za trofej, jer je trener imao seminar". Nije mogao da vodi pomocni ako je to istina?

Odmah kvazi-sugestivno pitanje kojim  sagovorniku stavljas do znanja da je na tvojoj i samo tvojoj strani. 

Ako me sećanje dobro služi super kup se nije igrao jer je pre određivanja termina super kupa već dogovoreno da se učestvuje na turniru koji se igrao na Kipru. Dakle jedna vrlo maliciozna tvrdnja ispaljena od strane tog kvazi novinara.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...