Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ne znam ko je ocekivao da se Teo sa 37 god i ovolikom minutazom cele sezone, i plus trosenjem u odbrani, ne povredi. A to je i posledica povrede Topica, itd itd. Ukoliko Teo ne bude mogao da igra sledecu utakmicu, gubimo u Francuskoj, i susret opet sa realnoscu i padanje u vodu ovih pobeda protiv Fenera i Partizana... Bas bas steta. 

SRAM VAS BILO SVE U UPRAVI!!!! 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Covek sa 37 godina (koji nije vodio bas sportski zivot) sa velikom minutazom i opterecenjem. What could  possibly go wrong?

 

Ajde da se nadamo da je sitna povreda. Da ce propustiti samo nedelju-dve. E sad sto se nama lome koplja jbg.

Edited by Don Dusko
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dajte neku anonimnu anketu da se glasa za i protiv uprave. Mi retki botovi koji u bilo cemu podrzavamo upravu (i Covica) ne smemo da izrazimo svoje misljenje, da ne bismo pokazali koliko smo glupi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
5 minutes ago, Don Dusko said:

Covek sa 37 godina (koji nije vodio bas sportski zivot) sa velikom minutazom i opterecenjem. What could  possibly go wrong?

 

topic ima 18 godina i vodi bas sportski zivot pa eto ga pauzira dva meseca, nedelju dana nakon povratka.

What could  possibly go wrong?

Edited by uini
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

topic ima 18 godina i vodi bas sportski zivot pa eto ga pauzira dva meseca, nedelju dana nakon povratka.

What could  possibly go wrong?

Jbt Uini bolje da je Teo pauzirao danas. Jbg posle  duplog kola.. Jbm se za Cedevitu. Nije post kritika Tea uopste ako na to ciljas.

 

Vise prema upravi koja je dozvolila da dodjemo u situaciju da Teo mora igrati i kad ne mora.. A opet tu je vise nesrecnih okolnosti(povreda Topa)...Jbg.

Edited by Don Dusko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Nije post kritika Tea uopste ako na to ciljas.

 

ako moram da crtam, smeta mi sto je razlog za povredu u upisu broj godina i nacin zivota, plus broj minuta, koji btw nije lud, teokratijs igra 20-25mins

 

kao sto se vidi na primeru topica kojeg sam zato pomenuo, nems veze ni br godina, ni usage ni nacin zivota.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pa evo imamo jos tri mesta u rosteru. To je 1/4 tima. Garantujem da ce Sferopulus hteti svu trojicu.

3 minutes ago, uini said:

 

ako moram da crtam, smeta mi sto je razlog za povredu u upisu broj godina i nacin zivota, plus broj minuta, koji btw nije lud, teokratijs igra 20-25mins

 

kao sto se vidi na primeru topica kojeg sam zato pomenuo, nems veze ni br godina, ni usage ni nacin zivota.

Covek stao drugom igracu na nogu. Kakve to ima veze sa godinama(ovo nije upuceno tebi).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

ako moram da crtam, smeta mi sto je razlog za povredu u upisu broj godina i nacin zivota, plus broj minuta, koji btw nije lud, teokratijs igra 20-25mins

 

kao sto se vidi na primeru topica kojeg sam zato pomenuo, nems veze ni br godina, ni usage ni nacin zivota.

Ovde nema diskusije, broj godina je vrlo vazan zbog brzine oporavka. Mislim ne treba o tome trositi slovo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ДавидоЗдовац на 1. уз Јага ,Ханга као испомоћ,на 4.Рокас и Илић ,ако нас усере шут можда и добијемо неког,Асвел,пре свега што не знају где бију тренутно.

Link to comment
Share on other sites

Nebitan poraz ali ipak u loše vreme. Npr dosta bi bolje bilo da je prva izgubljena a da je ova dobijena jer se ne bi prekidao ovaj lep zalet koji je uhvaćen. Sad klasika čekamo da uprava kaže ko je koliko dugo povređen i da vidimo koliko im se da verovati.

Link to comment
Share on other sites

Jbg igrači koji nose igru se povrijeđuju, ozbiljan je ovo tempo utakmica za evropske standarde. 

 

Sigurno se ćelavi trut neće povrijediti kad se jedva vuče po parketu. 

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Situacija je izuzetno komplikovana - nije lako dovesti igrača na poziciji plejmejkera kad znaš da će Topić nazad u martu, ali je isto teško ostati samo na Teu i Jagu. Možda je neki ugovor na mjesec ili dva najbolje rešenje. 

 

Zato je četvorka prioritet. To je klub dužan od starta sezone. Tražili smo Mirotića i Šengeliju, a ostali na Davidovcu i Simonoviću. To nije ozbiljno. Mora tu da se zapne i iskopa neki igrač. Ovo ostalo se može nekako progutati. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Crni said:

Ovde nema diskusije, broj godina je vrlo vazan zbog brzine oporavka. Mislim ne treba o tome trositi slovo.

 

znaci, ako si mladji, brze se oporavis, ako si stariji, teze?

 

prvi put cujem za ovo, treba javiti drugima.

  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

ako moram da crtam, smeta mi sto je razlog za povredu u upisu broj godina i nacin zivota, plus broj minuta, koji btw nije lud, teokratijs igra 20-25mins

Da li znaš koliko je utakmica regularnog dela italijanskog prvenstva odigrao u Virtusu prošle godine Teodosić?

 

Naravno da umor utiče na povećanje mogućnosti za povredu, o tome valjda ne treba raspravljati.

 

I ovo nije kritika Teodosića, već Čovića, zbog čije selekcije nosioci moraju da igraju više nego što treba, jer njegovi miljenici nisu ni sposobni da igraju na ozbiljnom nivou bilo koje takmičenje.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Da li znaš koliko je utakmica regularnog dela italijanskog prvenstva odigrao u Virtusu prošle godine Teodosić?

 

Naravno da umor utiče na povećanje mogućnosti za povredu, o tome valjda ne treba raspravljati.

 

I ovo nije kritika Teodosića, već Čovića, zbog čije selekcije nosioci moraju da igraju više nego što treba, jer njegovi miljenici nisu ni sposobni da igraju na ozbiljnom nivou bilo koje takmičenje.

 

 

 

ako hoces da pomeras stative, izvoli radi to sam, bez da me citiras, pa cu se ja pridruziti, ako pozelim.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wake in Fright said:

Situacija je izuzetno komplikovana - nije lako dovesti igrača na poziciji plejmejkera kad znaš da će Topić nazad u martu, ali je isto teško ostati samo na Teu i Jagu. Možda je neki ugovor na mjesec ili dva najbolje rešenje. 

 

Zato je četvorka prioritet. To je klub dužan od starta sezone. Tražili smo Mirotića i Šengeliju, a ostali na Davidovcu i Simonoviću. To nije ozbiljno. Mora tu da se zapne i iskopa neki igrač. Ovo ostalo se može nekako progutati. 

A sad smo ostali... Ah da sad nemamo ni jednu četvorku. I i dalje se čeka. Ne postoji neprijatelj koji bi ti poželeo ove amebe što mi imamo u klubu. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Wake in Fright said:

Situacija je izuzetno komplikovana - nije lako dovesti igrača na poziciji plejmejkera kad znaš da će Topić nazad u martu, ali je isto teško ostati samo na Teu i Jagu. Možda je neki ugovor na mjesec ili dva najbolje rešenje. 

 

Zato je četvorka prioritet. To je klub dužan od starta sezone. Tražili smo Mirotića i Šengeliju, a ostali na Davidovcu i Simonoviću. To nije ozbiljno. Mora tu da se zapne i iskopa neki igrač. Ovo ostalo se može nekako progutati. 

Cini mi se da je Tobi bivsi, a samim tim se namece 4ka, tako da sam siguran da nekoga traze. Ja bih pojurio nekog kombo beka koji moze da ostane i posle Topicevog povratka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

ako hoces da pomeras stative, izvoli radi to sam, bez da me citiras, pa cu se ja pridruziti, ako pozelim.

Koje stative? Pišeš besmilslice kako umor ne utiče na povrede i kako Teo ne igra previše, pa ti smeta kad se postavi pitanje kako se Virtus ophodio prema njemu prošle sezone.


Ukupno 10 mečeva regularnog dela italijanskog prvenstva je igrao. Što govori da postoje ozbiljni timovi poput Virtusa koji vode računa o svojim bitnim igračima i postoji Čovićeva prćija gde nosioci moraju da se koriste u svakom meču ABA lige, jer nema ko da ih zameni.

Edited by TB Told
  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Tormund said:

Ovde će se naći opravdanje za Čovića i ostatak uprave čak i da se dogodi da ostanemo sa dva igrača.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока
 

Bice - Sta nam rade, alarm za pozar u 7 ujutru, zna se iz cije kuhinje, Teo je ustao na levu nogu, nije se naspavao logicno da izvrne zglob 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

znaci, ako si mladji, brze se oporavis, ako si stariji, teze?

 

prvi put cujem za ovo, treba javiti drugima.

Jbte posekotina obicna ne zarasta isto, da ne govorim o kostima, stanju i oporavku zgobova...regeneraciji...

Iskreno glupo mi da uopste i odgovaram na ovo...

Glu Federer sto je birao poslenje 2 god turnire, ciljao samo grendslemove🤣

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Jbte posekotina obicna ne zarasta isto, da ne govorim o kostima, stanju i oporavku zgobova...regeneraciji...

Iskreno glupo mi da uopste i odgovaram na ovo...

Glu Federer sto je birao poslenje 2 god turnire, ciljao samo grendslemove🤣

 

kako se povredio?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...