Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

7 minutes ago, Kronostime said:

Stono rece Volter (jedan od dzangrizavih staraca, ne pesnik - on i poezija bas i ne idu zajedno u situ recenicu... :classic_biggrin::

 

 

e5401f38-bd11-41dc-b90c-046776a19fca_tex

It`s a gameday - good luck

:classic_biggrin:

I nas hoćeš da urekneš gifovima ali neće uspeti

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, suptil said:

Ako izgubimo sutra bicemo treci otpozadi sa najvecim budzetom....

 

U slučaju poraza iza nas će biti samo Alba i Asvel, što i jeste neko realno stanje na tabeli.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

 

U slučaju poraza iza nas će biti samo Alba i Asvel, što i jeste neko realno stanje na tabeli.

 

 

Bitno je ucestvovati, bili zadnji ili 11. svejedno, a na kraju svi ispadnu nekad 😀

samo jedan osvaja 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Sector said:

 

U slučaju poraza iza nas će biti samo Alba i Asvel, što i jeste neko realno stanje na tabeli.

 

 

Koliko si ti negativan covek. Pa sta ako budemo tu na tabeli. Slavicu dan kada napises neki pozitivan post i u to ime:

 

Idemo Deda!!!!!

Edited by VISOKOLETAC
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Momcima srećno večeras. Prvi put ove sezone sam sprečen da odem. Ali neka samo momci pobede. Biće vraški teško ali ovo je jedna od onih utakmica gde možeš da očekuješ pobedu. 💪

Link to comment
Share on other sites

Srećno momcima večeras. I sa full rosterom ne bih bio spokojan, još ako smo opet bez Tea... 

 

Inače ne volim Žalgiris i imam noćne more od te ekipe. Prošle godine ih jedva dobismo na Vildozino i Nedino šutersko veče. Moraće nešto slično da se ponovi. Još ako Laza ne igra pa nema ko da vija Evansa...

 

Kako god, mi smo uz sva sranja favoriti večeras. Ajmo Zvezdo!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Koliko si ti negativan covek. Pa sta, ako budemo tu na tabeli. Slavicu dan kada napises neki pozitivan post i u to ime:

 

Ja uopšte nisam negativan čovjek a i ne znam odakle tebi pravo da ocjenjuješ nekoga koga uopšte i ne poznaješ?!

 

Ja ću slaviti dan kad se nešto pozitivno počne dešavati u KKCZ, a da to nije poraz KKP u zadnjoj sekundi i pobjeda KKCZ u derbiju, što većinu navijača očigledno samo i zanima.

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Ja uopšte nisam negativan čovjek a i ne znam odakle tebi pravo da ocjenjuješ nekoga koga uopšte i ne poznaješ?!

 

Ja ću slaviti dan kad se nešto pozitivno počne dešavati u KKCZ, a da to nije poraz KKP u zadnjoj sekundi i pobjeda KKCZ u derbiju, što većinu navijača očigledno samo i zanima.

A šta je za tebe pozitivno?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

što većinu navijača očigledno samo i zanima.

 

Odakle tebi pravo da ovo tvrdis? I na osnovu cega?

 

To sto neko ne slini unapred i ne tuguje unapred samo je stvar karaktera te osobe i ima potpuno pravo na to. Kao sto ti imas pravo da budes pesimista tako neko ima pravo da bude optimista. A poraz KKP u zadnjoj sekundi ocito nikog ovde ne interesuje osim tebe jer samo ti to pominjes.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Odakle tebi pravo da ovo tvrdis? I na osnovu cega?

 

To sto neko ne slini unapred i ne tuguje unapred samo je stvar karaktera te osobe i ima potpuno pravo na to. Kao sto ti imas pravo da budes pesimista tako neko ima pravo da bude optimista. A poraz KKP u zadnjoj sekundi ocito nikog ovde ne interesuje osim tebe jer samo ti to pominjes.

Preduhitrio si me

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nego, nešto još razmišljam. Kako nam se namešta da nam ga komšije uvale samo tako ovim rezultatima. Ne daj bože da budu iza nas na tabeli ili isti kao mi i ne uđu u plej in. Pa od udbaša neće moći da se živi na televiziji. Tačno nam grobari namerno to rade da udbaš ostane.:classic_dry:

 

Još sad igraju u Laktašima, pa ako ih pripravnik Jovanović opet dobije, ispunio je sve uslove za veliki povratak na našu klupu. Dete Železnika plus dva puta dobio Partizan. Tačno će grobari i to da nam nameste :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sinisa85 said:

A šta je za tebe pozitivno?

 

Odlazak postojeće upravljačke strukture koja nije dorasla vođenju kluba i jačanje sportskog sektora.

 

To će samo po sebi dovesti do bolje selekcije igračkog kadra, pametnijeg izbora stranaca i otklona od klupske politike forsiranja domaće osnove. Na kraju će sve to rezultovati i nekim iskorakom u EL.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

 

Ja uopšte nisam negativan čovjek a i ne znam odakle tebi pravo da ocjenjuješ nekoga koga uopšte i ne poznaješ?!

 

Ja ću slaviti dan kad se nešto pozitivno počne dešavati u KKCZ, a da to nije poraz KKP u zadnjoj sekundi i pobjeda KKCZ u derbiju, što većinu navijača očigledno samo i zanima.

Pa naravno da te ne znam i da mogu da te ocenjujem samo na osnovu upisa ovde, a oni su na moju zalost svi negativnog karaktera.  To sta se desava u KKCZ(i gde tuci brare iz svih oruzija) nema uopste nikakve veze sa tvojim upisom da cemo da izgubimo veceras i da cemo da budemo najgora ekipa posle Asvela i Albe. To se zove negatvno razmisljanje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

Pa naravno da te ne znam i da mogu da te ocenjujem samo na osnovu upisa ovde, a oni su na moju zalost svi negativnog karaktera.  To sta se desava u KKCZ(i gde tuci brare iz svih oruzija) nema uopste nikakve veze sa tvojim upisom da cemo da izgubimo veceras i da cemo da budemo najgora ekipa posle Asvela i Albe. To se zove negatvno razmisljanje. 

 

39 minutes ago, Sector said:

 

U slučaju poraza iza nas će biti samo Alba i Asvel, što i jeste neko realno stanje na tabeli.

 

Je li u slučaju poraza isto što i tvrdnja da ćemo da izgubimo?

 

Ja zapravo mislim da ćemo da pobjedimo večeras, jer kad opadnu očekivanja i splasne interesovanje navijača, uglavnom krene šut.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Odlazak postojeće upravljačke strukture koja nije dorasla vođenju kluba i jačanje sportskog sektora.

 

To će samo po sebi dovesti do bolje selekcije igračkog kadra, pametnijeg izbora stranaca i otklona od klupske politike forsiranja domaće osnove. Na kraju će sve to rezultovati i nekim iskorakom u EL.

Uhhh, kad bi to tako bilo..prije da će biti još veće nezadovoljstvo sa Gurovićem i sličnim..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po mom mišljenju, nije problem iskorak u EL sam po sebi. I druge ekipe igraju, nadaju se isto kao i mi. Dobro, možda malo manje.

 

Problem je taj što se nema kontinuitet na klupi, što se poslednje 2 godine jako loše radilo na pojačanjima. 

 

Nije ova sezona bas toliko loša, bilo je nekih vrhunskih pobeda, ali nedostaje taj neki niz pobeda. Ali je sezona, kao EL sezona, jako zanimljiva i naša igra je na momente izgledala odlično.

 

Večeras će biti baš baš teško, pojma nemam šta da očekujem.

 

Ali ja ne bih bila ja, da se bar ujutru ne nadam pobedi 😌

 

Tako da momci i devojke, samo hrabro do pobede večeras!

  • Like 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

@Sector Mozes da se smejes cinicno koliko hoces, fakat je da si u istom upisu prvo zamerio @VISOKOLETAC-u da ocenjuje tebe a da te uopste ne poznaje, a onda isto to sebi dao za pravo da komentarises sta je vecini na ovoj temi vazno.

 

Ok, bilo je nekoliko likova koji su jedva docekali da se sablaznjavaju na njihovog trenera i da se nasladjuju porazom, ali ako je to vecina, ja sam papa rimski. Nije ni 10% likova koji pisu ovde.

 

Fakat je da vecina i nasih i njihovih prati svoj klub i da im je samo to bitno. Ja licno volim da odem na njihovu temu i pozelim im srecu, ali ne zato sto navijam za njihov klub (to bi bilo licemerno) vec zato sto mi je drago kad su moje kolege forumasi (a posebno oni koji su korektni) zadovoljni zbog pobede. To smatram pristojnim ponasanjem.

 

Eto, nista licno, ali prosto drzi se svojih principa kad ih vec iznosis.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sinisa85 said:

Ubjedjen sam da se 90% ljudi ovdje raduje njihovom porazu,medju njima i ja,kao i što se kod njih raduju našem porazu, i to je sasvim normalno..

 

Zavisi do koje mere ideš u tom "radovnju". Jedno je prijateljsko peckanje sa drugarima koji navijaju za njih. Nešto sasvim drugo je kad to iskoristiš kako bi im solio pamet šta je trebalo da urade i kako im je trener licemeran. Mislim, jasna je tu namera, da se ne pravimo sad blesavi. Ali to ne samo da nije većina (mislim na te zlonamerne) nego je veoma veoma mali deo foruma.

 

Nadovezao sam se i na konstataciju sektora na temi o moderaciji ovog podforuma, gde je napisao da bi na ovom forumu ostalo tek nekolicina forumasa kada bi se svi kaznili po principu zbog kog je Kuper kaznjen. To takodje smatram apsolutnom neistinom. Ne treba se uopste fokusirati na trolere i flejmere, vec na pozitivne ljude koji komuniciraju na pristojan i respektabilan nacin. A takvih je puno, samo treba imati malo pozitivniji stav prema ljudima.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Plej-of, plej-in… Plej-of, plej-in… Sezona nije ni počela a krenula je priča o najboljih osam. Isti narativ se ponavljao sve vreme i verovatno će trajati dok matematika ne kaže suprotno.

“To ne smatram pritiskom, već sam stava da je to naš cilj. Došli smo ovde i igramo sa razlogom. Želimo da osvojimo Jadransku ligu, želimo da osvojimo Kup Srbije. To nam je cilj, da se budemo u najboljih osam Evrolige. Dakle, ovo nije pritisak. Ovo je naš cilj. Za ovo se borimo. Radili smo za to celu sezonu. Nažalost, do sada nismo imali dovoljno pobeda, tako da nismo obezbeđeni da budemo u prvih 8. Ovo je situacija sa kojom moramo da se borimo do kraja. I uradićemo to.”

Budućnost je bila velika opomena za ekipu Janisa Sferopulosa. Poraz od crnogorskog tima zahteva momentalnu reakciju, jer je Morača prikazala jedno od najlošijih lica Crvene zvezde.

“Svi znamo da smo igrali kao go** u Podgorici. O tome nema šta da se priča. Očigledno je da je to bila utakmica koju smo morali što pre da zaboravimo. To nije bilo ono što smo želeli da uradimo. Bila je to važna utakmica za nas, ali desilo se. Ne možemo sad da plačemo zbog te utakmice i onoga što se desilo. Sada imamo šansu da pokažemo našim navijačima i našim ljudima da smo spremni da se borimo za ovaj klub”.

Između dve utakmice, Crvena zvezda Meridianbet je završila pojačanje. Trej Tompkins je stavio paraf na kratkoročan ugovor sa srpskim klubom, što posebno raduje Hangu, jer je sa američkim košarkašem igrao zajedno u Realu.

“Pričao sam sa njim pre nego što je potpisao. Imamo jako dobar odnos. Igrali smo zajedno u Madridu. Osvojili smo neke stvari zajedno. On je čovek koji je pobeđivao na svim nivoima. Veoma je iskusan momak. Želi da što pre zaigra. Mnogo sam pričao sa njim i mogu da garantujem da je spreman da zaigra. Rekao mi je da u ovom trenutku karijere hoće samo da uživa u poslednjih nekoliko godina, i samo da igra. Zbog ove prilike u Zvezdi je veoma srećan. Jedva čeka da počne da radi sa nama. Nisam sasvim sigurno kad će stići, ali oporavlja se, vežba… Mislim da je sada u Madridu”, zaključio je Hanga za Meridian sport.

Trej znaci jos u Madridu

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...