Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

16 minutes ago, uini said:

znaci, ako si mladji, brze se oporavis, ako si stariji, teze?

 

prvi put cujem za ovo, treba javiti drugima.

 

Jbg uini, ko da nikad nisi iskrenuo zglob na basketu.

 

Nije isto kad imaš 20 i kad imaš 30 godina.

 

Mislim nisam medicinski ekspert, ali ovo je jedna od onih stvari koje "svako zna".

 

Edit: možda si ironičan, ali ne kapiram poentu onda.

Edited by Smrtokapa
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:
  Reveal hidden contents

image.png.9ab3627e6be9262baf3595bcc1bcf750.png

:puke:

 

Naslov posle El derbija gde smo izgubili 2 razlike je bio "Partizan nokautirao Zvezdu", posle ovog "ubedljiva ali pirova pobeda Zvezde." Ništa novo od njih.

 

Nemamo igrače koji mogu da adekvatno zamene nosioce u ovakvim utakmicama, samo da se još neko ne povredi. O Čoviću više ne vredi ni pisati, čudi me da nije zajahao jutarnje programe u ova 2 dana, dugo ga nije bilo za njegove standarde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro veče, srećno Badnje veče svima koji ga proslavljaju veceras.

Ova utakmica je dokaz, da kad ne igramo sa 100% energije i fokusa i ekipe kao sto su Cedevita za nas predstavljaju problem, pre početka sezone se kukalo da nam fali još jedan bek u rotaciji, pa je Sabaz Silbovan, došao Top, ali još bez tog kombo beka. 
Četvorka i po nam fali, ideja sa Bjelicom je propala, nije se pokušavalo više.

Roster kratak, ali idemo jako, podrška za ekipu, biće teško, sledi duplo kolo, ali nadam se bar jednoj pobedi, ako želimo da zadržimo korak za top 10

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

@TB Told, kako se povredio teo, nisam gledao tekmu

 

Hoćeš da spisku svojih besmislica dodaš da umor i opšta fizička sprema ne utiče na način na koji će telo reagovati na situaciju poput te?

Pri čemu Teodosić nije ni trebalo da igra ovu utakmicu, da je ovo ozbiljan klub.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

Nagazio cini mi se Kobsu na nogu, izvrnuo zglob, ali mislim da ce biti ok.

 

5 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Jbg uini, ko da nikad nisi iskrenuo zglob na basketu.

 

Nije isto kad imaš 20 i kad imaš 30 godina.

 

Mislim nisam medicinski ekspert, ali ovo je jedna od onih stvari koje "svako zna".

 

Edit: možda si ironičan, ali ne kapiram poentu onda.

 

okej; kada neki igrac ima sprained ankle, grade 2, npr - da li pise, "ako imas 20-25 godina, zglob ce ti se oporaviti za tri nedelje, a ako imas 35-40 godina, zglob ce biti okej za 5-6 nedelja"?

 

naravno da nekome ista povreda brze zaraste ali to ima slabo veze sa godinama

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TB Told said:

 

 

Pri čemu Teodosić nije ni trebalo da igra ovu utakmicu, da je ovo ozbiljan klub.

Теодосић је прошле две утакмице у Аба лиги играо по 13 минута, а утакмицу пре тога одморио. Да искрене зглоб може да се деси и на утакмици у Евролиги.

Link to comment
Share on other sites

Treba da cuvamo Topa kao sveti gral, koliko je dobar govori i vec sada veliki hejt pojedinih ljudi iz pojedinih podkasta prema njemu. Ne ulazim koliko su strucni, al znam koliko su obojeni. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

posto ovaj post po mojim shvatanjima nema direktne veze sa porazom, vec generalno odlukama kluba - zasto nisi ovako nesto postovao prekjuce nakon partizana?

 

a da, zato sto kada se pobedi, covic nije gnjida i sve fercera kako treba.

 

jad & beda. ne secam se ko je najavljivao neke live proteste i trsnsparente protiv uprave, nista ni od toga.

 

ladno ni ja ne bih doveo nikoga, pod uslovom da citam ovo a da sam chovke, uglavnom da bih vas zajebavao, posto i budala moze da razume patern: pobeda - dobra, poraz - gnjide.

 

Čović je uvek gnjida, nezavisno od rezultata i tu ne bi smelo da ima bilo kakve dileme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Теодосић је прошле две утакмице у Аба лиги играо по 13 минута, а утакмицу пре тога одморио. Да искрене зглоб може да се деси и на утакмици у Евролиги.

 

Posle dva meča za 48 sati u kojima je igrao preko 20 minuta on uopšte nije trebalo da igra večeras. Kao što sam napisao imate primer Virtusa kako se odnosio prema njemu prošle sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

 

okej; kada neki igrac ima sprained ankle, grade 2, npr - da li pise, "ako imas 20-25 godina, zglob ce ti se oporaviti za tri nedelje, a ako imas 35-40 godina, zglob ce biti okej za 5-6 nedelja"?

 

naravno da nekome ista povreda brze zaraste ali to ima slabo veze sa godinama

Najbolje bi bilo, ako ima neki clan kojem je medicina profesija da odgonetne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

okej; kada neki igrac ima sprained ankle, grade 2, npr - da li pise, "ako imas 20-25 godina, zglob ce ti se oporaviti za tri nedelje, a ako imas 35-40 godina, zglob ce biti okej za 5-6 nedelja"?

 

Mislim da nije ovo u pitanju, već to da ako staviš mlađeg i starijeg čoveka u istu nezgodnu situaciju, drugi će se teže povrediti.

 

Možemo da pokušamo da prizovemo @Eddard sa druge strane brda da nam pomogne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, TB Told said:

 

Posle dva meča za 48 sati u kojima je igrao preko 20 minuta on uopšte nije trebalo da igra večeras. Kao što sam napisao imate primer Virtusa kako se odnosio prema njemu prošle sezone.

И од чега су га сачували? 8 утакмица је пропустио у Евролиги, код нас само на 2 утакмице Аба лиге није играо па је одиграо за сада сваку у Евролиги.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wake in Fright said:

Stef Kari je imao više problema sa zglobovima u 20-im godinama nego u 30-im.

Navodiš igrača koji je primer "load managementa" u NBA upravo kako bi se smanjila mogućnost povreda.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije problem povreda Teodosića naročito ova kako se desila. Sportska povreda. Problem je što je selekcija nakaradna i što smo spali na jednog pleja. A još veći je skandal što se ništa ne radi po pitanju zamene povređenih igrača. To zapravo nisu ni zamene. To je već odavno trebalo da se desi i bez ovih povreda. Ovo što klubu rade bilmezi koji sede pored klupe ne bi nam ni najveći neprijatelj radio. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Za pocetak Srecno Badnje vece svima koji slave danasnji praznik. 
 

Danas se videlo a i videce se u narednim danima koliko ljudi u klubu sabotiraju ovaj klub, igrace, navijace zarad licnog interesa. Bice svima jasno da se iz naseg kluba iznosi novac, da ce neko da ga uzme, ko? Ne znam, ali ce ga uzeti za sebe. Nemoguce je govoriti na leto da imamo 2.5 miliona za pojacanja na poziciji 2 i 4, a nakon otpustanja Nejpira, Kuzmica, Simonovica i kada imas realnih 4 miliona ti ne dovodis nikoga jer “nema ko da se dovede”. Za 4 miliona moze da se dovede ko hoce iz Evrope a i kvalitet iz Amerike a da ne podsecam da su Derik Vilijams, Higins i Augustin Rubit slobodni igraci.

 

Povreda ce biti, rotacija se smanjila, igraci koji su dosli su godinama sakati i izmuceni povredama, preko Nedovica, Hange, Teodosica, Mitrovica… kako misle ljudi u klubu da se ova sezona zavrsi ne znam, kako misle da cemo ici dalje u ovu sezonu sa ovim timom gde trener veruje samo devetorici igraca a pritom su mu neki od njih i povredjeni, ne znam ali znam da cemo patiti samo mi i igraci dok ce neko u klubu lepo da se ovajdi sa 4 miliona eura u dzepu.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Cek ljudi ovde stvarno pokusavaju da nas ubede da je telo isto podlozno povredama kad imas 35 i 25?

🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 

Lepo sam predlozio danas da se ceo pdf ugasi 🙃

Ma Uini postao pobozan, pa prepio kad je lozio badnjak, vidis da nije nije stigo da odgleda tekmu zbog vecernje liturgije.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ali mesecima se poradjamo sa mucenim Pradjedovcem i Simonovicem, mora Luka da krpi, krv propisasmo da se nekako sastavimo na 4. Iskoci korektno resenje u liku Desona Tomasa, covek nit' mator, nit' povredjen, u takmicarskom ritmu, solidna sezona u Huventudu... i rutinski ga pokupi raspali Asvel, dok mi valjda cekamo da nam padne prajm Kvinsi Miler sa neba. Pakao. 

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Mislim da nije ovo u pitanju, već to da ako staviš mlađeg i starijeg čoveka u istu nezgodnu situaciju, drugi će se teže povrediti.

 

Možemo da pokušamo da prizovemo @Eddard sa druge strane brda da nam pomogne.


Au brate, ja se već uplašio što me neko taguje na ovoj temi, sve nisam smeo da kliknem 😁.

 

Elem, ovo što si napisao ima smisla, tkiva su kod mlađih elastičnija i jača, pa je potrebna veća sila da se pokidaju/slome, to stoji. Što se vremena zarastanja tiče, generalno da, tkiva zarastaju sporije kod starijih ljudi, ali tu govorimo o razlici između 20-godišnjaka i 70-godišnjaka, tu može da se vidi razlika, između 20-godišnjaka i 40-godišnjaka i ne baš, tj. iako i ona postoji, nije “golim okom” primetna, pa se i u praksi ne koristi. Mi manje više svim pacijentima navodimo tu magičnu cifru od 6 nedelja kao period zarastanja, ali to najviše zavisi od tipa i intenziteta povrede, ne od starosti.

  • Like 6
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...