Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sferopulos je nastavio sa izlaganjem:

“Pratimo situaciju na tržištu, angažovaćemo igrača, ali samo pod uslovom da može da bude pojačanje za ekipu. Nećemo dovoditi igrače, samo da bi povećali njihov broj u timu. Verujem u momke koje imam na raspolaganju. Sigurno nećemo žuriti”.

Mislim da mu se zaglavio ctrl + v

Edited by bosMan_jr
  • Like 8
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sferopulos je nastavio sa izlaganjem:

“Pratimo situaciju na tržištu, angažovaćemo igrača, ali samo pod uslovom da može da bude pojačanje za ekipu. Nećemo dovoditi igrače, samo da bi povećali njihov broj u timu. Verujem u momke koje imam na raspolaganju. Sigurno nećemo žuriti”.

Ne žurimo mi od jula, tako da ne moramo ni sada. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma da,ne treba žuriti,izgubimo sad ova dva gostovanja što je realno da izgubimo i sa pojačanjima,i onda Partizan koji ne smijemo izgubiti, a ako i to izgubimo onda nam i ne trebaju pojačanja,pripremamo se za finale aba lige i rekreativno odigramo dvadesetak itakmica u evroligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, CuaTheTime said:

Pengos nas ne moze izvaditi ni protiv mornara

   vecina ovde nije svesna koliko je u stvari Pengos dobar igrac...najbolje dostupno pojacanje za nas na pleju...

 

   utakmica bez Tea u timu pokazuje koliko sve to kilavo deluje bez pravog organizatora igre...Hanga tu moze da pomogne, ali njemu treba jos neki kreator u petorci, to bi trebao biti Nedovic kad je u fokusu...

  Gilespi je bas ono sto sam i ocekivao, odbrana je tu i energija a u napadu kad da kos mozemo da slavimo...sve u svemu moze da posluzi za neku manju minutazu...

 

  ipak utisak veceri mi je Simonovic...koliko je on spor to je nevidjeno...ipak danas ofanzivno solidan...

 

  problem je sto i Tobi i Simnovic dosta zavise od suta i ako ne ubace poprilicno beskorisno deluju na terenu...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Taki said:

Ma da,ne treba žuriti,izgubimo sad ova dva gostovanja što je realno da izgubimo i sa pojačanjima,i onda Partizan koji ne smijemo izgubiti, a ako i to izgubimo onda nam i ne trebaju pojačanja,pripremamo se za finale aba lige i rekreativno odigramo dvadesetak itakmica u evroligi.

Jel bi mogla ta pojacanja da igraju protiv Pao? Ne. Za Fener polako, to je za 10 dana

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, hakeem said:

problem je sto i Tobi i Simnovic dosta zavise od suta i ako ne ubace poprilicno beskorisno deluju na terenu...

Problem je sto Tobey i ne mora samo da zavisi od suta jer je itekako raznovrstan napadac pa tako moze i na obrucu da poentira iz rolla ( jeste da se namasio zicera ali vidjeli smo ga godinama unazad da itekako moze da zavrsava oko obruca ) a onda i sa svojom visinom da bude aktivniji na of skoku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ZiS said:

Ne treba da žurimo...Za ciganski topic je od esencijalnog značaja da je prelazni rok aktuelan tokom čitave sezone...Šta bi mi ovde inače radili...😁

 

i posle se javljaju likovi da mi prigovaraju za naziv teme a prelazni rok jaci nego ikad.

  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

i posle se javljaju likovi da mi prigovaraju za naziv teme a prelazni rok jaci nego ikad.

 

Sabotiraju te, hoće da te šilbuju. Samo se čeka Plavšićev tekst: Uini nije ispunio očekivanja, obećao zadovoljštinu bez Frenka.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je Fredi došao umesto Kuza onda je pojačanje po difoltu iako obe plate mi pokrivamo, ali ako je šesti centar potpisan da bi Luku forsirali na PF, puštamo Tobija pa ovaj da preuzme neke Bokijeve minute i ne dovodimo četvorku, onda je Gilespy jača truba od njegovog prezimenjaka.
Potpuno je jasno da ako Tobi ostaje mi sigurno ne dovodimo četvorku jer ni tri Janisa ne bi podelilo minute na centru Bokiju, Luki, Tobiju, Frenkiju i Marku " ja mogu i na 4" Simonoviću.


  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kokodakalo said:

Samo sto El ne garantuje prvaku ABA ucesce u EL, vec samo ABA ligasu

 

Ovo je samo formalno, da bi obezbedili da neko od 4 tima (Zvezda, Partizan, Cedevita, Buducnost) jedini mogu da igraju Evroligu. Ovime se izbegava neugodna situacija koja je mogla da se desi vec, da Igokea bude prva i izbori plasman u Evroligu, pri tome da nema ni najosnovnije uslove da je igra.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Ako je Fredi došao umesto Kuza onda je pojačanje po difoltu iako obe plate mi pokrivamo, ali ako je šesti centar potpisan da bi Luku forsirali na PF, puštamo Tobija pa ovaj da preuzme neke Bokijeve minute i ne dovodimo četvorku, onda je Gilespy jača truba od njegovog prezimenjaka.
Samo se crta da ako Tobi ostaje mi sigurno ne dovodimo četvorku. Ni tri Janisa ne bi podelilo minute na centru Bokiju, Luki, Tobiju, Frenkiju i Marku " ja mogu i na 4" Simonoviću.

Pa po dolasku Freda sam rekao kako će se to završiti. Zatvaranjem reketa a mi ćemo do kraja sezone gledati Davidovca i Simonovića. Ovoliki muk o krilnom centru ide samo u prilog tome. Naročito sad sa ovakvim Tobijem. Sve nam se crta crno. Ništa nam u prilog ne ide. 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, PERICA!!! said:

Ovo se meni sve crta za malog Topa, iako je to veliki rizik i za nas i za njega, al ako bi uspjelo i pokazalo se kao pogodak ostalo bi bila istorija.

Ja mislim da nije rizik ni za koga. Neko je pisao kako rizikuje mjesto na draftu. Rizikuje, gdje, kad, kako. Zar mora izaci na draft. Vjerujem da moze kod nas zavrsiti sezonu a sledecu da porobi. Momak ce biti novi Doncic a da li ce od nas preko bare ili iz Reala ili sl... najmanje je bitno.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Čočo said:

Pa po dolasku Freda sam rekao kako će se to završiti. Zatvaranjem reketa a mi ćemo do kraja sezone gledati Davidovca i Simonovića. Ovoliki muk o krilnom centru ide samo u prilog tome. Naročito sad sa ovakvim Tobijem. Sve nam se crta crno. Ništa nam u prilog ne ide. 

 

ako tobey proigra, to je odlicno

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...