Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 hours ago, Nele said:

Ja roknuo Yagica u plus, bio sam ubedjen da su mu podigli granicu bukvalno poklon.

Teo minus idem logikom ogranicena minutaza i Bokica nas poeni i skokovi plus na 16,5.

 

Nele tips zahvalite mi vcrs

gwuuXVI.png

 

Hvala Nele, brt moi ❤️ 

Nataknem te. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 46
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Jel to krenula tranzicija u upravi?

Dobijamo Barselonu a pre meca done deal Zvezda - Kalina za sledecu sezonu. 

Uh...nama leto pocelo u Januaru🤣

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni said:

I  sve  cesci kadar novog predsednika u prvim redovima.

 

Ovo i meni zapade za oko. Ok, sedi pored klupe protivnika i nemoguce ga je promasiti ali ipak bih rekao da tu neki vetrovi duvaju, da nije slucajno.

 

I Rakoc pored njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

 

Ovo i meni zapade za oko. Ok, sedi pored klupe protivnika i nemoguce ga je promasiti ali ipak bih rekao da tu neki vetrovi duvaju, da nije slucajno.

 

I Rakoc pored njega.

A nisu bocni rekao bih😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

 

Ovo i meni zapade za oko. Ok, sedi pored klupe protivnika i nemoguce ga je promasiti ali ipak bih rekao da tu neki vetrovi duvaju, da nije slucajno.

 

I Rakoc pored njega.

Jedno zapažanje o tome. Odvojili su se dva tabora. U početku su svi sedeli pored klupe. Sad su na istom mestu Čović i kompanija a na drugom mestu, Drčelić, Vasić a sa njima uvek Rakočević i Gurović. Očekujem da u novoj struji i poslednja dvojica imaju ulogu u klubu. Bolje svakako i oni nego Dozet i Vasiljević. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast igracima, posle one Albe pokazali su reakciju u svakom smislu te reci.  Mozda ne treba na ovako lep dan mraciti ali imam utisak da ovaj tim vec dve godine pobedjuje samo kad je na 5 pobeda od polovicnog ucinka i nema sta da izgubi, cim pridje na 2-3 ne ulazi lopta vise u obruc

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Jedno zapažanje o tome. Odvojili su se dva tabora. U početku su svi sedeli pored klupe. Sad su na istom mestu Čović i kompanija a na drugom mestu, Drčelić, Vasić a sa njima uvek Rakočević i Gurović. Očekujem da u novoj struji i poslednja dvojica imaju ulogu u klubu. Bolje svakako i oni nego Dozet i Vasiljević. 

Dozet je bio dobar kosarkas, iako je igrao i kod komsija veliki je Zvezdas, a cesto je derbije u kojima smo ulazili kao autsajderi umeo da odigra odlicno, kao i Vuk Radivojevic, zbog toga kapa dole.

Opet Rakocevic i Guduric su najvisa evro klasa i ne bih imao nista protiv da budu u novoj garnituri, pa ko ce, ako ne najbolji od najboljih.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Ne palite bezveze kalkulatore, oni koji bi da ih upale.

Bukvalno je potreban skor 7-3 u sledecih 10 meceva da se ima teorijska sansa, a za to nema dzebane niti kvaliteta.

Da su dobili baskoniju i albu (ili asvel), cak bi i 5-5 bilo ok sto nije toliko nerealno. Zapravo i 1 od te 3 bi sad pravila dramaticnu promenu. To sve govori o velikoj neozboljnosti kluba, pa cak donekle i trenera i igraca zbog pristupa u tim mecevima.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Ne palite bezveze kalkulatore, oni koji bi da ih upale.

Bukvalno je potreban skor 7-3 u sledecih 10 meceva da se ima teorijska sansa, a za to nema dzebane niti kvaliteta.

Da su dobili baskoniju i albu (ili asvel), cak bi i 5-5 bilo ok sto nije toliko nerealno. Zapravo i 1 od te 3 bi sad pravila dramaticnu promenu. To sve govori o velikoj neozboljnosti kluba, pa cak donekle i trenera i igraca zbog pristupa u tim mecevima.

Izgleda da loše reaguju na pritisak, moranje... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...