Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, The_Big_S said:

Znači brate, ispade da je klub uspeo u najnezgodnijem ali isto tako u najboljem trenutku da vrati Topića, i uopšte nije jurio druga rešenja ovih dana.

Ok, vrv ne percipiram realno. 
Samo mislim da ponovo nije bio opcija 1 čak ni u ovom trenutku, već 3., 4., ako ne i 5.

 

ne radi se o tome, vec o naknadnoj pameti koju si izneo, da je trebalo da bude treci plej umesto yaga, iako su svi 100x pisali da topicev entourage to niej hteo i hvala bogu sto nije, jer ovih pola sezone u megi su ga sigurno napravili boljim igracem

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ne radi se o tome, vec o naknadnoj pameti koju si izneo, da je trebalo da bude treci plej umesto yaga, iako su svi 100x pisali da topicev entourage to niej hteo i hvala bogu sto nije, jer ovih pola sezone u megi su ga sigurno napravili boljim igracem

Razumeo. Ali jako smeta to što je i u ovom trenutku Nikola bio iznudjeno rešenje posle propalih nekoliko opcija, a predstavlja nam se kao veliki uspeh sada 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Ako podjes pojedinacno, onda Covic nije kriv nikada. Nije kriv sto je Sabaz uprskao, nije kriv sto Tobi brljavi u EL, nije kriv sto se onaj D.Braun zajebavao, nije kriv sto nisu videli Mirotin aut i sto nas sudije jebavaju gde god stignu, nije kriv sto mi ne mozemo, a komsije produze ugovore vedetama, nije kriv sto je Sasa Obradovic bio onakav, nije kriv sto nas Savic druka i Real jebe zbog Kampaca, nije kriv sto je Dusko potrosen... On nije nikada kriv, pa nije kriv ni za Sabazov raspad.

Da Topići nisu najčistiji moguci zvezdaši, ne bi mali sada opet bio tu, pa taman Covic upisao Harvard da obnovi gradivo.

Stvarno mi nije namera da macujem sa tobom jer si otisao u mali milion stvari. 

 

Ja te pitam jesi ocekivao da igrac od 2 miliona i no1 opcija ekipe se onako raspadne u mjescu septembru, oktobru? I da li se klub samo pitao oko Topica ili i njegov otac, menadzer?

 

To te pitam a ne da sa tobom diskutujem o kulinu banu. 

26 minutes ago, The_Big_S said:

Ne, nego je mali Top trebao da bude ranije u timu…od početka sezone..

 

Nije trebao da bude pušten u Megu i nije trebao da ostane za kraj kao spasonosno rešenje, ali ne za klub već za rukovodstvo.

Apsolutno je trebao da ima ulogu Jaga od prvog dana sezone, a taj isti Jago nije trebao uopšte da bude doveden

Vec su ti odgovorile kolege prije mene tako da ne opterecujem temu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Stvarno mi nije namera da macujem sa tobom jer si otisao u mali milion stvari. 

 

Ja te pitam jesi ocekivao da igrac od 2 miliona i no1 opcija ekipe se onako raspadne u mjescu septembru, oktobru? I da li se klub samo pitao oko Topica ili i njegov otac, menadzer?

 

To te pitam a ne da sa tobom diskutujem o kulinu banu. 

Vec su ti odgovorile kolege prije mene tako da ne opterecujem temu.

Niko nije ocekivao da se Sabaz raapadne, da slazem se.  Kao sto niko nije ocekivao da treci plej bude neozbiljni Jago i to kao zamena veteranu od 37.godina koji je sklon povredama. Kao sto svi godinama  ocekujemo da glavni skaut vise ne bude Nebojša. 

Sabaz je šlag na torti a ne "jbg, desilo se, niko nije očekivao".

Ko je odlucivao oko toga gde ce mali. Pa da mu se predvidela munutaza koju je apsolutno mogao i morao da ima cak i da je Sabaz bio pravi, mali ne bi ni odlazio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

 

Ko je odlucivao oko toga gde ce mali. Pa da mu se predvidela munutaza koju je apsolutno mogao i morao da ima cak i da je Sabaz bio pravi, mali ne bi ni odlazio.

 

da je šabaz bio pravi, igrao bi 25+ minuta. teodosić 10-15, što ostavlja topiću od 0 do 5 minuta.

daklem, u svakom smislu je jedina ispravna odluka bila da ode u megu, osim ukoliko nismo vidoviti, pa ne potpišemo šabaza i možda izgubimo od asvela a možda i ne ( :

 

inače, svi jako želimo da mali top odigra dobro ali ništa tu nije zagarantovano, tako da lagano.

  • Like 22
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...