Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

47 minutes ago, hakeem said:

   Asvel ima novog trenera tako da kako ce oni izgledati ko to zna...novi trener znaci obicno bolje odigrane prve 2-3 utakmice od njegovog dolaska... 

  

Pa ne mora da znaci. Kada je dosao Sferopulos, mi smo odigrali ocajno protiv Fmp-a, pa dve protiv Partizana. Cak i sledecu protiv Bayerna, ali smo nekako iscupali tu pobedu. Ako Teo bude mogao da igra, mislim da nam sanse nisu lose. Ali da ce biti tesko, bice

Edited by Zarco_srb
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Zarco_srb said:

Pa ne mora da znaci. Kada je dosao Sferopulos, mi smo odigrali ocajno protiv Fmp-a, pa dve protiv Partizana. Cak i sledecu protiv Bayerna, ali smo nekako iscupali tu pobedu. Ako Teo bude mogao da igra, mislim da nam sanse nisu lose. Ali da ce biti tesko, bice

Protiv Partizana smo prvu tekmu odigrali dosta dobro. Kontrolisali smo utakmicu od 2/4 sve do poslednjih 5 minuta. U finišu smo odigrali baš loše, Šabaz je prodao par lopti, a Teo uzeo nekoliko teških šuteva koji nijesu bili ni blizu da uđu. Ima i do toga da je KKP pronašao par raspoloženih igrača, Avramović se zapalio, Dozir pogodio nekoliko bitnih šuteva, itd. Uglavnom, u oba derbija u EL smo bili bolja ekipa na terenu, ali piše se jedna pobjeda što je skroz ok. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

https://www.instagram.com/reel/C1uTNiCs1oj/?igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==

 

Živ li je ovaj košarkaški stručnjak Luka Spasovski? Zna li ko? Tolika sa slašću pljuvačina po Gilespiju a čovek nije odigrao 10min ukupno u Zvezdinom dresu pre toga. Dođe dečko na derbi i popiša se dok si trepnuo po samoprozvanim košarkaškim,, stručnjacima". Ne vidoh neki podkast nakon derbija. Da sam na njegovom mestu bilo bi me i sramota. 

Ima, radili su on i Kuzma podkast opet, rekao je top dao je to sto je dao, ostaje pri svom misljenju...dosao je iz trece koledz lige na osnovu fizikalija jer su tamo sve belci koliko sam ga skapirao i sem fizikalija nema nista, kao i da nam zeli da nam on bude prvi centar svima koji su ga prozivali zbog toga sto je rekao o gilespiju

Link to comment
Share on other sites

"Problemi sa povredama utiču, stalno moramo da menjamo, pronalazimo druga rešenja. Ali, kao što sam rekao pre 10 dana, otvoreni smo da dovedemo još nekog igrača koji bi mogao da napravi razliku, ali sada ima malo takvih igrača koji su slobodni, svi kvalitetni igrači imaju angažman. Sačekaćemo možda nekog igrača koji bude otpušten iz NBA, otvoreni smo za to da dođe neki novi igrač, ali samo igrač koji bi nam pomogao i učinio druge boljima.“

 

Postoji li neko konkretno ime?

„Ne, ne“, zaključio je Sferopulos razgovor za Sport klub.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kankkunen said:

 Mitar gazi strojevi kao da je služio u gardi JNA.

Samo da ga nauce pravilno da ga gazi da ne stradaju muda 🤣

2 hours ago, hakeem said:

   Asvel ima novog trenera tako da kako ce oni izgledati ko to zna...novi trener znaci obicno bolje odigrane prve 2-3 utakmice od njegovog dolaska...  

Koliko sam razumeo nije dosao niko sa strane, vec je pomocni preuzeo.

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

Korektna izjava Janisa sto tice pojacanja, zato je i rekao videcemo posle 15 Januara, valjda ce se do tada i u nba znati ko otpada ko ne....

Tada je neki rok ako ne i ranije za NBA.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

17 minutes ago, Stefi88 said:

Korektna izjava Janisa sto tice pojacanja, zato je i rekao videcemo posle 15 Januara, valjda ce se do tada i u nba znati ko otpada ko ne....

Tada je neki rok ako ne i ranije za NBA.


10. januara svaki ugovor u NBA ligi postaje garantovan do kraja sezone, dakle timovi imaju jos dan i po da odluce koga ce zadrzati.

Ne slazem se sa tim da nam trebaju igraci koji ce praviti neku ogromnu razliku, nosioci. Naravno da ce mi biti drago da neko takav dodje na poziciju 4, ali misljenja sam da moramo da dovedemo makar nekog da krpi ako ne neki vrhunski kvalitet. Ne bih da krsim pravila pa da nabrajam imena, ali slobodnih igraca ima i u Evropi na toj poziciji, samo eto mi izgleda ne trazimo.

Edited by Mirage93
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

Mi u sred ljeta nismo mogli da nađemo bolju četvorku od armejskog truta a ne sad. 

Zato što nije ni doveden kao posledica smislene selekcije, već po drugim kriterijumima.

Apsolutno se ne slažem sa stavom da ne treba dovoditi bilo koga, već samo igrača koji ima instant kvalitet. 

Bukvalno je i prosečan EC igrač bolji od Davidovca, u kojeg je i sam Sferopulos izgubio poverenje da može da pomogne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wake in Fright said:

U Evrokup nema nekog kvaliteta na toj poziciji, a iz EL svakako nećemo dovesti igrača iz poznatih razloga. Tako da ostaje NBA ili razvojna liga. Uvijek je bilo moguće u januaru pronaći dobrog igrača. 


Mogu sad da ti nabrojim 10 igraca koji su slobodni ili igraju EC koji bi bili instant kvalitet za nas, ne vodje, najbitniji igraci, ali ljudi koji bi bili deo tima, kripili, sto nama i treba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Forumaši koji više prate NBA a bez imenovanja igrača, ima li nekih koji se po dosadašnjoj prilici neće zadržati u NBA a mogli bi da budu od pomoći ovoj ekipi na deficitarnim pozicijama? Ne treba mi ime samo da li će imati šta da se probere naravno ako postoji i njihova želja za dolazak u Evropu. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Wake in Fright said:

U Evrokup nema nekog kvaliteta na toj poziciji, a iz EL svakako nećemo dovesti igrača iz poznatih razloga. Tako da ostaje NBA ili razvojna liga. Uvijek je bilo moguće u januaru pronaći dobrog igrača. 

Mogu i igraci iz EL koji nisu nastupili za svoj klub u prva dva kola drugog kruga. Ja znam bar jednog takvog, na kojeg ocigleedno ne racunaju u sadasnjem klubu.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Čočo said:

Forumaši koji više prate NBA a bez imenovanja igrača, ima li nekih koji se po dosadašnjoj prilici neće zadržati u NBA a mogli bi da budu od pomoći ovoj ekipi na deficitarnim pozicijama? Ne treba mi ime samo da li će imati šta da se probere naravno ako postoji i njihova želja za dolazak u Evropu. 

ima

 

 

 

 

je li ti lakse sad? :))

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zarco_srb said:

Pa ne mora da znaci. Kada je dosao Sferopulos, mi smo odigrali ocajno protiv Fmp-a, pa dve protiv Partizana. Cak i sledecu protiv Bayerna, ali smo nekako iscupali tu pobedu. Ako Teo bude mogao da igra, mislim da nam sanse nisu lose. Ali da ce biti tesko, bice

 

  mi smo u ovoj utakmici favoriti sa ili bez Tea...moramo tako da razmisljamo, ako nam sve zavisi od jednog igraca ne znam cemu se nadamo...

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

Samo da ga nauce pravilno da ga gazi da ne stradaju muda 🤣

Koliko sam razumeo nije dosao niko sa strane, vec je pomocni preuzeo.

  

  promena je promena, taj pomocni ima neke svoje ideje sigurno...prosto neverovatno zvuci podatak da su sezonu startovali sa 0-9 kuc...

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, СтелаРоса said:

Mogao bi neko da nam napise koliko ima takvih igraca, kakve su im karakteristike i za koliko bi novca igrali u Evropi. Naravno bez pominjanja njihovih imena. 

Haha da li se sprdas ti, pa koja je razlika ako se sve to radi, a ne pominju se imena

 

Stvarno ste mi komicni i vi zavsinici od prelaznog roka, iako se slazem da moderacija preteruje ovde.

 

Imamo utakmicu sutra, pa onda jos jednj za 2 dana, valjda imamo o cemu da razmisljamo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...