Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

13 minutes ago, Zvezdan said:

Imam osecaj da dosta ljudi samo ceka priliku da pljune po nasim igracima, bilo da l su to partije koje pruzaju, izjave koje daju, gestikulacije koje pokazuju, bilo sta.. Kakva je vasa svrha navijati i voleti klub ako se samo pljuje, kontam da je situacija daleko od sjajne, al malo pozitivnije gledajte bice vam bolje sve..

 

1. Bold: To nije tvoj osecaj, to je cinjenica. Vidjeno x puta ovde.

 

Ima postenih ljudi, koji pljuju, ali posle obrisu sto se kaze kada xy igrac odigra dobro. Ili generalno mrace kada gubimo, ali se i raduju kada pobedjujemo. No imas one koji samo mrace a kada se desi nesto dobro prave se ludi. Bilo o partijama nekog igraca ili recimo nakon one serije pobeda prosle sezone, dobar deo ljudi koji su najvise mracili tokom leta i u Oktobru nakon uzasnog ustarta, uopste se nisu javljali nakon fansticne serije pobeda. Tako da osecaj te ne vara i jednostavno treba se pomiriti s tim i ne treba trositi energiju na to.

 

Bold 2: To sam se i ja pitao ovde kad sam dosao, ostavljao sam slicne upise kao i ti sad, ali sam vremenom shvatio o cemu je rec. Velika je razlika voleti klub i samo navijati za njega. Na primer, Partizanovci imaju slogan "za druge se navija Partizan se voli" i kod njih zaista velika vecina voli svoj klub. To mozes videti i u hali ali i na forumu ovde kao relevantan uzorak. Kod nas sto se tice kosarkaskog kluba svakako ne voli ogromna vecina vec samo jedan deo, a mozda cak i manje od 50% (mada to je moj subjektivan utisak) i to je jednostavno tako.

 

Naravno legitimno je navijati za Zvezdu i ne voleti je, ne treba nikog napadati i treba uvaziti svaciji pogled na klub jer svako ima prava da vidi kako zeli. Ipak i tu postoje 2 kategorije. Onih postenih koji to priznaju i onih koji ne priznaju. Treba biti iskren i prema sebi i drugima, ma sta osecao i svakako osecaj voleti klub je po meni pridona stvar i ne treba nikome nametati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Markoss said:

 

EL: 21mpg, 12.4 ppg (49 posto za 2, 37 za 3, 87 za 1). Na 11 od 16 utakmica bio dvocifren, uz to prvi strleac ekipe. Podeli i tri asistencije prosecno, usputno. 

 

Bez brige, bavi se on i svojom igrom. 

Navedi onda i odbranu gde ne postoji. Gde na svakom prvom bloku on zapne pa onda  ide preuzimanje a on se pogubi i na kraju ostane da cuva vazduh. Ako hoce neko od mladih igraca da vidi primer kako NE TREBA da se igra odbrana neka pogleda Nedovicevu odbranu tokom celog meca protiv Milana. Onaj ko je odlucio da njemu da 1.3 miliona i da bude prvi bek ne razume se u kosarku isto koliko i ja. Ali taj vec 10 godina iz sezone u sezonu pokazuje svoje menadzerske sposobnosti.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Bruda said:

Džabe takve partije kada se ovde svaki njegov potez gleda pod mikroskopom.

Prvi loš potez i redovni pljuvači se javljaju da ga nazivaju luzerom itd.

 

I to poslednje 2,3 utakmice je igrao jako malo, kad se vratio Hanga, ima skoro 14 poena prosek

 

Prosle godine od poslednje 3,4 utakmice u El,

kad se povredio i ulazio jako  malo

imao je prosek 14poena prosek 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemojte napadati Yaga nije on glavni problem ovog rostera. Decko se bori trudi. Cak i ima korisnih stvari iako nije bas EL kvalitet.

Nedovic nek manje prica a vise da se posveti kosarci i svojoj igri.Igra kao neki bek tenkerskog NBA tima koji nabije brojke a uticaj nepostojeci na igru.

Cim nas ne ide sut mi ne mozemo da igramo i u milosti i nemilostri smo protivnika....Koliko su oni raspolozeni....

 

 

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zvezdi fali najbolji igrac i to je to. Celu sezonu fali neko ko ce da uzme loptu kad je gusto i da pogodi ili veze nekoliko dobrih napada. Kad god proigramo nesto, obicno festival promasaja i gluposti, cime najlaganije vratimo samopouzdanje protivniku i poguramo ga ka pobedi.

 

Uprkos tome, nadam se cetvorci, jer je ovo smesno kakva dva amatera nama igraju na toj poziciji. 

  • Like 23
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Zvezdi fali najbolji igrac i to je to. Celu sezonu fali neko ko ce da uzme loptu kad je gusto i da pogodi ili veze nekoliko dobrih napada. Kad god proigramo nesto, obicno festival promasaja i gluposti, cime najlaganije vratimo samopouzdanje protivniku i poguramo ga ka pobedi.

 

Uprkos tome, nadam se cetvorci, jer je ovo smesno kakva dva amatera nama igraju na toj poziciji. 

Problem je što sada definitivno nema "najboljih igrača" na tržištu... Jbg... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ab1995 said:

Problem je što sada definitivno nema "najboljih igrača" na tržištu... Jbg... 

 

Nema, ali ce onda neko da dodje i da brani primadonicu najodvratniju Sabaza Nejpira, koji nije nista manji krivac za ovu groznu sezonu od Covica. 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...