Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ako Teo zaigra rovit protiv Asvela i tako bude meta za udvajanja i jači hasl, mi ćemo ih teško dobiti i sa Lukom (rovitim) na parketu.
Asvel je kao i Cedevita očajnički željan ne poena, jer im sada ne prave razliku, već pobede.
Nova hala, sada i treći novi trener a oni i dalje nemaju pobedu kući.
Koštaće nas Asvel ovakve kljakave preskupo.


  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hristor se rodi!

 

Srecan Bozic svima ...

 

12 hours ago, stefan1 said:

Fino je vreme da se pocne sa skandiranjem Covicu odlazi a ne uprava napolje kao ni Vucicu pederu. 
 

Zasto? Zato sto para ima ali ne zelimo da ih trosimo, ja ne zelim da mene predstavlja covek koji se ponasa kao navijac Partizana i da kuka po jutarnjim programima i da provocira protivnika, hocu gospodina koji ce raditi u interesu kluba a ne licnog interesa pa sve i da taj covek bude iz SNS-a. A i nemojmo se zavaravati, i Covic je Vucicev cim gradi ovo cudo na Cukarickoj Padini s tim sto je tvrdoglav i njegovo vreme za kosarku je odavno proslo.

 

I pustite floskule da trebamo da budemo jedni uz druge i da se podrzavamo i da ne vredjamo nase ljude. Nismo svi jedno za drugo, tu smo mi navijaci i igraci a ljudi u klubu nas pustaju niz vodu.

 

Ako je ovaj prvi bold povezan sa drugim onda da, on ima para ali to nisu pare koje ce on uloziti u klub/tim.

 

Sto se tice para za klub nesto nisam ubedjen da ih ima sa ostalim se slazem.

 

Povrede su dosle u nezgodno vreme ali uvek je nezgodno vreme i drugi klubovi se suocavaju sa istim stvarima, Armani kome dva glavna igraca trenutno nisu u pogonu a koliko takvih primera ima kroz sezonu ...

Problem je sto nas roster nije siri ili barem kompaktniji pa je mnogo veci udarac kad jedan od bitnijih igraca ispadne.

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na sve, meni Asvel i dalje deluje kao polu-amaterska ekipa koju mozemo dobiti i bez Tea. Doveli su vec treceg trenera u istoj sezoni, i nakon toga i reakcije Parkera (koliki god cirkuzant bio Poceko, da trenera kojeg si ti doveo pre 2 meseca tako popljujes u medijima je u najmanju ruku neprofesionalno), mislim da je i igracima jasno da je ova sezona izgubljena i da ce izostati tradicionalna zelja za dokazivanjem kad dodje novi trener. To je moje misljenje, ili bar nesto cemu se nadam. Ocekujem neizvesnu utakmicu i nasu pobedu, mislim da cemo se fokusirati na utakmicu u Lionu jer imamo mnogo manje sanse u mecu u Milanu, protiv ekipe koja se dize u formi i koja igra dobro kao domacin u poslednje vreme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajd da neko sapne coach Sferu da Davidovca stavi na PG, neka pomaze Yagu 5-10 minuta, u svakom slucaju ce biti korisniji nego na 4. A Ilic je u tom slucaju dobio priliku da pokaze nesto na PF, tako ako svi zalegnu I ozbiljno se potrude, mozda I ne padne teska blamaza sledece nedelje.

Ozbiljno pitam, jel imamo nekog juniora da uskoci na PG/SG makar na ABA utakmicama?

Jezim se I znoj me obliva kad vidim Nedovica I Hangu na poziciji SG, a obojica klasicni injury prone igraci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, djura.net said:

Ajd da neko sapne coach Sferu da Davidovca stavi na PG, neka pomaze Yagu 5-10 minuta, u svakom slucaju ce biti korisniji nego na 4. A Ilic je u tom slucaju dobio priliku da pokaze nesto na PF, tako ako svi zalegnu I ozbiljno se potrude, mozda I ne padne teska blamaza sledece nedelje.

Ozbiljno pitam, jel imamo nekog juniora da uskoci na PG/SG makar na ABA utakmicama?

Jezim se I znoj me obliva kad vidim Nedovica I Hangu na poziciji SG, a obojica klasicni injury prone igraci.

Hanga je sve samo ne injury prone

Link to comment
Share on other sites

Protiv Albe u utorak za Milano ne igraju Beron, Lo, Mirotić i Šilds. Nadam se da preskaču i nas u četvrtak. 

2 minutes ago, Nele said:

Najvise odahnuo zbog Loa iskren da budem 🙃

Ne opuštaj se prerano. Tu je uvek neugodni Flakadori. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne moze Davidovac nista da donese na poziciji pleja, niti je ikada mogao. On je imao pre x godina onu utakmicu protiv Zalgirisa koju je izdominirao kao faktor iznenadjenja, ali osim IQ-a nema nista sto bi ga preporucilo da igra na tom mestu. S obzirom u kakvom je fizickom stanju ne bi se dobro proveo u duelu protiv nizih i brzih igraca. Ne treba pametovati previse jer imamo dva dobra ballhandlera u vidu Nedovica i Hange. Obojica su sigurni na lopti, mogu da igraju 1 na 1 i umeju da iskreiraju sebi sut. Nisu divljaci tako da ce rado i da podele asistenciju ukoliko prepoznaju momenat za to. Svakako ne govorimo o njima kao o trajnim opcijama na 1 nego kao o privremenoj ispomoci Yagu u slucaju da Teo ne moze da igra. Mnoge ekipe ni nemaju privilegiju da im pleja igra zaista plej poput Tea, nego su na tim pozicijama igraci koji na drugaciji nacin u odnosu na asistencije prave razliku. Uostalom, mi smo i prosle godine u ovo doba oko Bozica igrali protiv Valensije bez Vildoze i koristili smo Nedovica na 1 koji se odlicno bio snasao. 

Edited by СтелаРоса
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Čočo said:

Protiv Albe u utorak za Milano ne igraju Beron, Lo, Mirotić i Šilds. Nadam se da preskaču i nas u četvrtak. 

Ne opuštaj se prerano. Tu je uvek neugodni Flakadori. 

Pogrešnu klauzulu su stavili Nejpiru, trebala je i neka da ne može da igra za dva kola.

Link to comment
Share on other sites

 

4 hours ago, Jataganac said:

Nek nam se plasman na F4 dogodi, 

Mir Boziji, Hristos se rodi! 


Upravo izasla vest da se BG kandidovao za organizaciju F4 2026. godine. A realno znamo da kad se kandidujemo, dobicemo.

Nadam se da ce do tad klub imati potpuno novu upravu, da cemo imati 2 top 10 plasmana i da mozda tad Lazarevic i Davidovac nece biti deo rostera, ali samo mozda

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Mirage93 said:

Nadam se da ce do tad klub imati potpuno novu upravu, da cemo imati 2 top 10 plasmana i da mozda tad Lazarevic i Davidovac nece biti deo rostera, ali samo mozda

Za tako nesto je potrebno pre svega da dodje nova vlast koja se nece mesati i zeleti da ima kontrolu u svakoj sferi drustva. Koja nece koristiti sport da lazno promovise rezultate svog rada. 
 

U sezoni 2017/18 je igran F4 u Beogradu. Sezonu pre toga smo imali fantastican tim i trenera koji je uz samo malo vise ulaganja mogao u 2017/18 da napravi mnogo. Umesto toga je ceo tim zajedno sa trenerom otisao. Tri plate je taj tim dobio za celu sezonu u kojoj je osvojio tri trofeja i igrao sjajnu kosarku u EL.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

Za tako nesto je potrebno pre svega da dodje nova vlast koja se nece mesati i zeleti da ima kontrolu u svakoj sferi drustva. Koja nece koristiti sport da lazno promovise rezultate svog rada.

Ako bi dosla nova vlast koja bi se bavila svojim poslom, a ne opsesivno kontrolisala svaki delic vlasti, kkcz I komsije bi bili svedeni na poluamaterske klubove, kakve vidjamo trenutno u Hrvatskoj, gde se drzava povukla iz profesionalnog sporta big time.

Da ne bude zabune, drazi bi mi bio taj scenario, ali nisam siguran da je moguc kod nas.

Edited by djura.net
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...