Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

7 minutes ago, Fromthecorner said:

Sfero kaze da Smart tek stize pocetkom nedelje, mora da prodje lekarske i ostalo, na pitanje da li ce igrati protiv Baskonije kaze da ne zna. Teo ce igrati.

 

Nek mu organizuju lekarski pregled na gejtu na serodromu, ne zanima me. Mi Baskoniju sa sve Teom ne mozemo sa dobijemo sem ako Howard ne sutira 1/17 a mi imamo 59% za 3. 

 

Posto se to nece desiti mi moramo jos nesto da dodamo u tu corbu u cetvrtak. Bukvalno nam ostatak sezone visi u toj utakmici. Nemojte se zajebavati. Daj onog beskorisnog Bagzija nek ga na ledjima donese ako treba.

 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

 

Nek mu organizuju lekarski pregled na gejtu na serodromu, ne zanima me. Mi Baskoniju sa sve Teom ne mozemo sa dobijemo sem ako Howard ne sutira 1/17 a mi imamo 59% za 3. 

 

Posto se to nece desiti mi moramo jos nesto da dodamo u tu corbu u cetvrtak. Bukvalno nam ostatak sezone visi u toj utakmici. Nemojte se zajebavati. Daj onog beskorisnog Bagzija nek ga na ledjima donese ako treba.

 

Igraće Smart sigurno u četvrtak ako sutra dođe u Beograd. Ali ući će u igru ako baš ništa ne ide kao poslednji pokušaj da se nešto promeni. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Fromthecorner said:

Sfero kaze da Smart tek stize pocetkom nedelje, mora da prodje lekarske i ostalo, na pitanje da li ce igrati protiv Baskonije kaze da ne zna. Teo ce igrati.

Kako mislis tek, pocetak nedelje je valjda sutra?

  • Like 3
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim + Teo može da dobije Baskoniju. Oni što brine je Duško koji će sigurno imati dodatni motiv a uz sve to je i doveo i skautovao preko pola tima dok je još bio ovde.

Link to comment
Share on other sites

Zaslužio je i on da malo ponese na leđima ovaj umorni i sakati tim do dosta važne pobede. Od Borca se počinje, biće ovakvih partija i u EL. Jaganjac, obrigado ❤️

Edited by Molina23
Link to comment
Share on other sites

..

inace, ja ne verujem da ce igrati protiv baskonije, eventualno nesto sitno

 

 yago - teo -hanga -lazic -lazarevic ce cepati tu tekmu, for better or worse

 

ne izgleda mi sferopulos komotan da posalje igraca kojeg ne zna na teren sa jednim treningom ili slicno

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

..

inace, ja ne verujem da ce igrati protiv baskonije, eventualno nesto sitno

 

 yago - teo -hanga -lazic -lazarevic ce cepati tu tekmu, for better or worse

 

ne izgleda mi sferopulos komotan da posalje igraca kojeg ne zna na teren sa jednim treningom ili slicno

Zaboravio si Gidru. Sa njim je to barem 5 igrača spolja. Lazarević je ona polovina iz serije dva i po muškarca. Eto 5.5 igrača. Može se izgurati ako Teo bude bio ono što i jes - bijeli Medžik. 

Link to comment
Share on other sites

Kljuc protiv Baskonije nije Lazic da bude na Howardu nego Hanga, da nigde ne mogu sakriti Markusa i na taj nacin da se busi maksimalno u odbrani, konstantno na 1 i 3 kad je on terenu imaju dobre defanzivce, Duško bas cedi suvo drenovinu, a i kompletni su za razliku od prvog meča vratio se Kostelo.

Treba koristiti i Bolomboja na Sedekerskisu, gde je Joel fizički iznad i taj duel mora njemu pripasti, ipak je Tadas 4/3 tip igraca, a Mitrovica će gotovo sigurno braniti deo meča Kotsar od koga je i brzi i kvalitetniji Mitar.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Zaboravio si Gidru. Sa njim je to barem 5 igrača spolja. Lazarević je ona polovina iz serije dva i po muškarca. Eto 5.5 igrača. Može se izgurati ako Teo bude bio ono što i jes - bijeli Medžik. 

 

nisam ga zaboravio, vec sam racunao samo igrace koji mogu na pg ili sg

roki ce na sf i pf

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Пре неколико дана сам добио инфо да би нови играч требало да дође у понедељак. Не верујем да ће бити у саставу против Басконије после два одрађена тренинга и не познавања система и ЕЛ кошарке. Пре ће бити да ће дебитовати против ФМП. Сви би ми волели да игра у четвртак, али потребно му је времена да се привикне на нову средину и саиграче. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Manu said:

@MrTwister @SteveFrancis#3, pa zašto ne i naši @Del Piero @threepwood

 

Sećate li se ovog momka sa LSU-a?

 

Secam ga se. Meni se njegovo dovodjenje kao potez generalno svidja. Pre svega sto je totalno van dosadasnjeg KKCZ sablona dovodjenja igraca. High risk - high reward potpis ciji uspeh pre svega zavisi od Smartove adaptacije na euro kosarku generalno, a posebno na EL nivo basketa i ozbiljnost i odgovornost koju ista zahteva.

Kao igrac Smart je klasican kombo bek, ako bih morao da izvucem neko poredjenje to bi bio Dezonte Marej za sirotinju. Lik koji je jack of all trades (master of none) u napadu, a pride je bio i dobar defanzivac na koledz nivou. Sut je bio streaky, ali koliko vidim deluje da je sve sigurniji u tom segmentu. Ima solidno telo i fizikalije za poziciju koju igra. Ako klub stvarno drzi tu opciju za +1 sezonu mogao bi da bude odlican potez ako adaptacija prodje kako treba. Zanimljiv transfer u svakom slucaju. Sad je sve na njemu i koucu, bas me zanima kako ce se pokazati

  • Like 30
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Neka prevede loptu, da je Teu i ćoškari. Za odbranu mu ne treba privikavanje.

 

Mi smo u deficitu sa igračima koji mogu da vode jebenu loptu, Smart da dodje sa pasoške kontrole će nam koristiti za ovu utakmicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bad said:

Za odbranu mu ne treba privikavanje

 

Jedna od najvecih zabluda navijaca vezano za kosarku. Ajde da kazemo da je za plejeve podjednako zahtevno prilagoditi se i napadackim i defanzivnim semama, ali na svakoj drugoj poziciji rekao bih da prilagodjavanje na timsku odbranu traje duze. 

Sve u svemu ne ocekujem da Smart zaigra vec protiv Baskonije, u najboljem slucaju par minuta ukoliko desavanja na terenu to dozvole.

  • Like 23
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Baskonije, one Čovićeve ikebane bolje da spremaju najsrdačniji mogući doček Dušku. Puna Arena da ispoštuje ovacijama gospodina i prizovemo taj Saša Obradović efekat. Okej ne mora se baš saginje u tim godinama, dovoljno da odluta sa meča. Brat Čima će svakako da zeva i smeška na Aidu u Džon Braun stilu, to je viđeno. 

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...