Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ovde ljudi vise brinu o Topu nego o Zvezdi, ja vise brinem da vise niko ne dodje posle Topa... 😔

Ako ima kvalitet isplivace to i kod nas...

Niko njega ne tera na silu ili ucenjuje da se vrati u Zvezdu, tako da ne znam cemu pominjanje Covica da ce da mu sjebe karijeru...

Mozda Top slusa srce, mozda testira svoj kvalitet itd..

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MarioKempes said:

Nagađam, ali ne verujem da je trener direktno tražio Gilespija. Pre mislim da je igrač ponuđen jer nema zadovoljavajuću ulogu u Bajernu, Sfero sagledao ima li drugih boljih realnih opcija (vrv nema, jer bi smo ih već uzeli ili dogovorili) i rezonovao: ok, i Gilespi će mi doneti nešto što mi treba (a to je bolja odbrana, skok i bolji blokovi) - uzimam.

Slažem se,izbor je vrlo mali,a i važe se svaki dinar. Povratak malog Topa krpi rupu i ostavlja prostora za još jednog igrača. Da su uzeli Pangosa pojeo bi čitav budžet,a u trenutnoj formi je samo za malo bolji od Topa. E sad bek ili četvorka, mislim da će uzeti šta bude dostupno.Četvorka je deficitarnija ali ako nema ništa iole kvalitetno na tržištu bolje dobar bek nego kilava četvorka. No koga god da uzmu trebao bi biti skorer jer povratkom Hange i Lazića i dovođenjem ovog centra defanzive ima,odlaskom Šabaza fali poena i to dosta.

...i da dodam ja bih se riješio Tobija, Simonovića i Ilića ( ili barem dvoje) jer nisu potrebni,a oslobodili bi se lijepi novci

Edited by zoki_dd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da publika zvizdi ili bilo sta slicno Topicu, cak i da ima 0/15 iz igre 20 izgubljenih, a van hale moze da mu kenja samo neko isfrustriran.

Odlican potez i za njega i za klub, imace dodatne utakmice u EL, plej ofu Aba, igrace uz Tea.

Malo se kuka po difoltu, poslednjih par poteza kluba imaju smisla.

Licno jedva cekam da kupim kartu i pozdravim Topice i uzivo.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

I smetaju mi naslovi koji pisu da je ovo mozda ocajnicki potez, 7x vise bi bio ocajnicki potez dovodjenje Pengosa ili nekog slicnog igraca cija karijera je u debelom kanalu. Mislim da je ovo najbolji potez. Dalje, mislim da ili necemo vise dovoditi nikog ili samo jednog igraca, moje misljenje je da nam fale bek i cetvorka, ali mislim da treba da budemo srecni ako uprava dovede makar jednog, a nesto mislim da ce to pre biti bek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Nema sanse da publika zvizdi ili bilo sta slicno Topicu, cak i da ima 0/15 iz igre 20 izgubljenih, a van hale moze da mu kenja samo neko isfrustriran.

Odlican potez i za njega i za klub, imace dodatne utakmice u EL, plej ofu Aba, igrace uz Tea.

Malo se kuka po difoltu, poslednjih par poteza kluba imaju smisla.

Licno jedva cekam da kupim kartu i pozdravim Topice i uzivo.

Upravo to. Svako ko bude prozivao, ne daj Bože vređao Topa, može samo da dobije šut u guzicu iz hale. Malac može samo da pomogne, sezona je već debelo usrana letos, betonirana teranjem Duška itd. Ni Lorenzo-Šengelija paket nam ne bi sada garantovao top 10 kamoli nešto više. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, magiko said:

I smetaju mi naslovi koji pisu da je ovo mozda ocajnicki potez, 7x vise bi bio ocajnicki potez dovodjenje Pengosa ili nekog slicnog igraca cija karijera je u debelom kanalu. 

 

kao recimo ono kada je marcus williams, m-will za prijatelje zvezdaše, bio godinu i kusur u kanalu, pa potpisao za zvezdu. to je baš bila loša odluka.

 

sve okej, samo, ovde neko odigra sezonu ili manje odlično, bude najbolji na svetu. neko ima lošu sezonu, gotov je, uništiše ga povrede, nema motivacije, interesuje ga nešto levo, kina je za njega sledeća destinacija

 

nije tako davno bilo kada je taj pangos imao 18pts/7ast u 5 tekmi plejofa protiv barce

i slične brojke za regularnu sezonu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Molina23 said:

Upravo to. Svako ko bude prozivao, ne daj Bože vređao Topa, može samo da dobije šut u guzicu iz hale. Malac može samo da pomogne, sezona je već debelo usrana letos, betonirana teranjem Duška itd. Ni Lorenzo-Šengelija paket nam ne bi sada garantovao top 10 kamoli nešto više. 

  Topic/Pengos ili tako neki isluzeni preskupi veteran je no brainer za mene, cak iako bi imali i koju pobedu vise.

Poslednji potezi kluba imaju smisla, sezona je po svemu sudeci usrana jos ranije i za to neko mora da odgovara.

  Uzivacu u svakom minutu Topa u nasem dresu, rezultat ako dodje super.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hakeem said:

  nagadjam, ali moguce da je Topic odigrao ovu sezonu preko svojih a i Miskovih ocekivanja tako da ce u NBA vec sledece...zato mozda dodje da odigra ovaj drugi deo sezone kod nas...moze da bude faktor u ABA, to dokazuje u Megi iz kola u kolo...za EL cemo videti...

  Zvezdaska javnost ce mu dati fore 2 a mozda i 3 utakmice tako da ako odogra lose, gubi kredit sa kojim dolazi...

Tako smo i Vasilija Micica dozivali, pa ga pojeli pritiskom...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...