Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Apsolutno je neophodno odvojiti sportski sektor od uprave koja se bavi obezbeđivanjem/davanjem novca (u našem slučaju obezbeđivanjem). Dakle to je svakako neka vlastima bliska ekipa okruženi ovim i onim biznimenima. Njihovo je da obezbede neometano funkcionisanje kluba i sportskog sektora.

 

A onda je ključna osovina SD-trener, to mora da bude zaštićeno od uticaja iz uprave + da im se obezbedi budžet koji je manje-više postojao i ove godine. I da taj tandem, pojačan skautima i stručnim štabom, na duže vreme izgradi filozofiju ekipe i na osnovu toga dovode igrače.

 

Ovo sve pod Čovićem nije postojalo, on je bio one-man show i to je šljakalo u lokalu dok nam se u EL servirala priča da smo mali i da je maltene svaka pobeda Asteriks i Obeliks. Ali zahvaljujući uspehu komšija prošle godine to više ne pije vodu i mislim da će to biti razlog odlaska ove uprave.

Link to comment
Share on other sites

Volimo ici iz krajnosti u krajnost. Letos smo imali sastav za F4, a trenutno imamo sastav za EC. Istina je naravno negde izmedju kao i uvek. Jaci smo od Albe, a to tabela i pokazuje. Kao sto nismo jaci od Fenera kojeg smo dobili dva puta, tako ni Alba nije jaca od nas na konto jucerasnje utakmice. Mi smo kvalitetom, po tabeli, tacno tamo gde nam je i mesto. Bedak je sto ne dobijamo protivnike poput Albe, ali to sve sve negde pre ili kasnije kompenzuje nekom neocekivanom pobedom pa mu dodje na isto u krajnjem skoru. Mi nemamo kvalitet, a u ovom momentu sezone ni dugacku klupu, da bi igrali svaku utakmicu na maksimalnom broju obrtaja. Zato nam se i desava da u neke utakmice ulazimo mekano i bez potrebne agresivnosti. Mi smo recimo u stanju da jedan Partizan koji je napadacki medju najboljim timovima Evrope spustimo na ispod 70 poena, a da onda za dva dana primimo stotku od nekog Asvela ili Cedevite. Jednostavno, nemamo fizikalije i rotaciju da bi u kontinuitetu igrali na maksimumu, a nemamo ni potreban kvalitet da rutiniramo Asvel ili Albu sa pola gasa kao sto cine ovi jaci klubovi. Jbg to nam je realnost. Zreli smo za kompletan remont na svim poljima kluba.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MarioKempes said:

Njegova teorija je da slabiji timovi (na papiru) pobeđuju jače timove (isto na papiru) samo kada ih ovi drugi puste, tj. ne igraju maksimalno.

Kao primer je navođena naša pobeda protiv Partizana, gde se rezultat kretao slično kao sinoć (ubedljiva prednost jednog tima na poluvremenu, rezultatski povratak drugog do određene granice i na kraju ipak rutinska pobeda ovog prvog).

Što se tiče kvaliteta igrača (ne ulazeći u trenutnu formu i rezultat), veća je razlika u kvalitetu (u našu korist) između Zvezdinog tima od sinoć i Albe, nego između Partizana iz drugog EL derbija i Zvezde. Ako se slažeš sa ovim onda ima smisla da nastavimo razmenu mišljenja na ovu temu. Ako misliš da su Zvezdini igrači kvalitetom bliži Albi nego Partizanu iz derbija, onda nam se stavovi suštinski razlikuju, pa nema neke svrhe da idemo dalje.

Mislim da su kvaliteti Zvezdniih igraca blizi Albi nego Partizanu. Ne racunajuci Hangu, Gedraitisa, Tea i  Bolomboja, ostali El mogu videti samo u Zvezdi a to je i dokazano jer samo kod nas i igraju El. 

 

A od ovih nabrojanih samo su Gedraitis i Bolomboj na vise od 2 godine do penzije.  

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Don Dusko said:

Da ne pominjem da je i Bolomboja komentarisao tipa ne zna on to da radi....U live prenosu!

Ali je zato u onoj situaciji sinoć koja je par puta stavljana na temu kad Davidovac zalutao u prenosu rekao da je zakasnio zbog dobrog bloka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Mislim da su kvaliteti Zvezdniih igraca blizi Albi nego Partizanu. Ne racunajuci Hangu, Gedraitisa, Tea i  Bolomboja, ostali El mogu videti samo u Zvezdi a to je i dokazano jer samo kod nas i igraju El. 

 

A od ovih nabrojanih samo su Gedraitis i Bolomboj na vise od 2 godine do penzije.  

 

 

Prihvatam. Moje mišljenje je drugačije, tj. da smo kvalitetom igrača bliže Partizanu nego Albi, pa sam zato pitao forumaša koji zastupa prilično jedinstvenu teoriju o pobedama i porazima u sportu.

Ako je tako kako ti kažeš, mi smo kvalitetom negde između 14. i 17. mesta, pa ne treba da bude razloga za neko nezadovoljstvo rezultatom, u košarkaškom smislu. Niti ima potrebe da se nešto posebno kritikuju igrači i trener, koji u zbiru isporučuju svoje očekivano.

Druga tema je ko želi da se bavi imaginarnim novcem, šbbkbb, pa računa kakav je tim mogao da se napravi sa ovoliko ili onoliko para.

 

Link to comment
Share on other sites

 

10 hours ago, srlepajce said:

 

 

Baš sam o ovome razmišljao juče.

 

Na tim koji je uzeo triplu krunu i oduvao Željka Obradovića doveli smo trenera početnika i prvog pleja nedoraslog takmičenju. I Raduljicu. I svašta još nešto. Nakon što je oduvan Željko OBradović i nakon što se znalo da pravi mega giga tim. 

 

I sve dalje (uključujući i ovo sada) je posledica tog leta 2022. i skandaloznog niza poteza koji su usledili.

 

U dve uzastopne sezone, u prva dva meseca sezone, uprava je otpustila trenera i prvog pleja. NIjedna ekipa to ne može da apsorbuje na način da igra ikako drugačije od toga kako trenutno igra KKCZ (usponi, padovi, mahovi). 

 

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Mislim da su kvaliteti Zvezdniih igraca blizi Albi nego Partizanu. Ne racunajuci Hangu, Gedraitisa, Tea i  Bolomboja, ostali El mogu videti samo u Zvezdi a to je i dokazano jer samo kod nas i igraju El. 

 

mike tobey je igrao euroleague i u valensiji i u barseloni. nedović već deceniju igra el. gillespie primereno svojim kapacitetima igrao i u bayernu. mitrović bi igrao el i u nekom drugom klubu, zapravo je igrao za brose basket javonte smart će igrati euroleague, možda čak i yago.

 

ne treba preterivati samo da bi se poentiralo, svi smo se još letos složili da imamo nelogičnosti & rupe u rosteru ali nisu to loši igrači, iako su različitih kapaciteta i talenata

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Mislim, iskreno, uz sve poštovanje prema sagovornicima, da je veoma naivno misliti da će Čović tek tako da ode, pa sve i da ga Vučić progoni.

 

Nije ovaj naivan, veliko je to đubre u svakom smilu reči, lik koji ima datoteku za svakog i preti svakome. Klasičan udbaš koji nije došao u Zvezdu da je spasi već da je preuzme kada se steknu uslovi.

 

Tako da ja iskreno ne verujem u to da će on ići na leto. A kada bude išao, verovatno ćemo se ponovo češati gde nas ne svrbi.

 

Ja zato kažem, blizu sam da više ne gledam sve ovo. Za košarku mi fali par poraza, za fudbal mi treba da se vrati Borjan. Nakon toga, Terry prelazi isključivao na F1.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, СтелаРоса said:

Volimo ici iz krajnosti u krajnost. Letos smo imali sastav za F4, a trenutno imamo sastav za EC. Istina je naravno negde izmedju kao i uvek. Jaci smo od Albe, a to tabela i pokazuje. Kao sto nismo jaci od Fenera kojeg smo dobili dva puta, tako ni Alba nije jaca od nas na konto jucerasnje utakmice. Mi smo kvalitetom, po tabeli, tacno tamo gde nam je i mesto. Bedak je sto ne dobijamo protivnike poput Albe, ali to sve sve negde pre ili kasnije kompenzuje nekom neocekivanom pobedom pa mu dodje na isto u krajnjem skoru. Mi nemamo kvalitet, a u ovom momentu sezone ni dugacku klupu, da bi igrali svaku utakmicu na maksimalnom broju obrtaja. Zato nam se i desava da u neke utakmice ulazimo mekano i bez potrebne agresivnosti. Mi smo recimo u stanju da jedan Partizan koji je napadacki medju najboljim timovima Evrope spustimo na ispod 70 poena, a da onda za dva dana primimo stotku od nekog Asvela ili Cedevite. Jednostavno, nemamo fizikalije i rotaciju da bi u kontinuitetu igrali na maksimumu, a nemamo ni potreban kvalitet da rutiniramo Asvel ili Albu sa pola gasa kao sto cine ovi jaci klubovi. Jbg to nam je realnost. Zreli smo za kompletan remont na svim poljima kluba.

Sve lijepo receno i precizno 🤝

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, СтелаРоса said:

Treba ugasiti sva takmicenja jer su nebitna, jedino da se EL igra i racuna. I ako moze da se dele trofeji za ucesnike top8, to je najbitnije.

 

Jel ti bitan trofej u KLS kada ne igra Partizan a mi sa 15 miliona evra budžeta igramo protiv ekipa koje zajedno imaju 5 miliona budžet? Iskreno? Zadovoljava te takav uspeh?

 

Mene ni najmanje. Da ostavimo sad po strani što je Partizan osramotio domaću košarku tim potezom, obezvredio takmičenje i status prvaka Srbije.

 

Ili aj ovako. Da li bi slavio da ti, recimo, sa 180cm visine, igraš košarku sa decom predškolskog uzrasta, sa prosečno 115cm visine? I da tu dominiraš?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NMX said:

U dve uzastopne sezone, u prva dva meseca sezone, uprava je otpustila trenera i prvog pleja. NIjedna ekipa to ne može da apsorbuje na način da igra ikako drugačije od toga kako trenutno igra KKCZ (usponi, padovi, mahovi). 

Trener manje vise, iako definitivno nije pozitivna stvar smeniti trenera koji je proveo cele pripreme sa timom koji je selektirao(?), ali ne znam koji bi to klub uspeo da prezivi bez projektovanog broj jedan igraca. Govorimo naravno o Nejpiru. Evo da oduzmemo sad Monaku Dzejmsa, Efesu Larkina ili Virtusu Sengeliju, za koliko bi to bile losije ekipe? Ili gledajmo na sopstvenom primeru, da nismo u pojedinim sezonama imali igraca poput QMilera, Lojda, Berona, kakve bi nam bile te sezone? Nama je Nejpir bio taj tas na vagi koji bi od prosecne EL ekipe mogao da napravi plej-of ekipu. On je skroz podbacio, a osim njega mi nemamo top kvalitet u timu i ostaje nam prosek koji veteran Teo izvlaci s vremena na vreme. U danasnjoj EL gde je nikad veca konkurencija i gde se dovode igraci iz NBA, nas trenutni sastav je ispod desetog mesta po svim parametrima i to nam je realnost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nik1991 said:

Sve lijepo receno i precizno 🤝

 

Pa i ne baš. Laž je da smo ikada imali tim za F4. To što smo se mi pojačali ne znači da drugi nisu. To što smo doveli mahom istrošene igrače sa 33, 34, 36 godine starosti ne znači ništa drugo nego da je neko doveo svežu krv iz NBA.

 

Taj spin je poturio Čović. Ja sam odmah rekao da će ogroman uspeh biti plej of, jer koliko god da smo jaki i dalje ima bar 10 jačih od nas. I to nije nikakva moja mudrost, to su svi videli, koji su hteli da vide.

Link to comment
Share on other sites

Al ste pregoreli, savetujem da sačekate jutro pre nego što nešto napišete nakon EL poraza. Ova ekipa je nakon što se ispostavilo da su Napier i Tobey teški promašaji izgubila visok plafon i ostala oslonjena na Teodosića kao alfu i omegu tima. I to Teodosića na zalasku karijere koji def nema fizičkog kapaciteta da igra 2 ili često i 3 utakmice nedeljno po 25 minuta. To je ekipa kojoj je realan domet između 12og i 15og mesta u ovakvoj evroligi. Mi smo ekipa koja jednostavno nema kontinuitet, ja od ove ekipe ne očekujem da može da dobije npr 3 utakmice za redom u EL makar to bili Alba, Asvel i npr Bajern kod kuće. Ali zato može da izgubi od bilo koga. Ušli smo mlako i mekano u utakmicu, a sposobnost naših visokih da promašuju zicere je potcenjena. To nas je uvelo u veliku nervozu a mora se priznati i da je Alba svašta ispogađala, počev od dobrih šutera kao što je Thomas do npr igrača koji spadaju u najgore igrače u evroligi poput Wetzella. Na sve to moraš da paziš da Yago ne uđe u problem sa penalima jer zamenu za njega nemamo, a slično važi i za Smarta koji je dobio jako nezahvalnu ulogu da vadi kestenje iz vatre i to u svom prvom sudaru sa ozbiljnom takmičarskom košarkom. Iako je sada veoma lako kritikovati Davidovca i Mitrovića, mora se priznati da su i za svoje skromne standarde sinoć izgledali jezivo loše, uplašeno, mekano, stegnuto, kao dva juniora koji su zbog povreda dobili priliku. A njih dvojica zajedno koštaju kao svi visoki Albe na gomili recimo, možda i više. Ne treba se nervirati oko ove ekipe, previše toga je loše urađeno da bi postojali uslovi da ova ekipa bude uspešna i kompetentna, ne možeš ti da zasereš skoro sve i da se nadaš da će te sreća pogledati. Sferopulos treba da ostane i da radi. Čini mi se da su i Čoviću ponestali igrači na koje se lično loži pa možda dočekamo i to da selekciju na leto radi stručni štab. Do tada nam sledi rekreativno igranje EL, biće tu pobeda i loženja, ali ova ekipa nema kapacitet da napravi neku seriju pobeda, tako da vam preporučujem da se stavite u kožu navijača Žalgirisa ili Asvela - ako se pobedi super, ako ne, probaćemo sledeću da dobijemo. 

  • Like 25
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kaže Nedović "nemamo instikt da zgazimo OVAKVE ekipe".... Sve staje u ovakvu rečenicu!!! Za ovakav mentalitet i egomaniju kriv je isključivo trener... Ko je naš tim ubjedio da je NAJTALENTOVANIJI u EL meni stvarno nije jasno... Ekipa u kojoj imaš od početka sezone pola igrača (6/12) u svakom meču koji su trenutno daleko od profesionalnog sporta da priča o talenatu hahaha... A pri tome sve neki specijalci i igrači zadatka.. Da ste svi vi svjesni svog kvaliteta i realnih mogućnosti kao npr Bolomboj koji ne glumi Embida ili Jokića nego grize i kida svaku odbranu, svaki skok onda bi vi moj Neda možda i dobili Asvela i Albu... I džabe se "tresla" svlačionica sinoć kad vas trener nije vratio u realnost moj Nedoviću... Samo vi tražite izgubljeni instinkt i divite se svom talentu, pa i u momentima kad te Alba trpa 20 razlike... 

Edited by Ab1995
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stefi88 said:

Jedva cekam derbi u Nedelju 🔴💪

A tek kup nadam se tada i sa Topom kompletni skroz...

I šta će da bude? Dobije se Partizan i menja se situacija drastično? Ide se u top 8? Klasično botovanje podguznih muva košarkaškog radnika sa 50 godina iskustva. Uradi se 5 loših stvari, pa 1 dobra i odmah se zaboravlja onih 5 loših. Klasična ideologija, važno je biti prvi u selu, a u gradu.....nebitno , jer i onako nismo za grad jer smo teški "seljaci".

  • Like 7
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gromovnik said:

I šta će da bude? Dobije se Partizan i menja se situacija drastično? Ide se u top 8? Klasično botovanje podguznih muva košarkaškog radnika sa 50 godina iskustva. Uradi se 5 loših stvari, pa 1 dobra i odmah se zaboravlja onih 5 loših. Klasična ideologija, važno je biti prvi u selu, a u gradu.....nebitno , jer i onako nismo za grad jer smo teški "seljaci".

 

Nije Stefi podguzna muva, izvini se coveku. Ostalo si pogodio 102%, da to je Coviceva Zvezda, i to mu prolazi godinama. Sad mu je jos lakse, jedino da nas nekako Mega pobedi u KLS, ali tesko...

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, John Terry said:

 

Jel ti bitan trofej u KLS kada ne igra Partizan a mi sa 15 miliona evra budžeta igramo protiv ekipa koje zajedno imaju 5 miliona budžet? Iskreno? Zadovoljava te takav uspeh?

 

Mene ni najmanje. Da ostavimo sad po strani što je Partizan osramotio domaću košarku tim potezom, obezvredio takmičenje i status prvaka Srbije.

 

Ili aj ovako. Da li bi slavio da ti, recimo, sa 180cm visine, igraš košarku sa decom predškolskog uzrasta, sa prosečno 115cm visine? I da tu dominiraš?


Partizan je tim potezom osramotio i obezvredio samo sebe, a nikako srpsku košarku.

 

Srpsku košarku je osramotilo samo to što su prošli bez ikakvih sankcija.

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

 

Kakvo je stanje sa malim Topom?

Pisao sam skoro. Dobro je. Oporavak ide prema planu. Krenuo sa teretanom. Uskoro kreće trčanje. Biće spreman skroz nakon KRK. To je moja procena. Možda bude spreman i za Kup ali ja ne bih žurio. 

  • Like 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Partizan je tim potezom osramotio i obezvredio samo sebe, a nikako srpsku košarku.

 

Srpsku košarku je osramotilo samo to što su prošli bez ikakvih sankcija.

 

 

Mogu da se složim ali to ne menja na činjenici da je KLS beznačajan trofej sad, a KRK tek nešto malo bitniji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Nije Stefi podguzna muva, izvini se coveku. Ostalo si pogodio 102%, da to je Coviceva Zvezda, i to mu prolazi godinama. Sad mu je jos lakse, jedino da nas nekako Mega pobedi u KLS, ali tesko...

Nisam ni rekao da jeste, uopšteno sam pisao. Nervira me čim nešto ne valja, zabadanje glave u pesak, ni reči o lošem, nego samo jedva čekam sledeću ...pa ako se izgubi i sledeća, jedva čekam sledeću. A kad se konačno dobije neko, sve je super, teče med i mleko, doktor na mestu predsednika, sportskog direktora, trenera, masera, ekonoma.....radi super posao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Pa i ne baš. Laž je da smo ikada imali tim za F4. To što smo se mi pojačali ne znači da drugi nisu. To što smo doveli mahom istrošene igrače sa 33, 34, 36 godine starosti ne znači ništa drugo nego da je neko doveo svežu krv iz NBA.

 

Taj spin je poturio Čović. Ja sam odmah rekao da će ogroman uspeh biti plej of, jer koliko god da smo jaki i dalje ima bar 10 jačih od nas. I to nije nikakva moja mudrost, to su svi videli, koji su hteli da vide.

Pa ja upravo to i pricam. Kao sto je laz da smo letos napravili tim za F4, tako je laz i da nam je roster na EC nivou. Istina je na sredini. Mnogi su letos progutali tu Covicevu pricu o F4 jer smo doveli nekoliko solidnih EL igraca dok su se drugi pojacavali igracima koji imaju stotine nastupa u NBA. Mi jesmo podigli standard, ali su i drugi to uradili, jos vise od nas. Zato su ljudi ovoliko razocarani jer su im ocekivanja bila na maksimumu, pa sad u atmosferi te razocaranosti svrstavaju nas tim u EC sto uopste ne moze da bude tacno. 

 

11 minutes ago, John Terry said:

 

Jel ti bitan trofej u KLS kada ne igra Partizan a mi sa 15 miliona evra budžeta igramo protiv ekipa koje zajedno imaju 5 miliona budžet? Iskreno? Zadovoljava te takav uspeh?

 

Mene ni najmanje. Da ostavimo sad po strani što je Partizan osramotio domaću košarku tim potezom, obezvredio takmičenje i status prvaka Srbije.

Jako me smara ovo igranje sa bitnosti i nebitnosti pojedinih takmicenja. Mislim da sam u poslednjem upisu na tu temu sinoc sve razjasnio, ali ajde odgovoricu ti na pitanja.

 

Kao sto sam vec rekao, bitan mi je svaki trofej, a pogotovo trofej nacionalnog prvenstva koje oduvek postoji i zauvek ce i postojati. Za razliku od recimo Aba lige gde verujem da vise od 50% navijaca ni ne zna kakav je odnos u osvojenim trofejima jer je liga koja danas postoji, a vec mozda za dve godine nece postojati. Titule prvenstva i kupa ostaju zauvek u istoriji, svim buducim generacijama i to ne moze da bude nebitno. Ja koliko znam sport se jos uvek igra za pobede i trofeje. To je jedna strana prica. Druga strana je ovo sto me pitas da li me zadovoljava osvajanje KLS u konkurenciji Mege i FMP-a. Pa naravno da ne, odgledam te utakmice bez nekih posebnih emocija, sto je direktno posledica Partizanovog istupanja iz lige. I to nema veze sa tim da li je takmicenje bitno ili nije. Dakle, trofej mi je bitan, a satisfakcije sto smo ga osvojili protiv FMP nece biti. Kup je vec druga stvar jer nam je najveci rival tu, sa najboljim trenerom i najboljim igracima. Sustina sporta i takmicenja je da se boris sa najboljim rivalima, i da budes bolji od njih. Tako da mi nije jasno kako neko moze tek tako da izjavi da je kup nebitan. Da li ce taj isti kup da nam odredi da li je sezona uspesna? Naravno da nece. Kao ni KLS. Ali nisu nebitni. Trofeji su jebote.

 

 

11 minutes ago, John Terry said:

 

Ili aj ovako. Da li bi slavio da ti, recimo, sa 180cm visine, igraš košarku sa decom predškolskog uzrasta, sa prosečno 115cm visine? I da tu dominiraš?

Moze i tako. Ne bih slavio. Ali bih recimo na istom terenu, u istim uslovima i sa istom nagradom, slavio kada bih pobedio nekoga ko je takodje 180cm i ko mi je rival ceo zivot.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa ja upravo to i pricam. Kao sto je laz da smo letos napravili tim za F4, tako je laz i da nam je roster na EC nivou. Istina je na sredini. Mnogi su letos progutali tu Covicevu pricu o F4 jer smo doveli nekoliko solidnih EL igraca dok su se drugi pojacavali igracima koji imaju stotine nastupa u NBA. Mi jesmo podigli standard, ali su i drugi to uradili, jos vise od nas. Zato su ljudi ovoliko razocarani jer su im ocekivanja bila na maksimumu, pa sad u atmosferi te razocaranosti svrstavaju nas tim u EC sto uopste ne moze da bude tacno. 

 

Mi trenutno jesmo EC ekipa. Tobi razočarao, Teodosić van stroja, Nejpir šilbovan...ostali deo tima je EC nivo.

 

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Tako da mi nije jasno kako neko moze tek tako da izjavi da je kup nebitan.

 

Ok, aj da se složim da sam trofej nije nebitan istorijski gledano, ali svakako nije neki veliki uspeh osvojiti ga u datim uslovima kada KKP ne igra.

 

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Moze i tako. Ne bih slavio. Ali bih recimo na istom terenu, u istim uslovima i sa istom nagradom, slavio kada bih pobedio nekoga ko je takodje 180cm i ko mi je rival ceo zivot.

 

To nisam ni pitao, kad igraš sa ravnopravnima, ok, ali mi potenciramo taj naslov prvaka Srbije kao da smo dobili faking Golden State za trofej.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...